Вода - це...

В той час, як всіх цікавлять питання "Де купити, знайти...".А ще й з недавнього часу - питання про козине молоко... То мене цікавить така дрібниця: вода це оксид водню чи гідрид кисню?

Київська телевежа

Я не розбираюся у телебаченні "зсередини". Але інтуїтивно... я так розумію, що Київська телевежа десь там в 70-ті роки будувалася такою високою, 300 з гаком метрів,  для потреб аналогового ТБ. Ось вже неодноразово чув, що це аналогове ТБ відживає свої останні... мабуть тижні чи дні.. То далі для потреб кабельного, інтернетного, супутникового ТБ, судячи з усього, вона буде не потрібною... Як її збираються використовувати в народному господарстві?  Ще ж мабуть конструкція міцна... Чи знесуть? Хтось в курсі?

Причина поваги нейтралітету Швейцарії

Чому Гітлер не напав на Швейцарію, хоча станом на 1940 р.  стосунки між країнами були дуже напруженими?

Про світлофори і дорожні знаки...

Колега запитував мене, а я - вас.
Хто зараз займається установленням дорожніх знаків, світлофорів? До кого можна звернутися із зауваженням?
Встановили недавно світлофора десь при виїзді на міст  (де точно, не відтворю сказане ним, десь в столиці). І це викликало появу "тягнучки". Тоді як на глибоке переконання мого товариша, і на підставі його багаторічного водійського досвіду, там слід було або встановити зелену стрілку напроти червоного сигналу, або взагалі прибрати той світлофор, бо він там і нах зовсім не треба. Він вже звертався не до одного нашого полісмена (на вулиці), відповідь завжди одна: ми цим не займаємося. Дивніше, що і поліція не знає, а яка власне "контора" безпосередньо за це відповідає. То до кого звертатися в цій ситуації?

Про "краснокожую паспортину (С)

Згадав, є у мене питання, яке тривалий час (десятки років) лишається без відповіді. Цікаво, люди в яких перший паспорт був з серпом, пам'ятають деталі його оформлення?

Ось конкретний достовірно відомий мені приклад. В нашій сім'ї у мене і всіх найближчих родичів, чиї паспорти я мав можливість розглядати,  герб та слова "СССР" і "Паспорт" на обкладинці документа було оформлено золотистою фарбою. Блискуча така фарба типу "металік", як зараз кажуть, але жовтого колору.І тільки у батька паспорт відрізнявся тим, що вищезгадані деталі обкладинки були сріблястого (білого) кольору.Набрати б бодай якусь статистику. Хто пам'ятає свій радянський паспорт, якою фарбою було оформлено його обкладинку?
А що може (чи могло) означати застосування сріблястої фарби для оформлення документу, який, здавалося б, мав би мати стандартний бланк і оформлення?
Добре було б дізнатися думку старих кадрів, що працювали в паспортних столах і знають ту кухню з середини.

пс: ось ще, що працює проти версії про дефіцити чи крадіжки золота... Мати і батько отримували паспорти приблизно в один час (з точністю до року) і швидше всього в одному відділенні міліції...

Новий оператор мобільного зв'язку

Вчора дізнався про нового оператора на ринку моб. зв'язку України. Лайкамобайл (Lycamobile) називається. Хоча розпочав роботу цей оператор ще в липні 2017 р.

Цікаво, існують вже в природі живі користувачі, що опробували сеє диво? Якщо знайдуться, хай черкануть сюди два-три слова, як у нього якість послуг? Які загальні враження?
Ну, і основне питання "Варто чи ні..." (С)

Дивлячись на тарифи, я не відчув для себе великих економічних стимулів для занурювання з головою в цей омут. Покриття їхнє практично дорівнює покриттю Водафона. То може, існують якісь переваги не економічного виміру? З чим прийшла до нас ця "лайка" і що вона може дати, чого не дають існуючі на ринку три гіганти?

пс: для себе я знаю, що поставив пізнавальне питання, але знаю і місцевий клімат. Тому як хто прийняв те за рекламу, має право кидати тапка, за собою я лишаю право пригнутися і не реагувати )))

Без мобільного...

Чи є зараз такі люди (або хтось знає таких у колі своїх знайомих), котрі не користуються мобільним зв'язком? Навіть для голосових дзвінків? Мається на увазі, цілком дієздатні у звичному розумінні люди (не старезні немічні пенсіонери, не глухонімі, не а-ля Стивен Хокінг - світла йому пам'ять, не новонароджені), але такі хто от зовсім... може навіть і не мають мобільного апарату? Принципово, чи з якихось інших причин.
Чи може хтось, хто має намір у ближчому майбутньому відмовитися від цього способу спілкування? Які причини можуть схиляти їх на це?
Дякую!

