Пропавший віршик!

Був я де-то старшокласником, і записав на магнітну стрічку не дуже й великий віршик. Все не вмістилось бо стрічка закінчувалась. А за багато часу кинувся в пошуки того віршу: Знайшов фрагмент пісні гурту "Гостья из будущего" Ты волнуешся зря, без тебя нет меня...) Але це зовсім зовсім не то. Справа в тому, що я інколи лагодив магнітофони і робив тестові-контрольні записи, ось і накрив той вірш піснею. Вірш пропав, затерся. З того віршу я запамятав так мало, що навіть сам намагався шукати в інет і мабуть з такими данними знайти не вдається: "Счастливый человек......" Оце і все, що запамяталось із тексту вірша. Хочаб знати автора, може це з мистецтва Вера Кушнир? Вірш описував особливість чи властивість щасливої людини. Шукаючи за ключевим словом "Счастливый человек" знайшов правда дещо цікаве але не те. Пропоную випробувати Вашу вдачу і шукати вірші з вмістом слів в строго такому порядку "Счастливый человек" . А ось і натрапите саме на той? Звертаю увагу, що моє питання в розділі "Християнство" однак часто буває, що правильну відповідь дають ті люди які і не входять в цей гурт.

Солнце уходит на запад

Цю книгу я отримав через християнського друга, що попутно зайшов у мій дім. Але я її не читав особливо, однак часто уривками чув на християнському радіо з європи. Тому усвідомлював як добре вона підходить моєму предкові(батькові). Зробив підпис на обкладці і йому подарував "Путешествие Пилигрима" Він прийняв подарунок з словами "я поняв, я поняв... а знаєш книжки я не дуже люблю читати" Книга унікальна тонкою психологією, коли пройшовши життя ми зіткаємось з різними типами людини і як одні допомагають нам прийти на вірний шлях, а інші вводять в оману. Книга вчить роспізнавати людей і правду від кривди. Та зараз я звертаю увагу на інше: на початку книги є вставка невеличкої віршованої поеми. Особливість поеми в тому, що як я памятаю... вона була написана спеціально для книги і відомим поетом Росії О.С.Пушкин Запамятав тільки початок:

Однажды странствуя в стране долины дикой,

Внезапно был объят я скорбью великой,

И был подавлен и согбен,

Как тот кто на суде в убийстве уличен,

В тоске метаясь и ломая руки,

Я горько повторял души пронзенной муки,

Что делать буду я, что станется со мною...

Запросто може бути, що текст не точний, а повністю не згадаю.

Отже мені в цьому допоможуть друзі?

6533 5130

Лучший ответ:

http://rvb.ru/pushkin/01text/01versus/0423_36/1835/0604.htm

Оптимізуємо систему

Привіт!

Зараз я випробовую оптимізатор системи, здається зроблено в Росії.

Ну її треба ще купити, моща в утіліти звичайно дебела і з реєстру видалила найменше 2000 не вірних параметрів, та плюс файлова очистка і того мабуть близько 3000 елементів.

За промовчанням було знято галочку чистити за адресою

C:\WINDOWS\Prefetch, ну я активував і вичистив ще кучу сміття.

Однак мене цікавить призначення цієї папки(її змісту)?

23423 14651

Лучший ответ:

При установке некоторых приложений (в частности Silent Hill 2) возникает ошибка: Не удалось открыть файл "C:\Windows\Prefetch\*.pf" Проверьте наличие свободного места на диске, и что у вас есть права доступа к каталогу. Отказано в доступе. Файлы не может открыть разные. Например изначально: IKERNEL.EXE-078AA887.pf. После очистки папки: SETUP.EXE-393E66AE.pf. P.S. Естественно права у меня - Администратор, и места - завались.

Чей-то голос твердит?

"Я ношу своё сердце как хрупкую вазу ненароком спаткнёшся и вдребезги жизнь.

Чтобы я на пути не спаткнулся ни разу, чей-то голос твердит мне..."

З такими словами мій викладач Біблії закінчував і закривав біблійну школу: "Я обнимаю всех вас и в будущее оставляю этот стих"

Ще я зможу згадати два наступних слова, однак вірш величкуватий, а память на тексти у мене не дуже хороша.

