Дивна поведінка монітора

В заначці  є гуртки  і навіть  укр. редакції  де  можна розглянути явище  з монітором  але згадаємо, що ен  років тому  саме  з  цього порталу мені  добре  допомогли справитись  з цим же монітором і він ще живий  на 14 році.


Пропоную  на розгляд:  холодний запуск  ПК  в перші секунди  засвітки монітору з лівого  кутка  нижнього  на правий верхній  похилі і до того  не рівні  а  рвані  лінії  з певною  частотою  блим-блим-блим...  але в міру прогрівання  ці  білі  смуги зникають плавно і  далі  все добре.  Спостерігається, що  в теплій кімнаті  як увімкнути  ПК  смуги  не появляються, і не появляються  якщо  перезапустити  прогрітий ПК.  

Якщо причина зрозуміла  я би хотів  зарання  усунути проблему

А якщо відлякувач Кротів переробити?

Сіла  батарея  акумулятор  600 мАч.  Може тому, що  не витягувалась, а підзарядка тільки від сонячної батареї.  От подумав: була одна батарея.  Зрізаємо  сонячну панель і замість  акб,  ставимо  лужну  батарейку.  В схемі тільки зумер  без двигуна. Батарейка сяде швидше?


Показую  https://youtu.be/yd7672UUEw0

Чим вирішився конфлікт між Кореєю і США?

Перефразуємо  думку, що  ворога треба поважати:  ти можеш перемогти  як  здатний викликати  у ворога вчинок  який  гідний  його  поваги.


Згадаємо  день  розпочатку  ядерної  війни  між  США  і Корея,  на мою память  Корея  відповіла  Трампу  "А  для чого  нам воювати  як ми  вже перемогли?" далі він  засміявся.

Думаю  завтра російське керівництво  пройде такий  же тест  на інтелект  чи  зможуть  завершити  жартом.

А конфлікт  з  Кореєю  завершився?

Бо вступаючи в НАТО  ми  на рівних  маємо  захищати  країни альянсу перш  за все, а не себе тільки.

Чи треба відповідати за свої слова?

Класно  коли  підхоплять  твої слова  за кілька років тому  написані в Інтернет, і в лоб, а тепер за них відповідай!


В новому році, підплив коментар  зі словами:  ну і що ти  напророчив?

Дивлюсь  а це я писав два роки  тому  на одному американоросійському блозі, там  не особливо  але іронічно  я зачепив  нововведення в  російське законодавство  але з певних  обставин   той закон  загальмував  і не здійснився  у повній силі(внутрішній закон  який стосувався гласності і демократії) . Отже дописувач  тепер мені зауважив....  

Ух  ти, дядя Рома  викручуйся: і на мене  найшли глибокі  й цікаві роздуми, в словах  я побажав  президентові Росії, мудрості і праведності.

Раптом агресор  змінив тон,  і написав  "ну тоді  прошу пардону,  любові вам і здоровя"

Це перемога яку обіцяє  Ісус  Христос?  Ось  тепер пора святкувати Різдво?

Можете втратити акаунт у Телеграм

Оновив  Лінукс на  іншу  редакцію  і  тепер не можу зайти  у Телеграм, не приходить  СМС, підтримка Телеграм  мовчить  днів чотири.


Телеграм в Україну обмежений?

Появилась авторизація  Коер-кодом  але з  ПК  не можу це виконати  бо  Лінукс пише  не відомий протокол.

141 85

Краща відповідь:

Поставте Телеграм на смартфоні. Інакше ніяк.

Ще раз про заряд АКБ струм низький і високий

Ксяомі  Редмі 4х  за паспортом  середній час заряду 3.5 годин.  Йдемо по зарядник в магазин:  продавець  на вітрині, позначає  як ідеальні характеристики саме для цього смартфону, струм заряду  2.1 А  до  2.4 А.  Отже саме ним  ми зарядимо за 3.5 годин?  В руках  подарований  зарядник, його струм  1 А.  Батарея нова, чим більше перезаряджаю тим  краще і швидше заряджається, цим  струмом до 1А  сьогодні зарядилась  десь за 3.5 годин. Як це може бути - у мене зарядник  слабкий?  Припустимо так.  Або  продавець  обманює  і хоче вбити батарею.  Заряд струмом нижче норми  на 50%  є  руйнівним для батареї  і контроллера  чи навпаки  батарея менше гріється, довше заряджається але  довше житиме?  Чи треба з позиції  налагоджувача  купити  на  хороший струм  чи наявний хороша альтернатива?

Ксяомі Редмі 4Х з порта ПК заряджається?

Таке питання поставив  офіційній майстерні, поки вини  туплять  я  тут перепрошую:  ставлю  в ЮСБ  порт  ПК  він блимає  червоним і не заряджається  на батареї було  4%, тепер  і зовсім не вмикається а  точніше йде в захист  ну можливо сіла  батарея.  Це несправність  чи  ЮСБ не забезпечує  належним струмом?


Читав на форумі  він теж не міг  зарядити  через  ПК  цю модель...

Реставрація смартфону - допомога

Привіт!


Стало гостро  тема смартфону(вистачало ПК),  з початку  програми "інвентаризації"(фото лічильника) газової кампанії.  Рішення у мене таке: замінив  модем  до  4 Дж(для ПК), підтримує  вайфай.  Смартфон  віддала сестра  під ремонт(побитий екран), власноручно  замінив екран.  Перший запуск з чорним екраном, просить  пароль, його мені дали, далі вітальне вікно  з параметрами  країна,  клавіатура  і т. п.  далі  вставити  сімку, її  у мене зовсім нема  я виводжу  через вайфіай, просить  підтвердити пристрій  через  Гугл сервіс. Такого  у мене нема.  Кажуть  запустити Рекавері  але  купив батарейку, зарядника поки нема  на ній 4 %, Рекавері  не дозволяє.  Чи допоможе Рекавері?  Може він привязаний до старої сімки?  Які точні рішення?  Смартфону від  поломки, років три.

Фінансовий відділ зламали?

Мої  родичі молодняк, подали скрин:  витягли всі  деталі  реєстраційних даних  бабушки.  Там паспортні,  телефон, адреса проживання, секретне слово  в банку  та інші  ряди чисел.  Як  він  це дістав поки не вияснив.  Кажу мамі: вона припускає, що  це реєстрація  як вона оформлювалась  на пенсію.


От які державні заклади  це  розгубили?

Кому відправити  заяву  про  безпеку  даних?

Сторінки:
1
2
3
4
5
6
7
8
26
попередня
наступна