Чи може...

монтажник радіоелектронної апаратури, досвідчений майстер з ремонту побутової електронної апаратури (комп, телевізор та подібне) встановити справність або підтвердити несправність окремої електронної плати, не знаючи її функціонального призначення?

Тобто, якщо я навіть і не скажу йому, що це плaта керування газoвого кoтлa?

Якщо так подуматиparik , окремі функціональні частини ел. апаратури складаються зі стандартних радіодеталей. Кожен тип цих елементиків кваліфікований монтажник РЕА може "продзвонити" і сказати, чи справний елемент, чи ні. Якщо це транзистор - то транзистор, якщо діод - то діод. Якщо логічна мікросхема - теж своя картина: можна ж десь подивитися, що має подаватися на вхід, і що - на виходах. Деякі - навіть  яparik   візуально визначу, якщо конденсатор з циліндричного перетворився на бочкоподібний.

Для чого такий універсальний і швидкий рецепт нашого сервісу: поміняти плату керування, що (нібито! бо мене в цьому не переконали і самі не впевнені) вийшла з ладу, сплативши старшні тисячі? Хіба не можна діагностувати, як я казав вище, визначити несправн(і)ий елемент(и), придбати, випаяти-впаяти, і вкластися максимум в кілька сот грн?

Знов про глухонімих.

            Картину бачив вчора в транспорті. 

Напроти мене сиділа молода (30+) жінка. Як всі у транспорті, вона деякий час відсторонено поглядала по обидва боки. А потім, зафіксувавши погляд очей на щось позаду від мене, вона з допомогою пальців руки біля лиця і міміки щось "промовила". З чого я зрозумів, що вона глухоніма. Ну, їдемо далі, бо що ж тут дивного - десь там її співбесідник сидить.
            Потім щось подібне повторилося, і я оглянувся, бажаючи побачити його, але там сиділи нібито всі звичайні люди. Потім протягом години такі ж прояви були відмічені ще і ще. Вже і пасажири позаду мене змінилися. Та й погляд її вже не був кудись спрямований, а очі іноді просто були опущені донизу.
            Перша думка: може вона була, так би мовити, не в адекваті. ЛЮди з нормальною мовою в такому разі іноді говорять самі до себе... Але жодних інших ознак чогось такого я не бачив.
            От, сиджу і думаю, що це було. Може думки, типу "вголос", по-їхньому? Хто в курсі, або, може, самі люди з такими вадами, якщо ви є на сайті, що це таке може бути?

Під патронатом церкви

       Питання стосується того, як церква розпоряджається грошима, отриманими з людської темноти. Судячи з того, як в Україні, з швидкістю грибів після дощу ростуть храми, і які то храми; в яких "келіях" живуть сучасні монахи, якими речами користуються в своєму побуті та службі верховні ієрархи, от судячи з того всього, ми доходимо висновку про чималенькі гроші, що є в розпорядженні цього суспільного інституту. Ну, будувати споруди культу для церкви ніби нормально.
        Але також відомі приклади того, що на гроші (чи під патронатом) церкви відкриваються деякі заклади, зокрема і чисто комерційні, які всі звикли бачити чисто світськими. Такі, як школи (типу недільних) , дитячі садочки. Також відомий (особисто мені) одиничний приклад утримання коштом церкви діючих кафе та двох спортмайданчиків для тенісу і міні-футболу... 
        А от цікаво, чи побудувала в наш час хоча б одна конфесія хоча б одну лікарню. Звичайну сучасну лікарню. Хай навіть скромно, за вчорашнім днем, оснащену. Хай би навіть це йшло в руслі комерційної діяльності церкви (платна лікарня). Або, чи брала участь на благочинних засадах хоча б одна конфесія у фінансуванні хоча б однієї державної чи приватної лікарні, у покращенні їх матеріально-технічного стану (щось би купити: якийсь сучасний апарат, матеріали, медикаменти тощо)? Хотів прогуглити, але на 4-х сторінках не знайшов нічого путнього. Тут навіть важко добрати пошукові слова.
        Хто у себе, на місцях, в глибинці, в столицях знає приклади фінансування церквою лікарень або інших суспільно значущих об'єктів?

Чи може бути так, що

людина втратила зір, як вважають оточуючі її люди, від діабету, але при цьому вона ніколи не була і зараз не є інсулінозалежною. Єдиний прояв діабету в неї полягає нібито в тому, що вона потребує по-малу і багато разів на день поїсти. Її вік вже під 90, тому заради точного діагнозу нашої прогресивно реформованої медицини там вже ніхто не буде чухатися. Але просто цікаво, наскільки слушна ця думка і чи справді може бути таке поєднання симптомів... Оскільки цих видів діабету до бісової мами, гуглити не хочу. Якщо є компетентні люди, підкажіть коротко.

