Библия

Для всех, кто хочет жить, а не быть.
16+ підписатися

10 учасників

  • DrewDent
  • Smailuk
  • apostol_m
  • Aleksei S
  • Крилами віри
  • Любовь12

Цитата из Библии - 64 бітна версія?

Нестандартне  питання для цього порталу:  є програмка "Цитата из  Библии"  я ставлю  на Лінукс  у Вайн, але оновилась  Лінукс  до 20 версії  і  все, програми 32 біт  не запускаються у Вайн.  Чи  є  Цитата з  Біблії   для  64 біт   систем?  Або  яку  зручну Біблію  сьогодні  встановити  в Лінукс?Як все починається?

Захотів підправити попереднє питання але вже українською мовою: як, коли: людина пізнає Бога, і починає Ним жити?

Питання занесене в гурт, і учасників 9, і про це не забуватись(активних в гурті чомусь менше)

Покарання і благодать?

Впевненний, що подібне питання не в силах розяснити на цьому порталі бо воно відноситься до богословства та духовників, тому я ставлю його в християнський розділ лише для роздумів.

Страта є вищою мірою покарання. Але ми живемо в часи благодаті де закон здійснюється через заміщення. Це любов, хто любить той і платить. Розпяття Ісуса Христа є здійснення закону про страту методом того, що Він замістив Собою нас. Отже закон здійснився в Христі, а злодій на свободі.

Якщо згадати пісню з гурту "Несчастный случай" то співаючи "Ваши боги все прощают" в обличчі бездомника(кинутої дитини) він відчуває, що хтось залишився не покараний, і можливо навіть його батьки. Варте згадати цю пісню повністю.

Ми добре з наємо, що з Священного писання, і згідно Божого закону "секс до шлюбу" є злочин, що підлягає вищій мірі покарання страти!

Це відбулось на очах Ісуса Христа, ось закінчення цієї історії:

10 І підвівся Ісус, і нікого, крім жінки, не бачивши, промовив до неї: Де ж ті, жінко, що тебе оскаржали? Чи ніхто тебе не засудив?
11 А вона відказала: Ніхто, Господи... І сказав їй Ісус: Не засуджую й Я тебе. Іди собі, але більш не гріши!
(Iван.8:10,11)

Іди собі, але більш не гріши!

Мабуть... вона більше НЕ грішила?

Отже питання: як відбувається закон в часи благодатті?