Локація по території

Можливо це запитання я поставлю в службах Майкрософт, але через часте моє околачування на порталі, пропоную розяснити його і тут: чи правда, що простір Інтернету розділений на сектори по територіям, і в такий спосіб розробники антивірусів не можуть виявити типи вірусів?

 

Цим пояснюється ніби антивіруси з різних країн не знають які віруси росташовані на україні, і їх база данних по сигнатурам обмежена для нас, а відчизнянні антивіруси краще обізнані, і містять належні сигнатури.

 

Так можна пояснити чому ставимо різні антивіруси, і кожен щось знаходить додатково.

 

Отже яким чином збирається база даних по сигнатурам?

Серійний номер пристрою

Цей номер є, а нижче нього треба ввести правильні дані

 


Activation: Programs the phone number, MIN, and SID to


the UM175.


Alltel Wireless Internet Setup: Please contact the service


provider for details.


Тут я допустив помилку, і модем звернутий в ремонт. Дилер готовий безкоштовно виправити помилку, але відправка поштою не дуже це зручно.


З якого джерела дістати точні дані, невже важко самому ввести в поле вікна правильні числа?


Відправив запит в службу підтримки виробника(де-то в америці) якщо відповіді не буде, доведеться відправляти поштою дилеру.

Відправити СМС через модем

Виходить так, що дилер мало, що знає про пристрій який продає, а провайдер Інтернету і зовсім про стороні модеми нічого не знає, інструкція на англ. мові, і потрібних даних з неї вигребти не дуже просто.

 

Кумедна ситуація, як налагодити свого модему для відправок чи отримання СМС?

 

Модем PANTECH UM175AL

 

На диску є окремо додаток для телефонії, мережа телефонії не відкривається, і вимагає ввести три даних провайдера:

 

Перше це мобільний номер

 

Друге і третє не зрозуміло, що.

 

Але головне: чи підтримує цей модем роботу з СМС?

 

Таке питання мені поставили провайдер Інтернету, і по назві моделі не могли нічого вияснити.

Оновлення драйверів ПК


Таке глупе питання: моя програмка, що вишукує нові драйвери, наразі пропонує скачати "NVIDIA Network Bus Enumerator"


Що це таке?


І цікаво, що дата випуску драйверу 08/01/08, а у мене ПК випуску в кінці 2008


Ну просто таємничий драйвер, і навіть не знаю до якого блоку відноситься?


Здогадка, що це драйвер до клавіатури..., і немає даних який розмір файлу.


Люблю оновлювати драйвериumnik

Питання на ціннику

Минулої зими я Інтернет-магазином придбав поштою УГОП-П-16. Це мені коштувало приблизно 400 грв. Наступного тижню через місцеву газову кампанію пристрій буде встановлено. Визначили ціну монтажу 350 грв з них 200 грв майстру який прикрутить цей пристрій. І того майстру 50% від ціни виробу. 


Майстер газової кампанії оцінив себе в "пів куска інженера"

Читаємо радіокомплектуючи

smile 

 

Хотів зібрати таку схемку http://www.radio-portal.ru/index.php/layout/36-2010-05-16-17-41-06/1223-2010-06-04-05-43-09 а скажіть чи можна точно визначити маркування мікросхеми(маркування зжате)?

 

То так я не зможу правильно замовити набір комплектуючих щоб спаяти цю модель.

2545 1934

Лучший ответ:

Перша мікросхема інверторів DM7404 http://www.parl.clemson.edu/~wjones/371/chips/7404.pdf, а також лінійний перетворювач типу L7805 http://www.ee.unb.ca/Courses/EE4333/CPD/DataSheets/L7805.pdf.

Знайдіть запитання у своєму серці.

look 

 

І так запитання в цьому запитанні Ви знайдете самі(напевно воно існує, а може ще не народилося)

 

