Профиль

Електронік 2

Електронік 2

Украина, Борщев

Рейтинг в разделе:

Як називається рослина ?

Росте у мене в вазоні рослина, під час оприскування якої, або коли потрусити листочками, виділяється приємний аромат апельсину. Яка назва цієї рослини ?

Чи можна

Чи можна прилюдно сказати особам, що вони мерзотники і лицеміри, якими вони дійсно проявляються в своїх прихованих поступках і діяннях ? Це ж цензурні слова ?

Реклама в браузері

Переглядаю чи якусь сторінку, чи дивлюся фільм в інеті, і тут все вимикається і розгортається друга сторінка  в браузері, і вже читаю другий сайт- їхню якусь статтю :-) , хоча нічого не тапкав. Що це таке ? Пробував видаляти і встановляти різні браузери, навіть з VPNом. Ніякого позитивного результату...Можливо хтось знає вирішення такої проблеми ?

Опції вставки фото

Чому коли я входжу в розділ "відповіді" з планшета і додаю запитання , то нема опції вставки фото ? Коли входжу в розділ з компа, опції вставки присутні. Яка причина ?

Селфі

Для чого малолітні дівчата і молодиці викладають фотографії, в соцмережах, своєї дупи ?

Хто вони ?

Хто ці Альошка, Сашка і Маркус ? Чому вони закидали своїми різними запитаннями рубрику відповіді ? Вони що, хворі ?

Яка назва цієї кімнатної рослини ?

Як називається ця кімнатна рослина, коли її скроплюю водою, виділяється аромат лимона.

Планшет

Хочу придбати планшет, але друзі відговорюють від цієї покупки,мотивуючи це тим,що дані дивайси працюють до 2-3 років, після чого їхній ресурс просто закінчується ( і не важливо яка фірма випустила планшет,не важливо яка цінова категорія і чи оновлюєш ПЗ, чи ні ). А також ремонту ці апарати не підлягають. Можете щось сказати по цьому питанню,підтвердити,або спростувати факти.

Терморегулятор

Може хтось має тех.документацію на ось цей терморегулятор, або знає які значення вводити в програмування. В інеті нічого не знайшов. Буду дуже вдячний !