Профиль

Лінкольн

Лінкольн

Украина, Киев

Рейтинг в разделе:

Свежие заметки

Дорожня поліція

Що за нах. Читвав про неї, що запрацює з осені, будуть супер копи на спец авто з вмонтованими приборами вимірювання швидкості, нових спеціальних повноважень на відміну від поліції не буде і т.д. То чому вони стоять зараз як звичайні гайці, з жезлом старої форми і зупиняють всіх підряд, хто сподобався і без пояснень особливо причин зупинки? Стоять зазвичай вранці на трасі , що веде до києва в населених пунктах, коли рухається колона авто на швидкості 40 км.год. Тупо стоїть два екіпажі в 300 метрів розриву і маслають. Так вже місяць. Мене спиняли, все повідкривав, мене обнюхали в додаток, але чому зупинив так і не сказав. Це що особливе розпорядження чи я чогось незнаю?

Субсидія

Як усім відомо близько 6 млн. сімей оформили субсидію на споживання газу. Скажімо так деякі отримувачі субсидії мають досить не поганий дохід, як на особу що потребує субсидію. Подану ними інфу будуть перевірять чи ні? А то якось обідно тим хто її неоформлював, бо вважають що вони під неї не потрапляють. А виходить надали всім бажаючим майже без розбору.

Заробітна плата

Є підприємство, яке час від часу підвищує працівникам заробітну плату ну скажімо на 10%. Наприклад прибиральниця отримує 1500 грн а керівник 15000 грн, тобто підвищення буде пропорційним 150 і 1500 грн. відповідно.
Питання наступне. Чи правомірно переглядати даний відсоток до кожної посади окремо? Тобто комусь на 4% комусь на 9% комусь на 1%, а по підприємству заголом вийде 10%, як і потрібно.
Суть в наступному, це премію можна регулювати працівнику, хтось пахав, а хтось спізнювався. Але ж це іде відсоток до зп посади. В кожного і так різний оклад, а тут ще й зп підвищується не пропорційно буде. Це взагалі правомірно?

Смартфон на 2 сім карти

Два оператора київстар і лайф. Чи можна не міняючи сімкарти заходити в інтернет через кожного оператора окремо? Що тіки не робив, підключення йде тільки через першу сімку. Якщо ж тільки через одну можливо, то чому в опціях два значення?

Ніколи просто другою сімкою для інтернета не користувався. Чи це можливо специфіка кожної моделі?

Реорганізація юр особи

Якщо юр особу реорганізували, і правонаступником якої є інша юр особа з новим єдрпоу. Діючі договори краще переукласти чи оформить додатковою угодою накшталт, - в звязку з реорганізацією Сторони дійшли згоди внести зміни (назва реквізити)?

Реєстрація юр особи

Якщо державному реєстратору для реєстрації подані всі необхідні документи, який в свою чергу вніс всю інформацію в рєстр і дав виписку про державну реєстрацію юр особи.

В які фонди інформація не поступає автоматично з даного реєстру, і куди необхідно обов"язково доносити документи додатково? У випискі інформація про взяття на облік присутня: фіскальна служба, статистика, пенсійний. Чи потрібно кудись ще щось подавать?

Отруєння

Нещодавно тут було вже задане питання про отруєння, але я хочу запитати більш загально. Мені в п"ятницю було дуже кепсько (тошнота, діарея, біль в районі сонячного сплетіння). Детально розібрав свій раціон, вживав все те що і іньші члени сім"ї, погано було лише мені, і слава Богу. Ось зараз дружина поскаржилась на погане самопочуття, поки мова йде про тошноту. В суботу були в гостях, і кожен з присутніх розповів про схожі симптоми чи про себе чи про свої оточуючих. Люди між собою не перетинались, щоб наїстись разом якогось гімна.

Це що вірус якийсь, чи можливо цей блядський дим? Поділіться думками своїми хто що знає з даного приводу.

Адмінпослуга

Потрібно рєстратору подати реєстраційну картку форми 6. Черга, як ви знаєте в Києві електронна через номерки, і дуууже довга. Чекати 3-4 години щоб просто віддати за 1 хв документ, виматує до ужаса. Можна стати в чергу через інтернет, так говорять співробітники служби. Можливо це мені не видно на сайті, як це зробити. Хтось зможе мені допомогти?

Район Солом"янський. Ось сайт безпосередньо відділу держ реєстрації http://www.solor.gov.ua/department/22
І центру надання адмін послуг http://ac.dozvil-kiev.gov.ua/

повноваження прокуратури

Якщо порушена кримінальна справа проти певних посадових осіб, а деякі працівники проходять свідками, які вже не працюють в даній установі. Прокурор запитує інформацію про свідків, яка являється персональними даними, в телефонному режимі, йому було зазначено про необхідність офіційного запиту.

Чи вправі взагалі запитувати таку інфу про осіб, які проходять як свідки, і в установі вже не працюють?

Пам"ять

Останнім часом виникає потреба у згадуванні тієї чи іншої інформації.

Чи є якісь середні показники тривалості спогадів лидини, затверджені офіційно? 

Страницы:
1
2
3
5
предыдущая
следующая