Чи може бути так, що

людина втратила зір, як вважають оточуючі її люди, від діабету, але при цьому вона ніколи не була і зараз не є інсулінозалежною. Єдиний прояв діабету в неї полягає нібито в тому, що вона потребує по-малу і багато разів на день поїсти. Її вік вже під 90, тому заради точного діагнозу нашої прогресивно реформованої медицини там вже ніхто не буде чухатися. Але просто цікаво, наскільки слушна ця думка і чи справді може бути таке поєднання симптомів... Оскільки цих видів діабету до бісової мами, гуглити не хочу. Якщо є компетентні люди, підкажіть коротко.

1547 1528

Лучший ответ:

Весь прикол диабета, в том что ничего не болит, а сахаром забиваются нервные периферийные окончания, на ногах,(попробую на пальцах - раз в нерв не поступает кровь он мертв, раз мертв.......) раны на ногах, глаза в том числе, на руках, и в почках........все зависит от величины или как правильно написать, количества единиц сахара в крови, чем меньше тем меньше риска,(если сахар ниже нормы тоже плохо) чем выше сахар тем риск потерять один из органов http://diabet-med.com/kak-snizit-saxar-v-krovi/ здесь расскажут получше, раньше здесь человек отвечал на вопросы.....дерзайте!

Про linux і документи Word

До речі, ще й таке. Хочу освоїти linux.
Перед таким відповідальним кроком хотілося уявити, як я там зможу оперувати зі звичними мені файлами doc, docx, яких чималий масивчик наштамповано вже за 20 років під різними номерами майкрософтівських Вікон. Гуглячи, я зрозумів, що є якісь проблеми сумісності вказаних файлів з linux. Що для їх редагування під linux їх там чимось відкривають і роблять нібито все, що треба. Але після відкриття редагованого linux'ом файла вже у майкрософтівському Word'і можна іноді стикнутися, що не все збереглося, чи щось спотворено і щось таке інше. До речі, десь хтось писав, (відклалося в пам'яті), що такого роду проблема тільки (!)
з цим типом файлів. Наприклад, JPEG, PDF відкриваються і редагуються однаково добре програмами
обох ОС. Словом, почитав багато, але конкретного... тут... мало - добуваю з тої каші в голові, що лишилася після того пошуку... тижнів може 3 тому.. ну, да, коли січневий дощ не дозволяв виткнутися на двір
Тепер питання. Враховуючи, що найсвіжіший матеріал був, здається, року 2015.
Чи й до цих пір не вирішено проблему сумісності linux і документів Word?
Користувачі linux, розкажіть щось про досвід вашої роботи з файлами doc, docx в тій системі.
Чи існує MS Office для linux? Чи може якась своя програма, щоб повноцінно з ними працювала?

1867 1737

Лучший ответ:

На компе стоят две системы - Win 10 и Linux Mint. В Линуксе в качестве офисной программы установлен LibreOffice. Интерфейс у нее - как у Microsoft Office 2003. Никаких проблем с совместимостью не отмечается. При редактировании документов все сохраняется. Кстати, программа в свободном доступе, в том числе и для Windows. Так что, можно просто скачать, поставить и попробовать без проблем.

Зміна операційної системи Android

Якщо це пропонується службою підтримки тої чи іншої моделі смартфону, то його користувач робить оновлення свого андроїду у напрямку збільшення номеру версії. Це має вважатися, ніби, нормальним і бажаним.

Питання до досвідчкних і давніх користувачів смартфонів. Чи можливо в принципі повернення до більш ранньої версії опер. сист. на смартфоні після того, як було проведено запропоноване оновлення? Що може служити приводом до такого рішення? Чи можу я вирішити, в  яку версію "відкотитися"? Наприклад, чи можна з Андроїда 7.0 повернутися в 6.0 або 5.0? Як це зробити?
Ваші оцінки версії Андроїда 7.0?

Ноутбук за кількасот тисяч.

Чим обумовлена така висока ціна на цей ноутбук? Я звик, що найвищі ціни на ці гаджети на порядок менші - 40, ну хай 80 тис. Можна подумати, що помилка на сайті. Але ось поруч ще кращий. Хотілося б дізнатися, якими унікальними технічними характеристиками цих ноутбуків можна пояснити цей рівень цін. Може, він набирає текст через телепатичний зв'язок з користувачем )) ?

