Про Чай TESS

Коли Інтернет-магазин вказує, що Чай TESS виготовлено в Україні, а інфа в Інтернет вказує, що це підробна російська компанія і ця інфа за 2013 рік, а магазин в Україні на поточний час то, що це означає?

Питання по хімії для медиків

В чашку кинув 0.5 чайної ложки Соди і залив гарячою водою(чистою з криниці) пішла така піна наче я кинув Соду в Оцет.

Ось замінив фільтр води він зовсім новий, провів  те ж саме, може вода була не так гаряча але не сталось жодного шипіння.

Ось тема про Рак https://www.youtube.com/watch?v=Pb3AHZUvPrE

Там перечислені обєктивні причини захворювання одна з них, порушення обміну речовин.  Отже у воді висока кислотність, сьогодні вода корегує кислотність організму?  Забруднена вода є чинником Раку?

Чи то нормально, що Сода у чистій воді але не фільтрованій дає таку реакцію?

19 23

Лучший ответ:

при взаимодействии соды с горячей водой идет гидролиз с образованием углекислого газа.(химия 7 класс)

Як зберегти АКБ?

Квартал тому, замовив Інтернетом батарею для безперебійника, дорого коштують а стара ще доживає, поки сяде, нові стануть дорожче.  Отже на батареї 5 хв, вирішив не міняти ще квартал, тепер перевірив а вона ще  в нормі, таки не люблю кидати робоче хай живе ще квартал їй сповниться 2 роки.  А нова лежить тепер 3 місяці і ще лежатиме три місяці.  Вияснив, що батареї такого типу не можуть довго зберігатись без підзарядки.  Так розумію їх продають зарядженими. Як дізнатись, що далі вона простоювати не може і треба пускати в роботу, може міряти напругу до певного саморозряду до якого відсотку розряду можна їй відлежуватись?

Питання для тих хто збирається перейти на 4G

Модем 3G


Один підтримує HSPA

Другий підтримує HSPA+

Отже другий витягує швидкість втричі, тобіш до 21 Мб.с.

Замисліться а як буде з 4 Дж?

Мій новий потужніший модем, задирає ЦП так, що на 1080р  ПК просто перевантажений(навіть на дискретній відеокарті).

Чого в  системнику мало: вінчестора чи центрального процесора?

Сумління іди гуляй?

По ходу, спало питання: за європейський принципом у нас тепер "Свобода совісті"


Варіанти 1) Совість ти звільнена!, 2) Совість іди гуляй!

Чи як тепер пишуть у дипломах(бо я давно не вчився)?

Сумління звичайній людині?

Як вважаєте чи є у звичайної людини сумління чи воно лише у особливо обдарених? 


Якщо зможете то покажіть пісню де згадується сумління?

Колонки через ЮСБ, як подається 5В?

Колонки які у мене успішно відреставровані а саме, що живляться окремо в розетку, тепер в продажу не поширені, а зіткнувся з живленням через ЮСБ ну тобто 5В.  При цьому їх потужність може перевищувати проти моїх у понад 4 раз. Лякнуло, що позичка струму через системний ресурс, може нашкодити ПК або такий апгрейд обійдеться у 1000 грн, щоб оптимізувати БЖ.  То де ж беруть такі колонки 5В з БЖ системника чи материнка додатково перетворює з 12В?  Чи є в схемі таких колонок свій посередній адаптер чи стабілізатор, що передає на звукову схему?

На ваших моніторах є полоси?

На цьому каналі, почався проявлятись ефект черезрядності(чересстрочность) 


В підтримці Асус, рекомендують звірити з інтегрованою відеокартою але ЦП не вижме 1080р

Вам треба перевести відео в 1080р  і переконатись, що на екрані не посипались густі полосочки


Якщо таке явище бачуть всі то я рапортую проблему на ТСН

Справа в тому, що інший канал не проявляє подібного спотворення, і думаю або моя карта не справляється з синхронізацією або на каналі неполадки?

257 326

Лучший ответ:

Все залежить, що Ви розумієте під словами "густі полосочки". У мене установка 1080р призводить до такого спотворення, при якому цільне зображення ніби ділиться на горизонтальні смужки, що дещо зміщені одна відносно одної, через що, наприклад, контур собаки виходить дещо хвилястий чи "рваний".

Звіримо продуктивність між картою і процесором?

Ось за цим скрином чи повинен ЦП бути сильнішим за відеокарту?


У мене виходить, що ЦП  слабший за ГП  такий баланс прийнятний?


65 60

Лучший ответ:

Индекс производительности у процессора-это сравнение производительности среди разных моделей процессоров, а индекс производительности видеокарты это сравнение производительности с другими видеокартами. Т.е если у процессора индекс 4.9 а у видеокарты 6.8 это не значит что ЦП слабее видеокарты,а значит что в сравнении с другими моделями ЦП он получил такой индекс и видеокарта соответственно получила 6.8 в сравнении с другими видеокартами.Для каждого оборудования разные тесты.А вообще тест индекса производительности не о чем не говорит,она служит лишь для того чтобы показать,сможет ли Ваше железо работать с ОС.

Відстань між очима і новим телевізором?

Телевізор на зразок плазмового, діагональ десь 35 см. ще й вузький, глядач  сидить у старому положенні коли працював телевізор променевої трубки з діагоналлю 61 см, тобто понад 2 м.


Забувся  яка формула відстані до телевізора, кажись 1.5 множимо на діагональ то вийде більше пів метра.

Мама каже гірше бачить і болить голова.  І думаю, що напружує очі бо дивиться на маленький монітор і дуже далеко сидить.

Нагадайте як розрахувати відстань до монітору?