Часом(коли ліміту у мене залишалось вже на останній краплині) я натрапив на цю замітку

http://blog.i.ua/user/2161040/1062140/#p0


А ось колись при колись, провів діалог з одним російським героєм, і справжнім інвалідом(молодим хлопцем), що працює там ну... типу модератором. Він ввічливо запитав чи має право викласти свою замітку, і йому дали дозвіл:


http://mydiv.net/arts/view-Statja-ob-invalide.html


3 декабря 2010 года, в нашем районе города открылся "Макдоналдс". Мы с мамой пошли посмотреть на это событие и опробовать тамошнюю еду. Смотреть оказалось решительно не на что (да и еда оказалась несоответствующей своей цене). В общем, дождались мы открытия сего заведения, заказали парочку-другую блюд, кое-как нашли свободные места, сели и начали уплетать нашу покупку. А в это время, по заведению бегали непонятные личности с фото- и видео- камерами в руках, которые снимали всё, что происходило в этом заведении. В том числе, обедающих посетителей. Один из них подошёл к нашему столику, но увидев, что я - инвалид, сразу развернулся и пошёл к другим столам. Я этого даже не заметил. А вот моя мама это заметила и расстроилась. Да так сильно, что мне до самого вечера пришлось её успокаивать. Вот так и родилась идея, написать эту статью. Я пишу её для того, чтобы здоровые люди начали, хоть чуточку, понимать инвалидов и их родственников.


Особисто у мене зародилось запитання: чи повинен інвалід змагатись проти інваліда, і я дав відповідь в замітці з цього порталу(нашого).


А у Вас є запитання у собі самому, то дайте відповідь?

Ділові переговори

cup_full 

Поки розглядались роздуми в попередньому запитанні про основи основ, назріло інше питання:

Після успішного підєднання цифрового приймача в телевізор, і доречі не поганих результатів, я вичитав в документації, що антенну з підсилювачем можна живлити і керуванням підсилювача, а тобіш це керування ще й через пульт. Для цього ми видаляємо зовнішній адаптер, і живлення буде тепер через антенний фідер.

 

Тут одна вимога: макс напруга 5 В.(зовнішній до 12В) і макс. струм 50 мА

 

Однак у мене SWA вмонтований в відчизняну(кімнатну) антену, модуль придбаний на ринку без документації, і через потужній адаптер не було потреб вточнювати струм споживання.

 

Який струм споживання вказано в паспорті до антен з підсилювачем польського типу?

фільм "Неприборканий"

podmig 

 

Зараз в селах починається, а в особливо старанних господарів і закінчується, сезонна робота, треба: зібрати до зимових сховищ кукурудзу(на цій травинкі, що висотою над зріст людини, в СССР Хрущев планував якийсь грандіозний проект в економіці).

 

На стеблині може бути 5 щільно закритих плоди, кожен окремо, власними пальчиками, ретельно розщеплюють звязку, витягують з неї основне, скидають в кучку(яку потім зазвичай невеличкими візками, і на кращий випадок двигунною технікою звозять до сховищ), очищену стеблину зрубують до корню, звязують в снопки, і складають. Таких високих стеблин ціла плантація!

 

Враховуючи труднощі, і те, що нині дітей по одному, а не 10-20( при таких силах та кампанії, роботу можна закінчити за кілька годин), а то й матері одиночки, а дитина сидить за телевізором, і каже "Я не буду тягати візок туди сюди"

 

Питання наступне: сидимо в Інтернет, бємо байдики, Вас сумління не загризає?

 

Якщо забули про сезонну роботу в селі то перегляньте ще раз кіно Тото Кутуньйо "Неукратимый"

 

Можу похвастатись, що з міста Дніпропетровськ, корінна горожанка, бувши днями у нас в гостях, добряче підтримала цю роботу, і сьогодні відїхала додому.

 

Моє питання про "сумління" перш за все до міських жителів!

Ціна свободи?

money Ми мабуть вже забулись про такий сервіс на порталі, а я навіть не знаю як він виконується, і все ж у мене зверху висить одна монетка яку хтось з користувачив колись скинув на мій рахунок(такщо я тут позолочений).

Але хочу розширити цю функцію: останнім часом бачу як несподівано той чи інший користувач, і навіть з тих про які я не сподівався, отримують на аватарі червоний прапорець, а це серйозне попередження зі сторони адміністрації порталу, про можливу ізоляцію. Слава Богу за всю історію я не отримував тут таких прапорців.

А чи знаєте, що таких, що підвели до відповідальності платити за свої вчинки через чиїсь скарги тощо, Ви можете визволити, якщо дуже любите цю людину?

Чи це не християнська позиція: хто любить той платить за тебе, і ти вільний?

Треба внести на порталі технічну можливість викупати тих кого Ви любите, викупати справжніми грошима за один квадратик і множено на число квадратиків. Наприклад один квадратик 3 грв, а три 9 грв(звичайно можна й побільшить тариф, бо це ціна провини й свободи).

Це практика любові, а також вчитись платити за іншого та просто платити, що вимагає наш час, та чесно бути вільними.

Чи є заперечення?