Профиль

Bimep

Bimep

Украина, Ужгород

Рейтинг в разделе:

Вискакує гулька на стопі

Тут є лікарі?

Така гулька вискакує останні пару днів. 

Її видно, якщо вигнути так стопу. Я би її не помітила, якби на гульку не було боляче ступати.
Я її можу запхати вглиб стопи і тоді можна ходити, але вона потім знов вискочить.
Шо то воно взагалі таке?

де набрати фоток підлітків за віком?

У нас тут суперечка про зміни фігур з віком, це не з педофільською метою. 

То де мені набрати базу типу "ось така фігура і лице в 13 років", "така в 14" і т.д. А краще з 4х років і щоб в купальниках, бо там фігура краще читається. На модельні сайти заходити не хочу, бо мені треба абсолютно стандартні пропорції з їхнім життєвим різноманіттям.

Де знайти фільтр Oil Paint як у Фотошопі?

У моєму ФШ такий є, але не працює, бо йому потрібен OpenCL. Таке нібито у мене встановлено, але всі фільтри з ним не працюють. То мб десь є онлайн редактор, що діє таким же чином або щось подібне. Мені це для ч/б ліній, для контуру, на справжню картину маслом воно не має бути схоже, то тільки назва така.

Конче потрібен.

Павук і трутень. Хто кого має їсти?

Сиджу я, значить, нікого не чіпаю. Поруч павук плете свою павутину, теж його не чіпаю. Летить здоровенний джміль, схоже, трутень. Летить прямо на павука. Забирає його прямо з сітки з собою і на павутинні вже нікого нема. Мабуть на павука вже можна не чекати. А він тут працював більше всіх.

Я чогось не знаю про харчовий ланцюг?

Чому деякі холодильники треба ставити близько біля стіни?

Зазвичай всюди пишуть, що ставте його не ближче, ніж скількись сантиметрів від стіни і інших стінок. А тут в інструкції прямо сказано, що не далі, ніж 7,5 см. Спочатку думала, що це поганий переклад, але ось і англійська версія інструкції.

Захист персональних даних

Сама ж щойно бачила тут подібне запитання, а наткнулась зараз на ось таке:


Є сайт з електронними петиціями, де збирають підписи громадян. Побачила я петицію, яка мені дуже сподобалась і я хотіла проголосувати.
Зрозуміло, що потрібна реєстрація. 
Ясно, що петиція - річ важлива і треба захистити їх від тролів і тих, хто робить по 100 акаунтів. Я була готова на перевірку телефону чи щось подібне. Ага, щас!

А реєстрацію по банківському акаунту не хо?! Про яку свободу особистості йдеться в нашій країні, якщо вже державні сайти вимагають платіжні реквізити? Не правильно проголосував - а на тобі податок

Сусідські діти лазять в сад

От що можна зробити тут?

Вони крадуть фрукти з тих гілок, що звисають на вулицю (травень на дворі, ще все зелене), лазять в сад, коли проходять повз, копають по воротам, або кинуть щось у двір типу минулорічного гнилого яблука, чи обзиваються, що не заважає їм випрошувати те, що не можуть самі дістати, але вигляділи на дворі.

Якщо скажете, скаржитись батькам, то це батьки їх всього навчили. Вони кажуть дітям: "Мені треба те-то, у нас немає, а от там у сусіда є. Іди і принеси мені"

Деякі навіть викликали поліцію, бо вони до всіх лазать. Ті прийшли і "серйозно з ними поговорили". Все.

Інтернет-порт

Спитаю тут. а раптом))


У мене до ноута Інет підключається напряму по кабелю. При тому останнім часом нет більше 10Mb/s не видає. А колись спокійно 1000-бітний приймало.
Зараз у мене 100-бітний нет, по ВайФаю десь таку швидкість і видає, а коли включаєш в той порт, то не більше 10 і все.
Провайдер кабель перевірив і проблем не знайшов. З іншим ноутом 100 приймає. Спочатку казав, що мережева карта зламалась, але тоді б той нет взагалі не тягнув і ВайФай би не працював. Скоріш за все порт.

То шо тоді робити з тим портом?

VPN

Власне кажучи, таке питання, що всі знайдені мною ВіПіеНи (брала пробні періоди) дають схожі результати на переверці https://2ip.ru/privacy/bar/8910999_e6b345.html

Тобто на 99% видно, що я шифрую свій IP.
Раніше такої проблеми не було.

То як тепер можна заходити в свій банкінг, щоб мене ж там не забанили? Якийсь в когось є ВПН, який не просвічується?

Що за тварина?

Фото нема, проте раптом хтось вгадає...


Тваринка мала як мишка і має таку ж сіру шерсть, але без хвоста. Лапки у неї розставлені по бокам, як у жаби, і товсті. Вона на них дуже швидко бігає. Спина по центру темна, по бокам - світла.
Щоразу бачила тільки як вона блискавично тікає. Так і не вдалось сфотографувати. Навіть мордочки не бачила.
Поки що вважаю, що то такий вид крис.

Страницы:
1
2
3
5
предыдущая
следующая