можно ли назвать это подарком?
- 17.03.11, 23:50
вот если вам подарили деньги, а вы за эти деньги купили себе подарок как
бы от подарившего деньги человека, а потом в силу обстоятельств поменяли
этот подарок на другую вещь то считаается ли эта вещь подарком от того
человека? )
бы от подарившего деньги человека, а потом в силу обстоятельств поменяли
этот подарок на другую вещь то считаается ли эта вещь подарком от того
человека? )
Питання закрите
2
Повернутися до відповідей
Rиsя
00:05, 18.03.2011
Подарком от человека считаются именно деньги. Причем не как бумажки, а как их стоимость. Поэтому эта стоимость может тратиться как угодно и на что угодно, но эти покупки не будут сами по себе подарками. Подарком останется лишь память о том, что такой-то человек однажды подарил такую-то сумму.
Rиsя
51 18:19, 07.04.2011 Відповідь на 49 от tanjuwa
Я й не кажу, що обидва співрозмовники обов'язково мають поділяти усі захоплення один одного :)
Але й розказувати про свої захоплення не є показником поганого виховання. Просто по перше розповідати потрібно цікаво, не монотонно, і, по друге, обов'язково слідкувати, чи цікаво це співрозмовнику. Звісно, якщо мовою жестів співрозмовник повідомляє, що це не цікаво - то й розповідати нема сенсу. Але тим, кому це цікаво обов'язково потрібно розповідати про себе. І обов'язково цікавитися захопленнями і інтересами співрозмовника (в міру, не перетворюючись на "вільні вуха"). Для цього потрібно вміти відволікати, коли розмова стає монотонна, і розповідати вміти не монотонно; десь змінюючи інтонацію, десь вдаватися до інтерактиву тощо.
tanjuwa
52 18:49, 07.04.2011 Відповідь на 50 от Rиsя
Тіки постсоціалістичні країни, а не постсоціальні)))
Немає суміші етикетів. Є діловий та дипломатичний етикет який є більш-менш глобальним, але стосується тільки робочих питань, за його основу взяті правила англійського етикету. А є світський етикет який дуже різниться від країни до країни. І якщо змішати традиції наприклад Японії і Франції то буде повний безлад, бо більша частина пунктів протирічитиме одна одній))
Ти ж бачиш що навіть в межах однієї країни нас вчили кардинально різним підходам наприклад до тих же подарунків і правил ведення розмови
tanjuwa
53 19:01, 07.04.2011 Відповідь на 51 от Rиsя
Уффф...
Ніхто не каже що говорити про себе не можна взагалі. Але для вихованої людини це остання тема якої вона торкатиметься в розмові з малознайомою людиною. Світська розмова передбачає максимальну нейтральність.
Коли відносини вже більш близькі - будь-ласка, якщо співрозмовнику це справді цікаво. Але і тоді я не розумію навіщо говорити про себе, якщо є багато інших цікавих тем які набагато краще і точніше розкриють сутність людини. Те які людина знає книги, на якому рівні вона підтримує розмову про суспільні питання - це в рази яскравіше її охарактеризує аніж те вишиває вона хрестиком чи танцює танго
Rиsя
54 19:04, 07.04.2011 Відповідь на 52 от tanjuwa
)))) ой, а чого це я написала постсоціальні)))))) Ха-ха, смішний вийшов сенс фрази!))))))
Може нас, дизайнерів, просто робили більш креативними? Хто зна...
Rиsя
55 19:11, 07.04.2011 Відповідь на 53 от tanjuwa
Я вже забула чому в нашій розмові присутня тема світських розмов в офіційних колах...
Адже на початку ніби було про більш близькі стосунки між людьми: друзі, сім'я, кохані тощо...
Ну, якщо дарувати цінному діловому партнеру - то тут все торкається цілей спільної справи. Чи то потрібно вразити своїми прибутками, чи навпаки їх приховати, чи просто порадувати людину і зробити її прихильною до себе... І тут як не крути теж не обійтися без знання того, що любить і чим цікавиться така офіційна особа.
А про розмови в офіційних колах і так зрозуміло, що вони нейтральні, ділові, і максимально беземоційні. Та ще й з чітко визначеними цілями, тобто, все говориться із заздалегідь продуманою ціллю (покращити свій бізнес, зв'язки тощо).
tanjuwa
56 10:49, 08.04.2011 Відповідь на 55 от Rиsя
У тебе щось або одні крайнощі або інші)))
Людина спілкується не тільки з близькими людьми або діловими партнерами. Я маю перш за все на увазі розмови і стосунки з малознайомими людьми, тобто з якимись далекими родичами чи друзями твоїх друзів чи взагалі сусідом по купе в поїзді. Тут єдина мета - просто поспілкуватися на цікаві для обох сторін теми.