Профиль

Bimep

Bimep

Украина, Ужгород

Рейтинг в разделе:

Чи підходить замість и масла API TC масло MO-2TC

Чи може це якась версія вищеназваного? Це для мотокоси

Відео про хатнє господарство, культуру і традиції

Натрапила якось на https://youtu.be/LTejJnrzGPM

Це один ролик з китайського каналу. Можна обрати будь-який, там всюди про традиційне виробництво. Звісно, я не думаю, що це та дівчина все сама робила, що в неї на це все є час і що в принципі вони завжди такі правильні, охайні, уважні до деталей і їм є ще час заплітати коси і розпущене волосся не заважає роботі. Але просто красиві кадри. Хоч і дуже надумані. Кадри з народними традиціями і так, як все могло б виглядати в ідеалі.
Оце думаю, чого я не зустрічала таких українських роликів? Невже у нас нема народного господарства? Чи прост ніхто не хоче шукати собі аудиторію на такий контент?

Вискакує гулька на стопі

Тут є лікарі?

Така гулька вискакує останні пару днів. 

Її видно, якщо вигнути так стопу. Я би її не помітила, якби на гульку не було боляче ступати.
Я її можу запхати вглиб стопи і тоді можна ходити, але вона потім знов вискочить.
Шо то воно взагалі таке?

де набрати фоток підлітків за віком?

У нас тут суперечка про зміни фігур з віком, це не з педофільською метою. 

То де мені набрати базу типу "ось така фігура і лице в 13 років", "така в 14" і т.д. А краще з 4х років і щоб в купальниках, бо там фігура краще читається. На модельні сайти заходити не хочу, бо мені треба абсолютно стандартні пропорції з їхнім життєвим різноманіттям.

Де знайти фільтр Oil Paint як у Фотошопі?

У моєму ФШ такий є, але не працює, бо йому потрібен OpenCL. Таке нібито у мене встановлено, але всі фільтри з ним не працюють. То мб десь є онлайн редактор, що діє таким же чином або щось подібне. Мені це для ч/б ліній, для контуру, на справжню картину маслом воно не має бути схоже, то тільки назва така.

Конче потрібен.

Павук і трутень. Хто кого має їсти?

Сиджу я, значить, нікого не чіпаю. Поруч павук плете свою павутину, теж його не чіпаю. Летить здоровенний джміль, схоже, трутень. Летить прямо на павука. Забирає його прямо з сітки з собою і на павутинні вже нікого нема. Мабуть на павука вже можна не чекати. А він тут працював більше всіх.

Я чогось не знаю про харчовий ланцюг?

Чому деякі холодильники треба ставити близько біля стіни?

Зазвичай всюди пишуть, що ставте його не ближче, ніж скількись сантиметрів від стіни і інших стінок. А тут в інструкції прямо сказано, що не далі, ніж 7,5 см. Спочатку думала, що це поганий переклад, але ось і англійська версія інструкції.

Захист персональних даних

Сама ж щойно бачила тут подібне запитання, а наткнулась зараз на ось таке:


Є сайт з електронними петиціями, де збирають підписи громадян. Побачила я петицію, яка мені дуже сподобалась і я хотіла проголосувати.
Зрозуміло, що потрібна реєстрація. 
Ясно, що петиція - річ важлива і треба захистити їх від тролів і тих, хто робить по 100 акаунтів. Я була готова на перевірку телефону чи щось подібне. Ага, щас!

А реєстрацію по банківському акаунту не хо?! Про яку свободу особистості йдеться в нашій країні, якщо вже державні сайти вимагають платіжні реквізити? Не правильно проголосував - а на тобі податок

Сусідські діти лазять в сад

От що можна зробити тут?

Вони крадуть фрукти з тих гілок, що звисають на вулицю (травень на дворі, ще все зелене), лазять в сад, коли проходять повз, копають по воротам, або кинуть щось у двір типу минулорічного гнилого яблука, чи обзиваються, що не заважає їм випрошувати те, що не можуть самі дістати, але вигляділи на дворі.

Якщо скажете, скаржитись батькам, то це батьки їх всього навчили. Вони кажуть дітям: "Мені треба те-то, у нас немає, а от там у сусіда є. Іди і принеси мені"

Деякі навіть викликали поліцію, бо вони до всіх лазать. Ті прийшли і "серйозно з ними поговорили". Все.

Інтернет-порт

Спитаю тут. а раптом))


У мене до ноута Інет підключається напряму по кабелю. При тому останнім часом нет більше 10Mb/s не видає. А колись спокійно 1000-бітний приймало.
Зараз у мене 100-бітний нет, по ВайФаю десь таку швидкість і видає, а коли включаєш в той порт, то не більше 10 і все.
Провайдер кабель перевірив і проблем не знайшов. З іншим ноутом 100 приймає. Спочатку казав, що мережева карта зламалась, але тоді б той нет взагалі не тягнув і ВайФай би не працював. Скоріш за все порт.

То шо тоді робити з тим портом?

Страницы:
1
2
3
5
предыдущая
следующая