Віртуальні документи

Ми рухаємося до "держави в смартфоні... Це коли у людини встановлено у смартфоні програму "Дія". В цифровому вигляді разом з "паспортом", можливо, і не одним, там (десь на сервері, в інтернеті) перебуває зокрема і "посвідчення на право керування транспортним засобом". Всі "документи" мають, в принципі, однакову юридичну силу, що і документи, які можна потримати в руках. І останні начебто можна не мати при собі.

Гаразд. Гіпотетична ситуація. Людина мусить пред'явити, припустимо, посвідчення водія на вимогу поліцейського, і в період маніпуляцій зі смартфоном з цією метою в ньому сідає батарея, або виникає інша несправність смартфона, або несподівано водієм виявляється відсутність власного смартфона (вкрали недавно), або щось ще, що унеможливлює "пред'явлення" такого "посвідчення". Чи буде подібне непред'явлення "посвідчення на право керування транспортним засобом" підставою для передбачених у цьому випадку штрафних санкцій? Чи разом із запровадженням "Дії" і всіх оцих віртуальних документів вносяться зміни у ПДР, у законодавство щодо процедури пред'явлення з урахуванням можливих вищеописаних випадків?

Капслок

Мабуть усім, хто спілкувався в інтернеті, траплялися люди, котрих, часом просто неймовірно, дратує капслок. Вони не минають того, щоб більш чи менш пристойно зауважити про це.
Звідки це йде? Які можуть бути раціональні причини такого роздратування, здавалося б, ТАКИМИ САМИМИ БУКОВКАМИ? Може, хто і сам пояснить своє негативне ставлення до ТАКОЇ МАНЕРИ НАБОРУ ТЕКСТУ?

СпамОрекламО...

            Останнім часом ми стикнулися із цілком новим вражаючим явищем, коли спамоботи піклуються про свій "контент": реагують на зауваження і відповідно до цього виправляють ляпи у своїх шедеврах високої словесності; видаляють, вже не вперше і навіть не вдруге (!), відповіді звичайних юзерів, де ті висловлюють все, що думають про них або іншим чином протестують проти цього їхнього паскудства у розділі питань. Як, наприклад, Виктор25 з усіма клонами
             Мені раптом подумалося: то це ж саме та людина, яку так потребує цей розділ порталу. От би запросити цю істоту з нової генерації спамоботви у модератори розділу питань. Це ж яка стерильна чистота була б у стрічці!
             Ну, і щоб питання не лишалося без "?", вкотре хотів би спитати в адміністрації сайту:

До яких пір?

Постреклама...

Який ідіот від рекламного бізнесу підказав гуглу (котрий відслідковує мою активність по інтернет-крамницях) таку рекламну стратегію? Варто тільки зацікавитися якимсь товаром на якомусь сайті, як САМЕ ЦЕЙ товар і САМЕ НА ЦЬОМУ (!!!) сайті мені мелькає перед очима у стійкій проти всіх блокувальників рекламі. У безсмертній гугловській  рекламі по всьому монітору. І так буває тижні або місяці. Аж поки гугл не відслідкує якусь зміну у моїх зацікавленнях, або яскраво виражене нове зацікавлення. Ну, можна було б зрозуміти, якби гугл показував мені непомічені місця, де цей, або кращий товар продається дешевше, або ближче. Але ж, ну для чого саме цей сайт, де я і без вас побував, барани!!?vkaske
9 з 10 товарів я знаходжу БЕЗ гугла. Для цього достатньо ресурсів, подібних до hotline, ek. Все, що мене цікавить стосовно товару, буває корисним і досконально вивченим протягом дуже обмежених періодів часу. А зразу після того, можливо, і забутим. А можливо, придбаним. А можливо, придбано, подаровано і забуто. От і питання: для чого оце пізньовсранське рекламовиверження!!? І як з цим боротися?

Лампи LED

Є вже пів десятка, а мо' й більше, світлодіодних ламп, що вийшли з ладу, але прострочені для заміни по гарантії. Викинути - це останнє, що я зроблюlol  тож вони і накопичуються.
Приймають їх де-небудь за 20 коп, чи за "будь здоров"?
Які є ідеї використання їх або їхніх частин? Цікаво, чи такі лампи вже почали розбирати і діставати звідти якісь компоненти, годні для використання в побуті, чи яким-то майстрам-електронщикам для своїх ремонтних цілей? А ще - чи є тямущі і рукасті дядьки, що навчилися їх ремонтувати? Якщо так, поділіться досвідом.

Цікаво, чи можна якось пощипати...

