Кому платити?

Прочитайте уважно цю новину:

http://vkurse.ua/ua/economics/podorozhaet-internet-i-kabelnoe-televidenie.html

депутати ініціювали декілька законопроектів, які, втім, наштовхувалися на сильне протистояння мобільних операторів, які не хотіли платити додаткові відрахування. На відміну від попередніх законопроектів, новий передбачає зниження ставки збору до Пенсійного фонду, який нараховується на послуги мобільного зв‘язку, з 7,5% до 4%.

Ми в моєму попередньому запитанні, ніби прийшли висновку, що податок який накладається до тарифу за Інтернет є законним.

Але: чому коли накладають збори на ті чи інші комерційні організації то організації накручують ціни, і витягують свої обовязки з кишені клієнта?

На кого законопроект накладає ці збори?

Складне питання

Питання в християнський розділ:

Чи не найбільше з чого сміється увесь світ над нами це дороги, словяни не прикладають особливо уваги дорогам.

Біблія через систему пошуку видала мені найменше 462 результатів(їх значно більше в різних варіаціях)

Що для Вас є дороги?

Чи знаєте Ви?

В наздогін є цікаве питання: вчора я спробував зайти на пошту i.ua двома браузерами ІЕ8, Опера Прослідковуючи за обємом трафіку, виявляється: ІЕ8 завантажує значно менше трафіку чим Опера, тобто менше стягує виділиного ліміту Інтернету. Зрозумілиsmile

Якщо моє спостереження не хибне?

Про, і що тут йдеться?

Ваш тариф Фольц, абонплата с учетом всех налогов составляет 63,75 грн. То есть, желательно, чтобы на 1 число месяца у Вас на счету было 64 грн, так как абонплата списывается сразу всей суммой.

Уважаемый клиент, налог в пенсионный фонд(7,5%) платит пользователь услугами мобильной связи, этот налог идет государству, не компании. В каждом буклете и в описании тарифов указано, что цены указаны с учетом НДС, но без учета налога в пенсионный фонд, это необходимо учитывать при пополнении счета.

Знавцям вінчестерів

cup_full 

Загальна оцінка мого вінчестеру на час дії-близько 4 роки, є "Добре", тобто "Ок", жалко, що не "Супер"

Але найгірший показник по тесту, цей "Помилка швидкості головки" макс 60, є 84

Тобто помітно перевищує критичне.

Я не зрозумів цей параметр: швидкість обертання, читання чи, що?

Як знайти?

cup_full 

В Інтернет-магазинах є багато USB подовжувачів(удлинители), у звичайному вигляді.

А в моїй інструкції до нового модему на зображені: один край вставляється в модем, а другий роздвоєно і вставляється відразу в два USB порти.

Якби знати: як називається такий USB-подовжувач то пошуком швидше знайшов?

 

Питання на любителя

cup_full 

Питання прикольне але може комусь воно й по барабануuhmylka

Як теми заходять про браузери то за моєю статистикою на сайті лідирує Файрефокс

Ладно... а, що Ви можете сказати про цей (видаляю лінк, даби не створювати комусь незручності)

CometBird 11.0

 справа в тому, що цей браузер створено на движку Файрефокс, а все ж це не Файрефокс.

Так що це за браузер, Ви його випробовували?

На одному сайті з 2009 року цей браузер скачали за статистикою лише 3000 користувачів, і якщо на нашому порталі користувачів мільйони то напевно цього браузеру ніхто не бачив.

І це вже зрозуміло по коментарям.

Хто керує грошима?

smile Не люблю... або майже не люблю коли ставлять питання з трьох слів, залишаючи заднє у невідомості. Бо треба питання розширити і обдумати в форматі кришталю, а потім вже ставити виважено.

Є так званні безкоштовні послуги та різні сервіси типу: безкоштовна лікарня, безкоштовна освіта. Навіть Біблія у мене безкоштовна, ну... точніше сплачена добровільною громадою, і хто після цього скаже, що ця книга безкоштовна?

Отже заходимо ми в лікарню, і з наших кишень гроші не тягнуть, так само і в школи, і в різні майстерні та інше... тягнуть гроші з кишень тільки коли заходимо в магазини.

Так виявляється є щось в житті безкоштовно?

Даю приклад: наразі почало розвиватись сервіс "Мої знання" з цього сайту ми можемо ретельно слідкувати за процесом навчання в школі дітей. Як раз моя мама вчителька пенсіонерка але і її цікавить з цього сайту перевірити чи добре вчиться онук?

Заходжу на сайт, а там цілий місяць нічого не оновлюється, ну звичайно ж мама розуміє своїх коллег такими словами "Ну так, це додаткова робота туди все записувати, а вчителям за це не доплачують"

Оп, кажу: і ти це називаєш "безкоштовна школа"? Виявляється "вчитель бюджетник" рахує кожну копійку і навіть розуміє як класти її на кожен зроблений крок? І при цьому такі вчителі дружньо критикують підприємців часників, приватників, платні лікарні і так далі?

Отже те, що ми називаємо "безкоштовно" в дійсності сплачується грошима які керуються призначеними людьми до керівництва чи як ми любимо казати "влади" тобто "державним бюджетом"

Які ознаки поганого керування грошима через бюджет?

А вже ж це знецінення чи як там кажуть "девальвація?" чи "інфляція?" Тобто невміння керувати грошима!

Нівякому разі, я не хочу зараз критикувати діючу владу чи поставленних до керування грошима людей сьогдні. Гривня летіла кубирком всю свою історію і при всіх керівниках в минулому! І мене це завжди біснувало. А Л. Кучма навіть всіх за це матюкав.

Як би було коли б грошима керували люди підприємці: школи, лікарні і будь хто який вміє робити і виконувати свою справу? Через рейтинги, торги та іншими способами.

Все починається з "таланту" тобто маленького і маленької копієчки на яку Ви не хочете навіть дивитись і за яку все важче стає щось купити чи щось почати.

Мій дід любив повторювати слова "Хрущев підняв копійку" Знаєте як?

Отже питання: хто керує грошима, і як Хрущев підняв копійку?

764 531

Лучший ответ:

Порівняй чистоту функції в сім'ї і родині де прибуток рахується в народженні дитини (збільшення дару Господнього), якщо ж дар закопують, то по поверненню хазяїна дар відбирається. Так само і гроші, якщо вкладувати в розширення і створення нового виробництва, то кількість їх буде збільшуватися без соціальних потрясінь, якщо ж закопувати їх в обшорні зони, то вони відберуться по поверненні свідомості всіх недооплачених, чи по накопичення злоби всіх обманутих.

Заряджаємо аккумулятори?

smile Чому навіть в Інтернет не легко знайти довідку про аккумулятор ААА 1150mWh Ni-Zn 1.6V

Можна купити в Інтернет-магазині але зарядний пристрій знайдеш не скоро... рекомендують зробити самому, я знайшов таку схему http://www.radio-portal.ru/layout/37-power/1900-2010-06-21-15-49-40.html однак з всього списку схем на такий аккумулятор ніби немає й згадки.

Просто треба реєструватись на спеціальних форумах, щоб ставити питання... А може хто осилить його й на i.ua?

Логічне живлення ПК

Хтось користується таким пристроєм LogicPower650VA-P

Спочатку по-здоровкаємось, а потім у мене простеньке питання з інструкції по експлуатації, ну дуже просте але правильно відповісти може тільки практик який впевнений, що його пристрій справний. Сьогодні придбав такий УПС і оце тестую його роботу.