Як реставрувати розєм блока живлення?

   Легка чистка і піджимання, відновлює напруги на датчиках материнки, через місяць знову глюки.  Розєму 10 років. Чим його зачистити?

11 10

Лучший ответ:

ще є відео, можливо знадобиться https://www.youtube.com/watch?v=0YJsanC8zmo

Шукаємо чайну компанію в Україні

Отже є Чай марки Едемс  пакування в Україні але приписочка "Лондон"  хоча Чай Цейлону, питаю у продавця ті перепрошують звернутись до виробника, Гуглом знаходжу його Empire Teas Ltd  там є три марки але Едемс нема, продавець замовк.  Шукаю місцевого фасувальника і Гугл дає Яндекс до якого нема доступу, скрин http://pixs.ru/showimage/Bezimyanni_8422257_30906653.png
Що за примари?

Що попереджає "Вікторія" на мій вінчестор?

Червоним не можу зрозуміти це або вичерпується ресурс роботи в годинах або не коректне живлення під час запуску ПК?


23 36

Лучший ответ:

Power-on Time Count (Power-on Hours) - количество времени проведённого во включённом состоянии. Обычно у современных дисков измеряется в часах (у Fujitsu в секундах). У старых дисков Maxtor, не у тех которые сейчас выпускаются Seagate под этой маркой, а у оригинальных Maxtor время изменяется в минутах. Это весьма полезный параметр если вы покупаете старый диск, то хочется же знать сколько он в своей жизни отработал. А кроме того обычно это время совпадает с временем работы компьютера и можно определить сколько человек проводит за компьютером в среднем.

Перекласти пісню на укр. мову

Ще одне дурне питання але на рік собаки, згодиться.

Пропоную знайти схожу пісню https://www.youtube.com/watch?v=tAIzq9tuCpM

українську і українського виконавця а може її щойно написали?

Яке ТБ в Україні є інтерактивне?

Тут зробив відгук якщо не видалили https://www.facebook.com/pg/news24ukraine/posts/?ref=page_internal

Відгук був негативний так як у Чаті каналу на Ютуб, я зустрів образи типу "Привіт хохол" і замість відповіді на переглянуте у їхньому рекламному блоці, вискочів  якась сволоч з аватаром STOP  ніби я у їх Чаті ганяю фейк на це я відповів, що не фейк а низку питань з обґрунтованою причиною та просто вийшов з Чату.  Перевірив на Фейсбук, канал наче наш.

І спало питання  чи є в Україні такий формат каналу де могли би складати тематики на питання людей, і в такий спосіб розвіювати помилки, фейки, тощо у задокументованому форматі?  А не заходжу в Чат каналу, там під рекламою(поки проходить) засада рос мовних глядачів з базаром типу давай по трахаємось.

Прогнозуємо мою антену для 3Дж?

Поки буду підєднувати антену  для цього доведеться вимикати Інтернет, робимо ставки чи буде з неї  результат?

Антена СДМА. Чи можна її перелаштувати в ЮМТС?


Думаю рефлектор можна без змін.  Директор вкоротити.  А ось активний вібратор чи вкоротити чи передвинути перемичку до резонансу на 2100 мГц?

Самий дурний кулер. Як його ставити?

На відео наглядно показано як хлипко тримається цей кулер.  Думав може неправильно фіксую але всі ставлять так само, розводячи ніжки в сторони, а інакше цей універсал мабуть і не стане на всіх материнках.  Звертаю увагу на коментар там підказує, що термопрокладки не дирявлять, а всі на Ютубі це роблять ідіоти.  Магазин взагалі не назвав те прокладкою і сказав викинути, на порталі теж саме мені підказали.

Протер пилюку і просто викрутив гвинтики щоб зняти кулер і бачу як же воно зараза болтається на чипі, само може не болтається але рукою і здвинути можна і перехилити.

Після чистки кулера поки гул помяк але на старті гуде як літак


Тут так само видно як воно їздить по чипу https://www.youtube.com/watch?v=8LbUeVbDqFw

Як на мене це вбивця чипсетів  чи всі кулери так болтаються як холодець?
Ваш досвід з кулером Deepcool NBRIDGE 2

Вважаю його винуватцем
Deepcool NBRIDGE 2

При похолоданні в приміщені цей гідродинамічний кулер для чипсетів материнки, почав сильно шуміти при ранковому запуску ПК, і скоро припиняє шуміти.  Шуму нема якщо перезапустити прогрітий ПК.

У нього обмежений термін чи така специфіка при перехолоджені?

Рік служби ще не виповнився тобто він на гарантії, особливого запилення нема.

Refurbished це міф чи реальність? 


Словом refurbished
обозначают товары, которые возвращают производителю по различным
причинам (возврат клиентом, повреждения при транспортировке,
косметические дефекты, торговые или выставочные образцы, дефект партии
товара), а он восстанавливает их до первоначального состояния.


Тобто девайс двічі  перевірявся і до тошно виправлявся самим виробником(інколи навіть гарантія від виробника а не магазину)

Уявляю як з України везуть в Японію, а тоді знову в Україну і продають до смішного дешево.

Взяв в закладки вінчестер ціна неймовірно вигідна, правда параметри підібрав такі що багато хто і не глянув би а для мене це саме що треба  на 160 Гб, кеш 8, САТА2, шпіндель 5900.   У старого 250Гб, САТА1, кеш 16, шпіндель 7200.  Думаю він видаватиме десь те саме але дасть економію по електрозатратам на мій скромний БЖ 350Вт(за те реставрований).

Ну а Refurbished
ще й не дорого, прям ціна хорошого кулера...


Страницы:
1
2
3
4
5
6
7
8
18
предыдущая
следующая