Фінансовий відділ зламали?

Мої  родичі молодняк, подали скрин:  витягли всі  деталі  реєстраційних даних  бабушки.  Там паспортні,  телефон, адреса проживання, секретне слово  в банку  та інші  ряди чисел.  Як  він  це дістав поки не вияснив.  Кажу мамі: вона припускає, що  це реєстрація  як вона оформлювалась  на пенсію.


От які державні заклади  це  розгубили?

Кому відправити  заяву  про  безпеку  даних?

Чим хвалиться принижений?

І ніхто не ляпнув нічого, і  телевізор вимкнений,  а буває  думки  все одно: не дивлюсь  в оригінал, потім перевіримо,  цитую приблизно.


Високий  хвались  своєю  низькістю.  Принижений  хвались...

Нагадайте або як вважаєте  чим  має хвалитись  принижений?

Ваш магазин підтримує Біткоін?

Портал  розмалював  святковими  символами  я теж приєднуюсь  до  вітань з  Днем Незалежності, коли  Україна  усвідомила  помилки, пізнала Істину, і стала кращою.


Чомусь у мене дуже  висне Інтернет  в 3 Дж, при цьому більшість  операторів  відкотило цей стандарт  і оновило  покриття  4 Дж, а наші модеми  не підтримують, мій лише провайдер ще  видає  3 Дж  та щось  дуже висне.

По приколу опитую  магазини  чи  готові  продати обладнання 4 Дж  за Біткоін?

Це як деякі політики жартують  чи готові українці  отримати пенсію  в Біткоін....

За рік я трохи накопичив Біткоін  і в кінці  року,  підготуйте свій магазин  до такої  виплати.


Що є для вас свобода?

Спокійно  собі  вечеряю, і  пю Чай.  Раптом  з телевізора  іншої кімнати  питають: що для вас є свобода?


Так народився заголовок, а значить  і питання буде.

Ні фіга собі(гарно спитали, а ми ж українці  як  є питання то байдужими не залишимось)!

Уявіть до вас підійшли  і кажуть: ну ось ти в одному човні, на тому кінці ряду  загинуть  і ти  загинеш теж.

Чи можна назвати свободою  як людина в одному  човні і нема  права  і вибору, щоб виправити помилку та не загинути?

Поганяємо чортів на 13 Пятницю

13 число  гарне  це не  чортова дюжина, а дюжина для  чортів  або "мить  Істини" людина народжена цього  числа, годиться на пророка.


Ну а в Пятницю  у мене  згадки і одне  питання:  перебігав  я  поки проходив курс  "Чистота сексуального життя"  в різних  кутках  Інтернету ось  дещо: канал на Ютуб, веде жінка  в білому халаті, 

очевидно офіційна лікарка  на одній сторінці лисиця  яскраво описує як добре  практикувати  ціломудренність, а перегортаємо  і вона  описує як корисно трахатись а анус і будь що...  Приходить  до неї  мати пацієнтки і просить:  перевірте мою доньку  на чистоту?  Лікарка вилупилась, не знаю, що ви питаєте,  ви сектантка?  Пацієнт приходить  на огляд.  Лікарка каже:  як я можу знати  чи ви здоровий як ви не займаєтесь сексом?  

Зайшов я  в  ізраільську  поліклініку там розділ  питання-відповіді  і по приколу до чоловіка лікар  гінеколог питаю:  який правильний цикл  у здорової статевої системи?  Він вилупився:  я такого даже не слышал.

Отже питання:  відкиньте тварин.  Уявимо, що ви лише людина,  опишіть  як правильно працює  абсолютно здорова статева система у людини такими циклами:  день-ніч-ранок - 10 днів - 30 днів?  Як правильно працює  статева система  я маю на увазі коли  не займатись сексом!

Відповідати не соромно.  Соромно  як ведуть  себе і як лікують нас офіційні лікарі, вище привів спогади.

А яка тобі разніца?

Вчора спитав у мене племінник і народився заголовок.


Отже  як я вчився у Школі  то  з математики: два  відняти один.  Раптом потрапив  в  міський клас  бо то було село, і  довелось перекручувати вуха, тепер чув так:  найти разницу  два отнять один.

Так от мій племінник  питав:

Яка відмінність?
чи
Яка від'ємність?

Чи ви не телепати і не знаєте, що він хотів спитати?

Просто цікаво чи готові ми  до перемовин  на перемир'ї  чи  ми самі не знаємо, що говоримо.

На вагу корови чи декларація доходу? Оподаткування.

У мене знайомі, тримали корови  аж три, ділились молоком і сиром. Раптом  дві корови продали  з причин  оподаткування  на  корів.


Як вважаєте  хазяйни  зробили це зі зла, хитрощів  чи дурощів?

Держава пропонує  співпрацю  для чого продавати  свій бізнес?

Натомість  захисти свої права,  веди бізнес далі, і  віддавай податок  5%  від твого  бізнесу?

Держава оподатковує  голу корову  чи декларований дохід  понад 5000 грн.?

Час роботи Д814Д?

Черговий раз  заглючив холодильник, моє саморобне реле  на профілактику.  Частіше  вилітає  Д814Д  помітив при ємності 1000 мкф.  як годинник через два роки, при 470 мкф, стабілітрон  живе довше.  Цікаво, що  характеристики вказують термін зберігання 25 років.


Отже  в холодильнику  у мене він  без вимикання, тримає  морозильник  понад  17000 годин.

А скільки годин  роботи  є норма для Д814Д?

Хто ремонтує електродвигун? Обдумуємо пусковий конденсатор.

Років 5 тому,  замінив пусковий конденсатор  у нього  якось  піддутий корпус був, а заміри  чомусь показали критично занижену ємність. Звісно  я поверх  старої  наніс  мастило.  Вентилятор  пішов  як літак. Згодом  в режимі ротації, почав  скидати швидкість  аж зупинятись  я видалив старе мастило  і  вентилятор  добре запрацював.


Зараз  в розетці  200В  тому я  ігнорував  слабку роботу вентилятора  але помітив, що в режимі ротації  він не скидає  а прискорюється.  Двигун ніби не гріється.  Вимикаємо  вентилятор, плавно  зупиняється  це мені вказує, що причина не в  мастилі.  Вмикаємо  я не чую  пускового ривка, двигун  плавно розкручується але  починає  значно швидше крутитись  через  кілька хвилин  знову затухає.  Отже перезапуск  тимчасово  повертає швидкість  і знову вона гасне.  Навіть третя швидкість  не дає  особливого  нарощування  а тільки перевмиканя.  У вентиляторі нічого нема крім пускового  конденсатора.  

Здається пусковий  мав би гріти двигун, а при ротації  затухати.


Чи можна критикувати країну не її мовою?


Там має бути  *** туції?

Чи добре критикувати самих себе  не своєю мовою?

Страницы:
1
2
3
4
5
6
7
8
25
предыдущая
следующая