Профиль

Крилами віри

Крилами віри

Украина, Софиевка

Рейтинг в разделе:

Свежие заметки

Свежие фотографии

Віддалено під'єднатись до Лінукс

Вирішив моєму бідняку другові, проблеми з Лінукс

Тепер ніяк не розторопає налагодити поштовий клієнт.

Легше самому віддалено йому налаштувати, а якою програмою це робиться?

Система Лінукс Мінт Мате

2616 2037

Лучший ответ:

Про TeamViewer чули? З допомогою цієї проги можна з’єднатись з робочим столом. Встановіть в себе на віндовсі, він хай в себе встановить на лінуксі. http://www.teamviewer.com/uk/index.aspx Мінт 32 біти - http://download.teamviewer.com/download/teamviewer_linux.deb Мінт 64 біти - http://download.teamviewer.com/download/teamviewer_linux_x64.deb

Установка Лінукс

Подзвонив дружок і каже, що умудрився якось встановити Лінукс, система перезавантажилась, а тоді як він каже вийшло вікно авторизації, а тоді у нього сталось те чого у мене не було: замість робочого столу слова Велкоме і назва системи, і скільки я зрозумів по телефону на монітор вивело список апаратної його системника.

Чому нема робочого столу, і як вийти?


Як видалити Нод32

Привіт!

От смішні друзі, вставили триал Нод32, а тепер не знають як його видалити щоб поставити інший антивірус.

Є якась утиліта для видалення цього антивірусу?

37 16

Лучший ответ:

С Nod32 может справиться только Касперский, слишком много "корешков" остаются. Попробуйте по этой ссылке: http://support.kaspersky.ru/general/uninstall/2211#block1

Кулінарний розділ

Хотів купити мамі "Большая энциклопедия консервирования" в електронному форматі. Не хоче бо треба їй паперова книжка. А зараз питає: зібрала Хрен, і не знає, що з ним робити.

Може на порталі є хороші рецепти?

Ось по змісту тієї книги

Кров з молоком

Задав питання моєму оточенню, і відповіді не було, стало цікаво розширити  його(звертаю увагу, що питання в гурті Християнство, і за рамки не виходить)

Чи захоплюється православ'я стравою з крові?

Чому захоплюється?

Чому не захоплюється?

На моєму українському столі, появилась ковбаса кров'янка з крові, кого пригощати?

411 310

Лучший ответ:

Бог Ною конкретно запретил есть кровь животных, а нам запретили её есть апостолы. Можно это оспаривать и оправдывать своё желание есть "кровянку" чем угодно, любыми соображениями, но это нарушение апостольского постановления для нас. Это моё мнение.

Файл apk не встановився

По шукав, і толком не ясно, треба реєструватись на форумах щоб уточняти: смартфон під видом Андроід(не доказано, Китай)

Файл apk як чужий, запуск не виконується.

Як же на такі смартфони ставити програми?

Смартфон проситься в Інтернет

У мами оказія з смартфоном: регулярно вискакує блокуюче стіл увідомлення про якийсь месендж а як нажимаю "ок" то лізе в Інтернет, а план не активований, роблю відміну і так часто.


У кращому випадку це може сервіс намагається перевірити оновлення системи або оновлення доступне але ясно, що це не просто СМС бо такі повідомлення відкриваються без Інтернет.

У гіршому випадку якийсь вірус хоче скачати троян але з Інтернету взяти вірус вона не може бо ним не користується, і виходить вірус з смсок.

Що це таке?

415 312

Лучший ответ:

відключіть функцію передачі даних і все (спитайте в гугла як для Вашої моделі)

Два драйвера на один пристрій

GPU ми скачуємо автоматом, а для чого APU?

Приклад на скриншот http://pixs.ru/showimage/Bezimyanni_6489116_14186054.png 

Можу тільки припустити, що другий на процесор, і як у мене процесор АМД то треба скачати?

6733 4760

Лучший ответ:

Обидва драйвери повинні "скачуватись автоматом". Але при встановленні системи Windows встановлюються базові драйвери "подібних" пристроїв, щоб потім можливо було їх по ідентифікатору адекватно символізувати та встановити відповідні драйвери. У Вашому випадку (в більшості з новим процесором) "адаптувалася" відеокарта як пристрій, але дискретна відеокарта на чипсеті також повинна мати "правильні" драйвери (хоча більшість програм її не використовують - нема відповідного програмного забезпечення для її повного обробітку, хоча можливо за допомогою програмного забезпечення виробника комп'ютера перемикати потік обробітку відео пристроями). Для правильного встановлення драйверів використовуйте або файли завантаження на сайті виробника, або з допомогою утиліт оновлення системи.

Аудіоформати для Адобе флеш?

cup_full

Які ще аудіоформати можна вставити для Адобе флеш(крім МР3)?

Як зміниться ціна через рік?

Думаю на сьомому році, треба або провести HDD стаціонарного-профілактику з розбиранням його корпусу, або замінити(4-7 років це термін стабільної роботи вінчестера)


Найскромніший вінчестер коштує 517грв

Як думаєте: наскільки він стане дорожчий через рік(підрахуйте всі фактори)?