Випав слот САТА1 на материнці

Отже замінив  мою  материнку  і оглянув стару на  скарги до неї: дійсно  слот  живлення  24 пін,  лівий ряд  має  наліт, його  треба міняти.


Ще була проблема  з  портом  в якому  вінчестер, останній час  вінчестер стояв  в  САТА2  тобто як запасний порт.  Ще на форумі Майкрософт  декілька років тому мені  підказували  заміряти  опір  сигнальних ліній 5, 6.  Оглянув  думаю слот  САТА1 має контакт на плату, лінії  починаються з роздільних  конденсаторів, мабуть  конденсатори цілі,  після них  опір  симетричний, до них  від слоту, думаю теж.  Тобто ніби все добре.  Шлейф я  міняв.  

Чому ж  САТА1  перестав підєднувати  вінчестор?

Гібридний режим відеокарти для Лінукс

Трохи вивчив, що гібридний режим графіки, ставиться в БІОС.   А буде Лінукс бачити  дві карти одночасно і ставити драйвер?  Як правильно  встановити  драйвер  на дискретну  у Лінукс?

118 132

Лучший ответ:

Треба більше деталей, це залежить від виробника відеокарти та використовуваного драйверу. Може бути так, що гібридна графіка вже працює, але не задіяна, і за замовчуванням завжди використовується інтегрована відеокарта — тоді для використання дискретної відеокарти треба задавати потрібним програмам змінну оточення DRI_PRIME=1, або, приміром, запускати їх через обгортку nvidia-xrun.

Дисковід деградував?

11.5  років, майже простоювання, і ось ставити  Віндовс, а  не заводиться(намагається декілька разів  і стає).  Думав нова материнка але Асус  сказали перевірити  дисковод.  З Ютуб знайшов тест, і так є: СД  заводиться,  а  ДВД  ні.


Можна детальніше:  ДВД  йде швидше  чи щільніше  доріжки?  Може  двигун не розкручується?  Чи  головка  або засмічена?   Чому один тип читає а інший ні?

Звіримо енергозбереженя двух системних конфігурацій

Робоча  M2N-VM DVI,  AMD Athlon(tm) Dual Core Processor 4450B,  чотири планки памяті  ДДР2(5 Гб)


Нова  M5A78L-M LX3,  AMD Athlon II X2 240 (ADX2400) ,  одна планка памяті  ДДР3(4 Гб)


Так от: чому калькулятор  потужності БЖ, вказує, що нова конфігурація, буде  менше споживати енергії чим  стара?

Якщо це правда то я радий  бо  БЖ  у мене не супер, і думав для оптимізації, замінити ГДД  на ССДЗвіримо придбану оперативну память

Переплатив за цю  в два рази, такий турботливий продавець  аби не купив підробку, отже  KVR1333D3N9/4GЯк  не дивно  на наклейці  є  захисний код  про  який вказано на сайті виробника, а от  чипи  Гунікс.   Але Кінгстон  робить  планки на чипах  Кінгстон...  

Що  за розбіжності?

Як сьогодні субсидії?

Щось мамі на карту Приват  Банку, нема.


Хтось  вже почав платити за газ, і як вам приходить  субсидія?

Програма не підхоплює звук в Лінукс

Котра  записує  відео скрин монітору, мікрофон  веб-камери  є, а системні  тобто з  колонок   не бачить, а галочка то  в налаштунках є.  Що не вистачає?
Зараз  опція знята  на "вбудоване  аудіо"  але  її наявність не дає результату.

Що означає "Захистити свої права"?

Ну от дивіться:  є  під різними  проектами чи  компаніями  таке речення  "Всі права  захищені"  Як вважаєте, що  ці слова означають  практично?

Чому злетіли настройки монітора?

Вперше таке:  мова англ.  і деякі  налаштування  збились.


Що за  ознаки?

Може тим, що я часто перескакую з Лінукс на Віндовс?

Налаштування повертаються але ще не пробував  вимикати  чи не буде  збиватись?

Страницы:
1
2
3
4
5
6
7
8
20
предыдущая
следующая