Viber 2

Проблема в тому, що звуковий сигнал про надіслане повідомлення звучить тільки коли заходиш безпосередньо у Вайбер. У режимі очікування телефону він чомусь не спрацьовує. Тоді як у більшості знайомих "тук-тук" звучить в ту ж мить, як повідомлення на Вайбер прийшло.
Що може бути? Де є потрібна для цього настройка?
Для довідки: тел. Леново К6, андроїд версії 6.

Лікарі-практики! Види інсульту...

Чи може мати місце інсульт, при якому немає парезів чи паралічів, а всі остаточні ефекти стосуються психіки: значне погіршення оперативної пам'яті, слабоумство, психічна і моторна загальмованість і таке інше ?

Фото в паспорт

У ближчому майбутньому слід буде вклеювати чергове фото в паспорті. Знаю, що більшість роблять кольорові фото. Але у мене попереднє фото було чорнобіле, хочу і зараз повторити. Саме ч/б! Ну, припустимо, такий мій "пунктик" )))
Ясно, що у фотоательє зроблять, як клієнт попросить, але...
Чи допускається паспортними столами (!!!) зараз в паспорті вклеювати ч/б фото? Хто недавно робив, які там віяння в цій сфері?

Ідентифікувати ювелірну прикрасу, роз'яснити символи...

          Вчора-позавчора у метро було знайдено (не мною) ось такий кулон /підвіска, медальон/ у формі мальтійського чи кельтського хреста з діагональними променями.


          Матеріал - метал, схожий на срібло. Спосіб отримання - скоріш за все відливка. Особливу увагу привертає його оформлення. Жінка, що знайшла його, запитала мене аби щось там розтлумачити. Ну, і звичайно))) з якого він металу?
          Пошук в гуглі за картинкою дає масу подібних за вишуканістю прикрас. Видно, це якийсь рядовий сучасний ювелірний виріб, що не може бути високовартісним. Але картинок другого такого ж виробу немає. І, крім того, оте символічне наповнення зацікавило. Далі я кручу одну і ту ж картинку, щоб все роздивитися і не крутити голову і монітор ))
        У верхньому промені короновані чоловік і жінка доторкаються до дерева,
"плодами" якого є маленькі "сонця" і "зірки" і весь сюжет освітлює велике сонце в правому кутку.

Далі якісь чоловіки звичайного вигляду в головних уборах доторкаються до "колони" увінчаної двома хрестами типу єгипетських анкхів і з птахом. Сюжет освітлюється "місяцями" з обох боків. Подібної "колони" доторкаються довговолосі дівчата, але тепер вже під чотирьохконечною зіркою

Нарешті в тій же ролі / позі короновані крилаті дядьки)) Сонце чи навіть два... А над деревом щось схоже на знак, що зустрічається на сучасній радіо- чи комп'ютерно-мережевій техніці...

Зворотна сторона гладка. Затерте місце біля вушка свідчить про якесь складне гальванічне покриття з двох шарів: верхнього білого (типу срібло), далі йде темний шар (можливо, оксидний). Але цей шар не твердий - дряпається шилом, і під ним йде знов білий метал...

          Ювеліри, дівчата (чи хлопці), які розуміються на сучасній моді в цих штучках, а також спеціалісти у давніх символах! Я наперед вдячний, якщо хтось повідомить щось толкове стосовно цієї речі, ну, і про походження і значення символів.  

Інтернет від Інтертелеком

Розглядаю доцільність придбання модема і сім-картки у мобільного оператора Інтертелеком. Він має 1,3 млн абонентів. Тому, мабуть, серед реальних знайомих користувачів цього оператора поки не знайшлося - все тільки гіганти: мтс, лайф, київстар...
Основною перевагою 3G від Інтертелеком, як вони пишуть на сайті, є висока швидкість передачі даних - до 14,7 Мбіт/с в режимі 3G Турбо.
Перед тим, як йти і слухати їх, цікаво було б почитати якусь інформацію та відгуки реальних користувачів зв'язку Інтертелеком, а особливо, користувачів їхнього інтернету. Наскільки відповідає покриття, обіцяне на їхній карті у Вашому місці, реальному покриттю, якості сигналу, швидкості інтернету? Наскільки стабільне в часі їхнє покриття? Чи варто йти на цю авантюру? Чи є якісь кращі пропозиції стосовно бездротового інтернету?

Зберегти звук з ютуба...

Чи можливо і якою програмою зберегти у себе на компі звукову доріжку ролика на ютубі у вигляді mp3 файла?