Про хвильовий опір заводських антен для модему

Привіт!

Хочу звести віру з талантом і коштами, і думаю принаймні курс моєї гривні буде на висоті!

Можу своєму модему, зібрати антену за малюнком або є інші схемки у мене(інструкції з інтернету)

Але на випадок непорозуміння чи помилки чи неточності поданої інформації в Інтернет, я прошу уточнити: який опір входу фідеру модему або який хвильовий опір кабелю заводської антени?

Справа в тому, що я не буду купувати всю антену з оснасткою але треба купити належний кабель і адаптер до мого модему.

Але по цій схемі можна взяти телевізійний кабель, а я не впевненний, що у заводських антен опір кабелю 75 Ом. Тоді краще я візьму правильний кабель, і складу антену за іншою схемою.

 

10421 6442

Лучший ответ:

Нужен Кабель 50 0м ,А точнее кабель называется пиг-тэйл ! Сопротивление антенны Волновое простым прибором измерить невозможно !!! Если хочешь занятся построением антенн почитай книгу (Ротхамель К.- Антенны 1979г.) найдёшь в интернете , на сегодняшний день никто ничего новей не выдумал там найдёшь конструкции антенн, формулы и т. д. Могу сказать одно, чем выше частота тем точнее исполнение, на радиостанциях 466Мгц точность исполнения антенн практически до микрона , 466милионов герц и 2,4гигаГерц(Вай-Фай) То есть ели у тебя получится то точно не так как показывают в инете или тебе повезло но не обольщайся ! Прочти книгу и ты всё поймёшь ! В жизни точно пригодится. Все виды антен можно прилопатить на любую частоту считается всё легко и просто. Пиши коли чо !

Вопрос закрыт

1