Профиль

Bimep

Bimep

Украина, Ужгород

Рейтинг в разделе:

Як в Екселі зробити вибірку зведеної таблиці?

Як в Екселі зробити вибірку зведеної таблиці, якщо в 1 ячейці написано кілька значень?

А то виходить таке...

Не працюе кнопка Play в CD програвачі

Точніше то працює, то не працює залежно від власного настрою, магнітних бюрь і те, в якому сузір`ї нині знаходиться місяць (принаймні ці причини ще не досліджувались)

Рідше Philips AZ382 перестає періодично знаходити диск (а він там є) і реагувати на мої натискання взагалі на будь-які кнопки (наче ми вже 20 років в шлюбі).

Питання ,як ви здогадуєтесь: що з ним робити? якому Будді на нього молитись? 

Дякую.

Просто з цікавості. Про картярський фокус.

Розказували мені колись такий фокус:

Вибираються з колоди 1 туз, 4 короля, 4 дами, 4 валета, 4 десятки і розказується така історія, буцім був хазяїн (туз), було в нього 4 доньки (довкола туза кладуть 4 дами), і якось в його помістя приїхало 4 солдат і просяться переночувати (валети). Хазяїн їх пожалів. але так як кімнат в його домі більше нема, а до доньок не класти ж їх на ночівлю, то він їх розмістив так: дві кімнати по 2 доньки і дві кімнати по 2 солдата. А щоб вони ще й не бігали одне до одного, то біля дверей поставив по сторожу (королю). Так як сторожа ненадійна, може поснути, повісив ще на кожну кімнату по замку (10).
Таким чином довкола туза лежить 4 стопки: 
1 - Д, Д, К, 10;
2 - Д, Д, К, 10;
3 - В, В, К, 10;
4 - В, В, К, 10.
Всі поснули (карти перевертаються тильною стороною догори і ті 4 стопки збираються по черзі до однієї. Нову стопку здвигають 1, 2 або 3 рази потім знов розкладають довкола туза в 4 стопки. тим часом розповідь продовжують.)
Вночі хазяїн прокинувся, бо все ж підозри його гризуть і вирішив сам перевірити чи все добре. Він заглядає до першої кімнати (перевертається перша стопка), там 2 його доньки і 2 солдата; в другу - 2 доньки, 2 солдата. в третю - - 4 сторожа дрихнуть, в четверту - 4 замки валяються.
"не пойняв"
Очам своїм повірити не може, вирішує ще зранку пересвідчитись і тоді показати їм де раки зимують. (тим часом карти знов збирають, здвигають 1, 2, з рази, а можна і взагалі не здвигати. Розкладають як і раніше).
Зранку хазяїн заходить до першої кімнати:
1 - Д, Д, К, 10;
2 - Д, Д, К, 10;
3 - В, В, К, 10;
4 - В, В, К, 10.
Оо.
Карти самі собою так лягають і не треба вправності рук. Хто хоче, може сам перевірити)

Але в фокусі використовують всю колоду і якщо хто знає продовження, поділіться будь-ласка :)

Як підключити DVD-плеєр до телевізора?

Вибачайте за дурне питання.


У підключення через тюльпан (червоний, жовтий, білий виходи).
У телевізора 4 роз'єми: аудіо/відео input/output. 
І ще 2 - відео, аудіо - збоку.

У плеєра роз'ємів,що підходять по підключенню до кабелю, більше:
Аудіо аут - L i R
Відео аут - Y і невідомий.
Pb, Pr
Digital audio out
Всього 7.

Якби було по кольорам, ще можна було б розібратись.

Какой тут тайный смысл? Как Вы думаете?

Недавно слышала одну притчу, но не могу понять о чем она


То же в текстовом варианте:
Туркменская притча

Народ Туркестана славится своим гостеприимством, чувством собственного достоинства и страстной любовью к лошадям.

У туркестанца по имени Анвар Бек был некогда великолепный и чрезвычайно легконогий, чистокровной породы конь. Не было такого человека, который не мечтал бы обладать этим конём, многие домогались его, но Анвар отказывался продавать коня, какую бы цену ему ни предлагали.

И был у него друг, коновод, которого звали Якуб. Тот время от времени приходил к Анвару, надеясь выторговать у него коня. Но Анвар и слышать об этом не хотел.

И вот однажды, прослышав, что у Анвара наступили тяжёлые времена, Якуб подумал: «А что как пойти к Анвару теперь? По нынешним временам он, конечно, согласится, ведь цена коня так велика, что, продав его, Анвар сразу сможет поправить свои дела». Не теряя ни секунды, Якуб отправился к другу.

По обычаю той страны Анвар поприветствовал друга и, прежде чем приступить к обсуждению дел, пригласил гостя к столу, как того требовал закон гостеприимства. Вскоре им накрыли на стол, и они поели с величайшим удовольствием. Когда же Якуб наконец изложил цель своего прихода, бедный Анвар ответил:

— Милый друг, теперь нам уже не о чем говорить. Гостеприимство — прежде всего. Ты пришёл ко мне в тяжёлые для меня времена, а не оказать тебе почтения я не мог, поэтому мне пришлось зарезать коня, чтобы было что поставить на стол и наилучшим образом исполнить долг хозяина.

Где мои 30 Гб?

На диске Д у меня 62 Гб памяти. Если выделить абсолютно все, что там записано, то вместе оно занимает 30 Гб. Мало того, что Виндовс говорит, что там места больше нету, так еще и размер остатка постоянно меняется. Например, осталось 48 Мб, а через минуту абсолютного ничегонеделанья их уже 300. И ничего не закачивая и не стирая память вечно меняется.

Страницы:
1
3
4
5
предыдущая
следующая