Жук почав нападати на людей!

Не  знаю як в містах  то може не домовимось, в селі  вже  багато років  з 10  або більше...  але так було не завжди, зявився жук.  Напевно дещо більший  за таргана, має броньований  вигляд чорний  з крилами,  літає  безшумно  хоч і не маленького розміру, приземляється  раптово  падінням тому на твердій поверхні  з грюком, не перший раз  падав на голову  і помічаєш  коли шевелиться, вибиваю розчіскою і падає з гупом  тобто він не зовсім легкий.  Лазять по підлозі  не один, швидко бігають.  Однак зявляються виключно  сезонно  саме в другій половині літа  і  з осені зникають зовсім.  Цього лише літа, жук почав нападати на людину, швидко підбігає  і  хватає за ногу, дуже боляче.  Укус  болючий  не можу терпіти  і я відшвирюю.  Мабуть  разів пять  вже нападали з  цього літа.  Ще ніколи не нападали.


Бачили у себе таких жуків  чи  є про них інфа?

Xiaomi Redmi 4X Як вимкнути?

Віддали  на зовсім  Xiaomi Redmi 4X  з   розбитим  екраном.


Отже  я не міняв  але це реальна робота.

Поки не готовий  треба вимкнути щоб  батарею не садити.

Скачав документацію, вимикання стандартне, але при утримування кнопки  він не вимикається а  перезавантажується.

Хазяїн  поліз  на налаштування і там знайшов  ніби вимкнути   але  сенсор  не спрацював  як він каже через розбитий  екран.

Однак в інструкції  таких даних   немає, щоб  вимикати через  БІОС.

Може він несправний?

Тоді нема мені смислу на нього тратитись.

GV-R545-1GI (rev. 2.0) після тесту

GV-R545-1GI (rev. 2.0)


Прочистив  слот, вмикаємо:  дуже слабо крутиться кулер, ГП  трохи гріється, екран  темний.  Міряю  напругу на  дроселі  він видає  1.5 В., міряю  на другому  в одну ніжку 0.9В інша  0 В.  Як торкаюсь  нульову, кулер починає швидко  крутитись  і на обох  ніжках  стає 0 В.  Вимикаю  системник,  вмикаю  і знову кулер повільно  крутиться  але через  15 сек.  БЖ  тужне  і так  увесь  час.  Поруч цього  дроселя а  він  ближче  до  гнізд  відеокарти  де монітор  і т. д.  є конденсатор  і поруч мікросхема  на ній пайка  жадненька  я прогрів  ніжки  жалом "ніж"  і  може просто  остигло  або розрядилась  карта  бо  знову наче  БЖ  не тухне але як повторив замірювання  і кулер знову  загудів  а тоді вимкнув  і увімкнув  то  почало  тушити БЖ.

Є  якісь підказки?

Модель відеокарти на відеоскрині

Так і не вдалось продати  свою  не заношену  і не надто стару  карту, а  скряги...   бо  майстерні не рідко  беруть запчастини  з донорів  то ж  сволочь   жалко  віддати 20%  від її  повної вартості.  Ремонтувати самому цікаво  але  повно не конкретної  інфи  по ремонту, враження, що ремонтують її  наосліп.  Одні ідіоти  дають  контрольний прогрів, інші  жарять  відразу, а є розумні: виявляється  від слоту, можна обміряти  чипсет омметром і дізнаємось  чи він сидить.  Різниця  між  контактами  1 Ом.  так розумію  ГП  цілий.  На ньому і кулер не  встиг запилитись  як карта потухла,  БІОС  мовчить(не сигналить).  На лупу  по шині(слот) є  наліт і плямки   чи то з часом  чи промити спреями  та просто  відставала  від материнки.  Форум підказував заміряти  напруги.  На платі лише  два  дроселі  і твердотільні конденсатори  два.  Але контрольні напруги то мабуть  більше.  


Якщо є  підказки ось  модель  https://www.youtube.com/watch?v=i8EJjy2hzEM

До речі з часу поломки не вмикав, а це років три тому.

Температура відеокарти

Збираюсь спитати  в сервісі  Асус, та поки туди зайдеш, а на порталі як на долоні.


Оже в  приміщенні +27С,  відеокарта  не активна  видає  +42С, при відео 720р, видає +51С(на практиці  720р60, буде ще  спекотніше). Карта  на гарантії 3 роки, живе  примірно  2.5 роки  без ремонта.  Лінукс до +50С  ставить зелені смужки, а при +51С  перша жовта смужка. На тривалу спеку  в кімнаті може  буди +29С.  В системнику вдувний кулер, видувний,  на ЦП кулер 120 мм. в кімнаті  є вентилятор.  

Наскільки критично  гріється відеокарта?

Компютерні колонки в ЮСБ, не протирічива інженерія?

Моїм  колонкам 11.5 років,  а  сьогодні не так часто  знайдеш  для живлення в мережу, та й дещо  цікаво  в ЮСБ  бо теоретично  це  на  користь  енергозбереження.  От тільки  не буде  воно  викликати  пульсації  в БЖ  через лінію  5В, а паче  давати  ці пульсації  в модем   який теж живиться цією лінією?  Як відомо  динаміки  дають  навантаження  по струму  через  гучність звуку, ох і смикатиме  лінію 5В.  Або  такі колонки  дуже оригінально  чи мало  споживають  струму?  Звісно  які обираю  в сумі  на вихід  4 Вт.  може це   не багато  для лінії  5В   де у мене  5.1В  тобто з запасом?  Та я хвилююсь чи не захламидять  колонки мені  системний  блок живлення?

Кеш в області оперативної памяті

Привіт!


Вперше бачу  поруч  з  памятю  ще обєм  кешу.   Що  цей кеш  заповнює?5 11

Лучший ответ:

Кеш ОЗУ - об'єм памяті який можуть резервувати додатки для своїх потреб. Своп-файл - файл підкачки, при нестачі ОЗУ система використовує своп-файл. По скріншоту - все норм, штатна робота ОС, єдине що - я би збільшив розмір своп-файла на всякий випадок, але це треба розглядати кожен індивідуальний випадок.

Отже ваша відповідь(оновлена)

Ще один зворушуючий матеріал  на складне питання  
Хто хоче доповнити  своєю відповіддю? 

Випав слот САТА1 на материнці

Отже замінив  мою  материнку  і оглянув стару на  скарги до неї: дійсно  слот  живлення  24 пін,  лівий ряд  має  наліт, його  треба міняти.


Ще була проблема  з  портом  в якому  вінчестер, останній час  вінчестер стояв  в  САТА2  тобто як запасний порт.  Ще на форумі Майкрософт  декілька років тому мені  підказували  заміряти  опір  сигнальних ліній 5, 6.  Оглянув  думаю слот  САТА1 має контакт на плату, лінії  починаються з роздільних  конденсаторів, мабуть  конденсатори цілі,  після них  опір  симетричний, до них  від слоту, думаю теж.  Тобто ніби все добре.  Шлейф я  міняв.  

Чому ж  САТА1  перестав підєднувати  вінчестор?

Страницы:
1
2
3
4
5
6
7
8
21
предыдущая
следующая