можно ли назвать это подарком?
- 17.03.11, 23:50
вот если вам подарили деньги, а вы за эти деньги купили себе подарок как
бы от подарившего деньги человека, а потом в силу обстоятельств поменяли
этот подарок на другую вещь то считаается ли эта вещь подарком от того
человека? )
бы от подарившего деньги человека, а потом в силу обстоятельств поменяли
этот подарок на другую вещь то считаается ли эта вещь подарком от того
человека? )
Питання закрите
2
Повернутися до відповідей
Rиsя
00:05, 18.03.2011
Подарком от человека считаются именно деньги. Причем не как бумажки, а как их стоимость. Поэтому эта стоимость может тратиться как угодно и на что угодно, но эти покупки не будут сами по себе подарками. Подарком останется лишь память о том, что такой-то человек однажды подарил такую-то сумму.
Rиsя
31 14:04, 19.03.2011 Відповідь на 27 от tanjuwa
Якщо тобі рідні дарують розмальований чохол, з дотриманням твого улюбленого кольору, стилю тощо, а тобі раптом хочеться такий самий тільки іншого кольору, чи із застібкою з перламутру а не зі смарагду або що, то це вже не чемно з твого боку. А ще я впевнена, коли ти відчуєш всі ті старання все вгадати - тобі буде вже байдуже яка застібка, і той чохол стане улюбленим саме через те тепло, що проявили рідні, коли досліджували твої улюблені кольори, стилі. захоплення тощо.
віш-лист це дуже прямо. Я ж все ж таки за більш винахідливі способи. Їх безліч, щоб дізнатися про людину. І приємніше коли дивують.
Rиsя
32 14:07, 19.03.2011 Відповідь на 28 от tanjuwa
Так, погоджуюсь із тобою, що ми просто представляємо кардинально різні підходи різних людей, от і все.
Rиsя
33 14:12, 19.03.2011 Відповідь на 29 от tanjuwa
Я ні в якому разі не намагалася навіть думати, що в тебе проблеми із культурою.
Просто існує стародавнє поняття "культура подарунку". Не пам'ятаю в якій саме культурі і в якій епосі, але всі мої висловлені ідеї саме звідти. Пам'ятаю, що десь натрапляла на літературу з нормами культури подарунку, от і пройнялася ними. Може в якійсь східній філософії... але такі норми є, це я можу стверджувати точно.
Вони просто застаріли, і їх ніхто вже не дотримується.
Лінкольн
34 09:12, 21.03.2011 Відповідь на 17 от Rиsя
Ти що образилась?))Вибач, що не так. Але перечитай наш діалог ще раз. Я тобі говорив про конкретну ситуацію, і неодноразово про це наголошував, а ти брала глобально, про увагу, кохання, стосунки, приводила приклади зі свого життя. Мій висновок цілком логічний. А тепер ти мене "упрекнула" чого я так вважаю, і що в тебе все добре, чоловіки тебе завалюють подарунками і т.д. Типова жіноча поведінка))) не ображася.
tanjuwa
35 11:49, 21.03.2011 Відповідь на 31 от Rиsя
Не чемно якщо я висловлю своє незадоволення вголос. Мої справжні бажання і думки - до чемності і культури ніякого відношення не мають доти доки я їх не висловила вголос.
Я не вірю в енергетику. Річ або мені підходить або ні, і байдуже хто що і як робив чи думав її купляючи і даруюючи. Дуже часто подарунки від випадкових людей набагато доречніші і приємніші за подарунки від родичів...
Навіщо ускладнювати життя собі і оточуючим? Є набагато більш корисних занять аніж потаємна розвідка задля купівлі подарунка. Звісно, бувають ситуації коли ти бачиш якусь річ яка ти точно знаєш порадує людину. Але це буває не завжди. Тому я за те щоб люди питали прямо і не створювали клопоту ані собі ані отримувачу подарунка
tanjuwa
36 12:07, 21.03.2011 Відповідь на 30 от Rиsя
Взагалі-то за етикетом говорити про себе це верх нечемності. Цікаво спілкуватися з тою людиною яка має широкий спектр знань і поглядів, яка цікавиться наукою, культурою, літературою, театром - з такою людиною можна годинам говорити. Спілкування це не тільки рідні, друзі, кохані. Це і ті люди які нам по суті байдужі. І як на мене саме вміння знаходити нейтральні теми для спілкування з чужими людьми - це і є ознака рівня культури
Взаємовідносини чоловік-жінка це інша ситуація, там без розмов про себе не обійтися, але вони не мають превалювати. Бо рано чи пізно ви розкажете один одному все що можна розказати і про що говоритимите тоді?
tanjuwa
37 12:20, 21.03.2011 Відповідь на 33 от Rиsя
Можливо. Дуже навіть ймовірно що це відноситься до дореволюційної Росії. В усякому разі в радянські часи такий підхід був дуже поширеним
Проте я вивчала свого часу сучасний етикет і там також багато говориться про подарунки. І, зокрема про віш-листи, про те як тактовно дізнатися про бажання людини та навіть про те як тактовно натякнути що подарунок невдалий. Загалом там багато правил, але одне мені запам"яталось найбільше - краще проявляти оригінальність в оформлені і подачі подарунка, аніж в його суті. Ти можеш завчасно дізнатись у людини що саме вона хоче, але запакувати і піднести це так що це буде сюрпризом
Лінкольн
38 15:07, 21.03.2011 Відповідь на 17 от Rиsя
""С чего? Я не знаю. Но на самом то деле я очень одинокий человек. Некуда и не с кем выйти. Меня как человека почти никто и не знает. Это горько на самом деле.
В основном сижу в одиночестве дома.""
Rиsя
39 19:36, 24.03.2011 Відповідь на 38 от Лінкольн
Ну и что? Где сдесь сказано что-либо о мужчинах и подарках???
Или мужчина у вас это одно и то же что друг и родственник? Как-то слишком наивно. К сожалению в жизни все намного сложнее.
Rиsя
40 19:52, 24.03.2011 Відповідь на 34 от Лінкольн
В мене все хреново в особистому житті, з людиною, яку я вважала коханою. І я не приховую.
Але я зовсім не обділена ані увагою чоловіків, ані подарунками - це зовсім не пов`язані між собою сфери життя. І те, що в моїй гостьовій ти скопіював - це абсолютно не стосується чоловіків і подарунків :)
Я не образилась зовсім :) А зараз пишу нашвидкоруч не роздумуючи довго бо мало часу. Тому може здасться що надто сухо.