Наука-Християнство-Світ

Через видалення гурту "Християнство" я заклав новий у моєму тепер авторстві. Отже не те, що ми думаємо про науку, християнство, світ, а те, що вони говорять про себе. У кого є вухо, нехай ділиться чому навчився в цю мить?
1+ подписаться

1 участник

  • Крилами віри

Чим хвалиться принижений?

І ніхто не ляпнув нічого, і  телевізор вимкнений,  а буває  думки  все одно: не дивлюсь  в оригінал, потім перевіримо,  цитую приблизно.


Високий  хвались  своєю  низькістю.  Принижений  хвались...

Нагадайте або як вважаєте  чим  має хвалитись  принижений?

Поганяємо чортів на 13 Пятницю

13 число  гарне  це не  чортова дюжина, а дюжина для  чортів  або "мить  Істини" людина народжена цього  числа, годиться на пророка.


Ну а в Пятницю  у мене  згадки і одне  питання:  перебігав  я  поки проходив курс  "Чистота сексуального життя"  в різних  кутках  Інтернету ось  дещо: канал на Ютуб, веде жінка  в білому халаті, 

очевидно офіційна лікарка  на одній сторінці лисиця  яскраво описує як добре  практикувати  ціломудренність, а перегортаємо  і вона  описує як корисно трахатись а анус і будь що...  Приходить  до неї  мати пацієнтки і просить:  перевірте мою доньку  на чистоту?  Лікарка вилупилась, не знаю, що ви питаєте,  ви сектантка?  Пацієнт приходить  на огляд.  Лікарка каже:  як я можу знати  чи ви здоровий як ви не займаєтесь сексом?  

Зайшов я  в  ізраільську  поліклініку там розділ  питання-відповіді  і по приколу до чоловіка лікар  гінеколог питаю:  який правильний цикл  у здорової статевої системи?  Він вилупився:  я такого даже не слышал.

Отже питання:  відкиньте тварин.  Уявимо, що ви лише людина,  опишіть  як правильно працює  абсолютно здорова статева система у людини такими циклами:  день-ніч-ранок - 10 днів - 30 днів?  Як правильно працює  статева система  я маю на увазі коли  не займатись сексом!

Відповідати не соромно.  Соромно  як ведуть  себе і як лікують нас офіційні лікарі, вище привів спогади.

Допоможи психологу?

Раніше  я цю рубрику  називав  "Переверни і  знатимеш правду"


Думки психологів розділились

1) Жінка  це  затишок  і  очаг  в домі.

2) Жінка  шукає чоловіка  який  надасть  їй  спокій, затишок  і безпеку

В яку сторону перевертати?


Новий термін в урології

Ми знаємо, що вигадали  лякалку  "Простатит"  його не існує  але приховують  інший термін "дисфункція"  яка і призводить  до  запальних  застоїв простати.  Тепер  перше національне радіо, задрало нас новим терміном "спайка простати"  от хотілось по ближче  на цю тему  але Інтернет засипаний  жіночими спайками  і нічого  про  спайку простати.  Спайка простати  не бійся  нас , виходь  і покажи  себе  бо ми тебе не боїмось  і теж  хочемо бачити!

А ви на які оцінки вчились?

Зараз даю  посилання  на  вкрай серйозний  канал, оскільки  він  фокусується  на  праці  НАСА, та всій  космічній індустрії, здається він навіть  з  України.


Вже як я  закінчував Школу,  почалось  хаосне  переписування підручників, і появився підручник  Фізика - Астрономія, тобто  предмети поєднали.

Отже по  фізиці  та  ряд  інших предметів  я закінчив на золоту медаль.

Якщо ви тільки здатні усвідомити, наскільки  вагоме  те, що почуєте  в ролику  https://www.youtube.com/watch?v=vFEjoNaOgGg

Як вважаєте:  вираз  "темні матерії  прискорюють  вселену"  чи  темні матерії  вносять  виправлення в наші підручники?

Але ж  так розумію  під фразою  "прискорюють"  означає  перерахунок  часу  і час  стає коротший.

Наприклад  час вселеної  14 мільярдів  років, прискорюється  в кожному новому підручнику  і прискориться  до часу визначеному  у  Біблії  всього  7000 років.

Майте мізки  щоб зрозуміти  зміст  https://www.youtube.com/watch?v=vFEjoNaOgGg

Питання любителям науки

Слухаємо  уважноУявили  про  які відстані там говорять?

Тоді поясніть  чому  у нас не можуть  забезпечити  сигналом  Інтернету по всій Україні?

Питання по хімії для медиків

В чашку кинув 0.5 чайної ложки Соди і залив гарячою водою(чистою з криниці) пішла така піна наче я кинув Соду в Оцет.

Ось замінив фільтр води він зовсім новий, провів  те ж саме, може вода була не так гаряча але не сталось жодного шипіння.

Ось тема про Рак https://www.youtube.com/watch?v=Pb3AHZUvPrE

Там перечислені обєктивні причини захворювання одна з них, порушення обміну речовин.  Отже у воді висока кислотність, сьогодні вода корегує кислотність організму?  Забруднена вода є чинником Раку?

Чи то нормально, що Сода у чистій воді але не фільтрованій дає таку реакцію?

101 99

Лучший ответ:

при взаимодействии соды с горячей водой идет гидролиз с образованием углекислого газа.(химия 7 класс)

Сумління звичайній людині?

Як вважаєте чи є у звичайної людини сумління чи воно лише у особливо обдарених? 


Якщо зможете то покажіть пісню де згадується сумління?