Чи може...

монтажник радіоелектронної апаратури, досвідчений майстер з ремонту побутової електронної апаратури (комп, телевізор та подібне) встановити справність або підтвердити несправність окремої електронної плати, не знаючи її функціонального призначення?

Тобто, якщо я навіть і не скажу йому, що це плaта керування газoвого кoтлa?

Якщо так подуматиparik , окремі функціональні частини ел. апаратури складаються зі стандартних радіодеталей. Кожен тип цих елементиків кваліфікований монтажник РЕА може "продзвонити" і сказати, чи справний елемент, чи ні. Якщо це транзистор - то транзистор, якщо діод - то діод. Якщо логічна мікросхема - теж своя картина: можна ж десь подивитися, що має подаватися на вхід, і що - на виходах. Деякі - навіть  яparik   візуально визначу, якщо конденсатор з циліндричного перетворився на бочкоподібний.

Для чого такий універсальний і швидкий рецепт нашого сервісу: поміняти плату керування, що (нібито! бо мене в цьому не переконали і самі не впевнені) вийшла з ладу, сплативши старшні тисячі? Хіба не можна діагностувати, як я казав вище, визначити несправн(і)ий елемент(и), придбати, випаяти-впаяти, і вкластися максимум в кілька сот грн?

Знов про глухонімих.

            Картину бачив вчора в транспорті. 

Напроти мене сиділа молода (30+) жінка. Як всі у транспорті, вона деякий час відсторонено поглядала по обидва боки. А потім, зафіксувавши погляд очей на щось позаду від мене, вона з допомогою пальців руки біля лиця і міміки щось "промовила". З чого я зрозумів, що вона глухоніма. Ну, їдемо далі, бо що ж тут дивного - десь там її співбесідник сидить.
            Потім щось подібне повторилося, і я оглянувся, бажаючи побачити його, але там сиділи нібито всі звичайні люди. Потім протягом години такі ж прояви були відмічені ще і ще. Вже і пасажири позаду мене змінилися. Та й погляд її вже не був кудись спрямований, а очі іноді просто були опущені донизу.
            Перша думка: може вона була, так би мовити, не в адекваті. ЛЮди з нормальною мовою в такому разі іноді говорять самі до себе... Але жодних інших ознак чогось такого я не бачив.
            От, сиджу і думаю, що це було. Може думки, типу "вголос", по-їхньому? Хто в курсі, або, може, самі люди з такими вадами, якщо ви є на сайті, що це таке може бути?

Під патронатом церкви

       Питання стосується того, як церква розпоряджається грошима, отриманими з людської темноти. Судячи з того, як в Україні, з швидкістю грибів після дощу ростуть храми, і які то храми; в яких "келіях" живуть сучасні монахи, якими речами користуються в своєму побуті та службі верховні ієрархи, от судячи з того всього, ми доходимо висновку про чималенькі гроші, що є в розпорядженні цього суспільного інституту. Ну, будувати споруди культу для церкви ніби нормально.
        Але також відомі приклади того, що на гроші (чи під патронатом) церкви відкриваються деякі заклади, зокрема і чисто комерційні, які всі звикли бачити чисто світськими. Такі, як школи (типу недільних) , дитячі садочки. Також відомий (особисто мені) одиничний приклад утримання коштом церкви діючих кафе та двох спортмайданчиків для тенісу і міні-футболу... 
        А от цікаво, чи побудувала в наш час хоча б одна конфесія хоча б одну лікарню. Звичайну сучасну лікарню. Хай навіть скромно, за вчорашнім днем, оснащену. Хай би навіть це йшло в руслі комерційної діяльності церкви (платна лікарня). Або, чи брала участь на благочинних засадах хоча б одна конфесія у фінансуванні хоча б однієї державної чи приватної лікарні, у покращенні їх матеріально-технічного стану (щось би купити: якийсь сучасний апарат, матеріали, медикаменти тощо)? Хотів прогуглити, але на 4-х сторінках не знайшов нічого путнього. Тут навіть важко добрати пошукові слова.
        Хто у себе, на місцях, в глибинці, в столицях знає приклади фінансування церквою лікарень або інших суспільно значущих об'єктів?

Страницы:
1
2
3
предыдущая
следующая