2647 2862

Лучший ответ:

Весь прикол диабета, в том что ничего не болит, а сахаром забиваются нервные периферийные окончания, на ногах,(попробую на пальцах - раз в нерв не поступает кровь он мертв, раз мертв.......) раны на ногах, глаза в том числе, на руках, и в почках........все зависит от величины или как правильно написать, количества единиц сахара в крови, чем меньше тем меньше риска,(если сахар ниже нормы тоже плохо) чем выше сахар тем риск потерять один из органов http://diabet-med.com/kak-snizit-saxar-v-krovi/ здесь расскажут получше, раньше здесь человек отвечал на вопросы.....дерзайте!

Про linux і документи Word

До речі, ще й таке. Хочу освоїти linux.
Перед таким відповідальним кроком хотілося уявити, як я там зможу оперувати зі звичними мені файлами doc, docx, яких чималий масивчик наштамповано вже за 20 років під різними номерами майкрософтівських Вікон. Гуглячи, я зрозумів, що є якісь проблеми сумісності вказаних файлів з linux. Що для їх редагування під linux їх там чимось відкривають і роблять нібито все, що треба. Але після відкриття редагованого linux'ом файла вже у майкрософтівському Word'і можна іноді стикнутися, що не все збереглося, чи щось спотворено і щось таке інше. До речі, десь хтось писав, (відклалося в пам'яті), що такого роду проблема тільки (!)
з цим типом файлів. Наприклад, JPEG, PDF відкриваються і редагуються однаково добре програмами
обох ОС. Словом, почитав багато, але конкретного... тут... мало - добуваю з тої каші в голові, що лишилася після того пошуку... тижнів може 3 тому.. ну, да, коли січневий дощ не дозволяв виткнутися на двір
Тепер питання. Враховуючи, що найсвіжіший матеріал був, здається, року 2015.
Чи й до цих пір не вирішено проблему сумісності linux і документів Word?
Користувачі linux, розкажіть щось про досвід вашої роботи з файлами doc, docx в тій системі.
Чи існує MS Office для linux? Чи може якась своя програма, щоб повноцінно з ними працювала?

2966 3071

Лучший ответ:

На компе стоят две системы - Win 10 и Linux Mint. В Линуксе в качестве офисной программы установлен LibreOffice. Интерфейс у нее - как у Microsoft Office 2003. Никаких проблем с совместимостью не отмечается. При редактировании документов все сохраняется. Кстати, программа в свободном доступе, в том числе и для Windows. Так что, можно просто скачать, поставить и попробовать без проблем.

Зміна операційної системи Android

Якщо це пропонується службою підтримки тої чи іншої моделі смартфону, то його користувач робить оновлення свого андроїду у напрямку збільшення номеру версії. Це має вважатися, ніби, нормальним і бажаним.

Питання до досвідчкних і давніх користувачів смартфонів. Чи можливо в принципі повернення до більш ранньої версії опер. сист. на смартфоні після того, як було проведено запропоноване оновлення? Що може служити приводом до такого рішення? Чи можу я вирішити, в  яку версію "відкотитися"? Наприклад, чи можна з Андроїда 7.0 повернутися в 6.0 або 5.0? Як це зробити?
Ваші оцінки версії Андроїда 7.0?

Ноутбук за кількасот тисяч.

Чим обумовлена така висока ціна на цей ноутбук? Я звик, що найвищі ціни на ці гаджети на порядок менші - 40, ну хай 80 тис. Можна подумати, що помилка на сайті. Але ось поруч ще кращий. Хотілося б дізнатися, якими унікальними технічними характеристиками цих ноутбуків можна пояснити цей рівень цін. Може, він набирає текст через телепатичний зв'язок з користувачем )) ?

Viber 2

Проблема в тому, що звуковий сигнал про надіслане повідомлення звучить тільки коли заходиш безпосередньо у Вайбер. У режимі очікування телефону він чомусь не спрацьовує. Тоді як у більшості знайомих "тук-тук" звучить в ту ж мить, як повідомлення на Вайбер прийшло.
Що може бути? Де є потрібна для цього настройка?
Для довідки: тел. Леново К6, андроїд версії 6.

Лікарі-практики! Види інсульту...

Чи може мати місце інсульт, при якому немає парезів чи паралічів, а всі остаточні ефекти стосуються психіки: значне погіршення оперативної пам'яті, слабоумство, психічна і моторна загальмованість і таке інше ?

Фото в паспорт

У ближчому майбутньому слід буде вклеювати чергове фото в паспорті. Знаю, що більшість роблять кольорові фото. Але у мене попереднє фото було чорнобіле, хочу і зараз повторити. Саме ч/б! Ну, припустимо, такий мій "пунктик" )))
Ясно, що у фотоательє зроблять, як клієнт попросить, але...
Чи допускається паспортними столами (!!!) зараз в паспорті вклеювати ч/б фото? Хто недавно робив, які там віяння в цій сфері?