...і одночасно змусити нормально працювати цю банду корупціонерів, здирників і садистів Укрзалізницю?
Цікаво, чи для діючих юристів не може становити певний інтерес щодо докладання зусиль з отриманням певної винагороди те, як їздять приміські електрички до (з) Києва? Чи не може цей ганебний стан справ допомогти сформулювати тему дипломної роботи студентам, що оволодівають юридичним фахом?

Хтось з юристів бачить можливість і перспективу яких-небудь колективних позовів проти Укрзалізниці з боку пасажирів приміських електричок на предмет ненадання чи неналежного надання наперед оплаченої послуги? Наприклад, десь по лінії законодавства про захист прав споживачів або ще якось? І, зрозуміло, із бажаним стягуванням з УЗ компенсації кожному підписанту позову і широкого розголосу у ЗМІ, мережі і тд.? Підшукати відповідний випадок, зібрати необхідні докази (із сучасними-то гаджетами та мережами) чи необхідну кількість сотень чи тисяч підписів, здається, не складе труднощів.

"Голова, як коліно"Жінки протягом всього життя не схильні до облисіння (за винятком патологій або наслідків від окремих методів лікування інших патологій). І це не зважаючи на численні механічні і хімічні "екзекуції", яким піддають своє волосся жінки сучасної цивілізації!
Зовсім не так ведеться чоловікам. Тут не залежно від раси і етносу спостерігається поділ на дві суперраси: схильні до облисіння, що часом проявляється вже в 30-40 років, і не схильні до облисіння до глибокої старості.


Причому, про чоловіче облисіння частіше всього не говориться, як про
патологію, а як про нормальний тип розвитку рослинності на голові, один з
двох можливих.Питання такі:
- яка глибинна причина того, що волосся поступово рідшає і зрештою полишає центральну частину голів деякого чоловічого товариства (в кого більше, а в кого менше); але волоси майже незмінної густоти можуть залишатися на боках і на потилиці?
- яка є ключова різниця, чи то у способі життя, чи то у специфіці харчування, чи навіть так: В ЧОМУ вона, та різниця, що спричиняє одним раннє облисіння, іншим - відносно густу шевелюру до поважних літ?
- як так сталося, що ця схильність не однакова для чоловічого і жіночого організму


?

?

Президенти і релігія

До цього в Україні всі колишні президенти позиціонували себе як християни. На скільки реально в сучасних українських умовах:
- по-перше, пройти на найвищу владну посаду людині, що свідомо та відкрито себе позиціонує такою, що не сповідує жодної релігії, підкреслюю, саме не сповідує (недолюблюю слово "атеїст" за його важку совкову спадковість і неточне відображення явища, що мається на увазі);
- по-друге, у разі проходження такої людини у владу, вписатися їй у існуючу систему ритуалів, де обов'язкова участь Президента (тут і релігійні свята, і відповідні поздоровлення, і інші аспекти "релігійного життя" країни), за умови відчуття нею абсурдності такої своєї поведінки з точки зору власного світогляду?Яким чином собака знає свого хазяїна?

Знавцям собачої психології. А може, хто і був свідком такого експерименту...
Припустимо, є дорослий собака з повністю сформованою "особистістю", природно добре знаючий свого хазяїна, який від народження його тримає і виховує. Так от, якщо до такого собаки раптом підійде брат-близнюк хазяїна (сам хазяїн в цей час далеко), якого собака до цього ніколи не бачив, чи буде він прийнятий собакою (помилково) за хазяїна? Припустимо, він жив у іншому місті і раптом приїхав. В принципі, якщо геном двох людей один, то виглядати і пахнути вони будуть однаково...
Чи навпаки, собака сприйме брата-близнюка за чужинця? Тобто для собаки важливіші нюанси у поведінці людини, яка звісно буде трохи відрізнятися...

Щось реальне і корисне з горіхів підкажіть...

Є близько трьох відер не кондиційних за якістю грецьких горіхів з торішнього врожаю. Вони з осені були некоректно висушені. Їх збір торік припав на вологу погоду, чи можливо через нестачу часу цей процес пішов поза увагою, або все разом. В результаті вони мають ядро темнішого кольору, ніж зазвичай, понижені смакові властивості. Цьогорічний щедрий врожай вже забезпечує наші потреби, тож гірші торішні горіхи вже не підуть в їжу.
Щоб не викидати на компост, не палити (до цього і я можу додуматися!), хтось може запропонувати якісь варінти використання таких, не дуже добрих горіхів, або використання окремо шкаралупи і окремо ядра у домашньому сільському господарстві?

576 514

Лучший ответ:

передавити на олію

Страницы:
1
2
4
предыдущая
следующая