Напевно хтось... зможе продублювати цей вірш повністю?

Чому перший?

11 Горді очі людини поникнуть, і буде обнижена людська високість, і буде високим Сам тільки Господь того дня!
(Iс.2:11)

Привіт, думаю недругів у святих зборах не існує, а тільки друзі!

Цікаво бути завжди останнім і братись за справу коли вже ніхто її не потягне, а сьогодні я чомусь першим ставлю тут питання, дуже цікаве й важливе для духовного зміцнення й пізнання Бога:

Конфлікт первенства між ангелом Люцифером і Богом, Авелем і Каїном.

Але чому Бог завжди перший, що це за культ особистості чи тоталітаризм, чому перший Бог?

У мене є своя версія відповіді але я хочу порівняти з іншими поглядами на це питання.smile

Таке буває?

Зараз я дам посилання яке часто мені вискакує банером на різних сайтах, а особливо російських. Боюсь на них навіть кликати. Йдеться про те ніби усі наші паспортні данні доступно в інет(українців). Що це за сервіс і чи він є законним?

Введите ФАМИЛИЮ и мгновенно найдите о СЕБЕ информацию. Здесь есть каждый!

Зараз я хочу застерегти!

Є думка, що: відмовити чи сказати "ні" це не є слабкістю але навпаки с и л а.

Де хто осмілився кликнути по цьому посиланню, це ризиковано бо можна вхопити вірус чи казнащо... отже окремі користувачі вчинили як справжні друзі.

А я встояв перед спокусою розібратись на "ощупь" і натомість створив це питання.

Є правда юридичні заходи та онлайн служби, що можуть допомогти... але силу вони мають тільки на території нашої країни. Ці ж посилання я часто бачу на російських сайтах.

 

Про сумісності(совместимость)

Не беспокойтесь, про не сумісності двох протилежних статтей, говорити не будемо.

Питання складне... але у кожного є ПК: материнська плата ASUSTeK Computer INC. M2N-VM DVI (AM2)

Чи сумісно їй процесор AMD Athlon 64 x2 7750?

 

 

Комплектуючі в роздріб

Життя створено для халяви та правшей(нажаль) і мої вчорашні помічники пали храбрих на фронті кохання. Тепер шукаю нових партнерів у Інтернет але й в цьому без крупної авантюри не обходиться. Колись дзвонив у Київ за мікросхемою до моєї магнітоли, а вони кажуть: та, що це ми будемо тобі надсилати таку малесеньку бандероль? Однак дивом погодились і поштою я отримав дві мікросхеми(новенькі звичайно ж), а ось треба полагодити холодильник в ньому самозборне реле. Ну знайшов цікавий Інтернет-магазин деталей, а їх зворотня адреса тут на i.ua, усе мої запити потрапляють їм у спам і вони не можуть читати. От лохи, чи не знають як настроювать скриньку? То ясно, що ХАНИГИ. Ще хотів зібрать мамі відлякувач комарів, ну повинен же бути магазин з якісними радіокомплектуючими і з зручним роздрібним замовленням?

Що не можна купити?

smile Що не можна купити це питання філософське і дуже пасхальне(читай мій блог за вчорашній день) але мене зараз цікавить, що можна купити зручно, легко, вигідно і так аби було право перенести на цифровий плеєр?

Для зрозумілості питання така ілюстрація:

YouTube

Завантаження чужих матеріалів – це порушення авторських прав. Якщо ви завантажили чужий матеріал, ваш обліковий запис буде видалено.

Хто скаже, що там можна купити музику?

Будемо також чекати від i.ua відкриття легального магазину завантаження муз. файлів.

 

8057 6779

Лучший ответ:

"Завантаження чужих матеріалів – це порушення авторських прав. Якщо ви завантажили чужий матеріал, ваш обліковий запис буде видалено." -------------- Не сміши. Є таке поняття, як згода автора (власника, правонаступника) і інше.

Про броузер Опера

Там-на "Фокус" спонтом, мені допомогли розібратися з броузером Опера. Виявляється і новій версії можливо повернути бувалі сили. Але є одне запитання: Опера повина озвучувати свої дії... але де ж її звуки?

У настройках жму перевірити звук, і нічого немає. Отже в цьому плані вона не до комплектована і повинен бути десь файл?