Поганяємо чортів на 13 Пятницю

13 число  гарне  це не  чортова дюжина, а дюжина для  чортів  або "мить  Істини" людина народжена цього  числа, годиться на пророка.

Ну а в Пятницю  у мене  згадки і одне  питання:  перебігав  я  поки проходив курс  "Чистота сексуального життя"  в різних  кутках  Інтернету ось  дещо: канал на Ютуб, веде жінка  в білому халаті, 

очевидно офіційна лікарка  на одній сторінці лисиця  яскраво описує як добре  практикувати  ціломудренність, а перегортаємо  і вона  описує як корисно трахатись а анус і будь що...  Приходить  до неї  мати пацієнтки і просить:  перевірте мою доньку  на чистоту?  Лікарка вилупилась, не знаю, що ви питаєте,  ви сектантка?  Пацієнт приходить  на огляд.  Лікарка каже:  як я можу знати  чи ви здоровий як ви не займаєтесь сексом?  

Зайшов я  в  ізраільську  поліклініку там розділ  питання-відповіді  і по приколу до чоловіка лікар  гінеколог питаю:  який правильний цикл  у здорової статевої системи?  Він вилупився:  я такого даже не слышал.

Отже питання:  відкиньте тварин.  Уявимо, що ви лише людина,  опишіть  як правильно працює  абсолютно здорова статева система у людини такими циклами:  день-ніч-ранок - 10 днів - 30 днів?  Як правильно працює  статева система  я маю на увазі коли  не займатись сексом!

Відповідати не соромно.  Соромно  як ведуть  себе і як лікують нас офіційні лікарі, вище привів спогади.

Питання закрите

0