Щось реальне і корисне з горіхів підкажіть...

Є близько трьох відер не кондиційних за якістю грецьких горіхів з торішнього врожаю. Вони з осені були некоректно висушені. Їх збір торік припав на вологу погоду, чи можливо через нестачу часу цей процес пішов поза увагою, або все разом. В результаті вони мають ядро темнішого кольору, ніж зазвичай, понижені смакові властивості. Цьогорічний щедрий врожай вже забезпечує наші потреби, тож гірші торішні горіхи вже не підуть в їжу.
Щоб не викидати на компост, не палити (до цього і я можу додуматися!), хтось може запропонувати якісь варінти використання таких, не дуже добрих горіхів, або використання окремо шкаралупи і окремо ядра у домашньому сільському господарстві?

114 139

Лучший ответ:

передавити на олію

Чому на мою скриньку приходить лист,

адресований НЕ МЕНІ?! Мабуть зайве казати, логін на цій моїй скринці звісно інший...

              Це вже стало "доброю" традицією, коли приходять листи з незнайомим логіном у графі "Кому:" або взагалі з пусткою в цій графі, які мій сортувальник цілком справедливо визначає як спам. Але як таке взагалі можливо?omg
Як це усунути на цій пошті?help
Як завдати шкоди у відповідь або взагалі припинити існування джерела спаму, якщо знаєш його скриньку чи сайт?angryПро шини ))))

Ніколи не думав, що доведеться зачепити таку... всіма "улюблену" на цьому розділі тему... шин. Тому прохання: не бити ногами по обличчю так одразу ))

Кому доводилося користуватися засобом для швидкого ремонту проколів у шинах? Посилання, не заради реклами, а щоб довго не писати. Наприклад, оцим http://autoprotect.com.ua/products/hi-gear-antiprokol
Поділіться своїм досвідом, будь ласка!

І ще.
Якщо після закачування цього засобу в шину все таки виникає потреба звернутися у шинний сервіс, то яка реакція буде у майстра шиномонтажу? Справа в тому, що самі виробники цього засобу пишуть, що Антипрокол гарантовано "лікує" протектор, але не може надійно заліковувати пошкодження на боковині шини. Чи сильно буде майстер матюкатися? Чи може взагалі після цього шини не придатні до звичайного ремонту?

Вода - це...

В той час, як всіх цікавлять питання "Де купити, знайти...".А ще й з недавнього часу - питання про козине молоко... То мене цікавить така дрібниця: вода це оксид водню чи гідрид кисню?

Київська телевежа

Я не розбираюся у телебаченні "зсередини". Але інтуїтивно... я так розумію, що Київська телевежа десь там в 70-ті роки будувалася такою високою, 300 з гаком метрів,  для потреб аналогового ТБ. Ось вже неодноразово чув, що це аналогове ТБ відживає свої останні... мабуть тижні чи дні.. То далі для потреб кабельного, інтернетного, супутникового ТБ, судячи з усього, вона буде не потрібною... Як її збираються використовувати в народному господарстві?  Ще ж мабуть конструкція міцна... Чи знесуть? Хтось в курсі?

Причина поваги нейтралітету Швейцарії

Чому Гітлер не напав на Швейцарію, хоча станом на 1940 р.  стосунки між країнами були дуже напруженими?

Про світлофори і дорожні знаки...

Колега запитував мене, а я - вас.
Хто зараз займається установленням дорожніх знаків, світлофорів? До кого можна звернутися із зауваженням?
Встановили недавно світлофора десь при виїзді на міст  (де точно, не відтворю сказане ним, десь в столиці). І це викликало появу "тягнучки". Тоді як на глибоке переконання мого товариша, і на підставі його багаторічного водійського досвіду, там слід було або встановити зелену стрілку напроти червоного сигналу, або взагалі прибрати той світлофор, бо він там і нах зовсім не треба. Він вже звертався не до одного нашого полісмена (на вулиці), відповідь завжди одна: ми цим не займаємося. Дивніше, що і поліція не знає, а яка власне "контора" безпосередньо за це відповідає. То до кого звертатися в цій ситуації?

Про "краснокожую паспортину (С)

Згадав, є у мене питання, яке тривалий час (десятки років) лишається без відповіді. Цікаво, люди в яких перший паспорт був з серпом, пам'ятають деталі його оформлення?

Ось конкретний достовірно відомий мені приклад. В нашій сім'ї у мене і всіх найближчих родичів, чиї паспорти я мав можливість розглядати,  герб та слова "СССР" і "Паспорт" на обкладинці документа було оформлено золотистою фарбою. Блискуча така фарба типу "металік", як зараз кажуть, але жовтого колору.І тільки у батька паспорт відрізнявся тим, що вищезгадані деталі обкладинки були сріблястого (білого) кольору.Набрати б бодай якусь статистику. Хто пам'ятає свій радянський паспорт, якою фарбою було оформлено його обкладинку?
А що може (чи могло) означати застосування сріблястої фарби для оформлення документу, який, здавалося б, мав би мати стандартний бланк і оформлення?
Добре було б дізнатися думку старих кадрів, що працювали в паспортних столах і знають ту кухню з середини.

пс: ось ще, що працює проти версії про дефіцити чи крадіжки золота... Мати і батько отримували паспорти приблизно в один час (з точністю до року) і швидше всього в одному відділенні міліції...

Новий оператор мобільного зв'язку

Вчора дізнався про нового оператора на ринку моб. зв'язку України. Лайкамобайл (Lycamobile) називається. Хоча розпочав роботу цей оператор ще в липні 2017 р.

Цікаво, існують вже в природі живі користувачі, що опробували сеє диво? Якщо знайдуться, хай черкануть сюди два-три слова, як у нього якість послуг? Які загальні враження?
Ну, і основне питання "Варто чи ні..." (С)

Дивлячись на тарифи, я не відчув для себе великих економічних стимулів для занурювання з головою в цей омут. Покриття їхнє практично дорівнює покриттю Водафона. То може, існують якісь переваги не економічного виміру? З чим прийшла до нас ця "лайка" і що вона може дати, чого не дають існуючі на ринку три гіганти?

пс: для себе я знаю, що поставив пізнавальне питання, але знаю і місцевий клімат. Тому як хто прийняв те за рекламу, має право кидати тапка, за собою я лишаю право пригнутися і не реагувати )))

Без мобільного...

Чи є зараз такі люди (або хтось знає таких у колі своїх знайомих), котрі не користуються мобільним зв'язком? Навіть для голосових дзвінків? Мається на увазі, цілком дієздатні у звичному розумінні люди (не старезні немічні пенсіонери, не глухонімі, не а-ля Стивен Хокінг - світла йому пам'ять, не новонароджені), але такі хто от зовсім... може навіть і не мають мобільного апарату? Принципово, чи з якихось інших причин.
Чи може хтось, хто має намір у ближчому майбутньому відмовитися від цього способу спілкування? Які причини можуть схиляти їх на це?
Дякую!

Страницы:
1
2
3
предыдущая
следующая