Ідентифікувати ювелірну прикрасу, роз'яснити символи...

          Вчора-позавчора у метро було знайдено (не мною) ось такий кулон /підвіска, медальон/ у формі мальтійського чи кельтського хреста з діагональними променями.


          Матеріал - метал, схожий на срібло. Спосіб отримання - скоріш за все відливка. Особливу увагу привертає його оформлення. Жінка, що знайшла його, запитала мене аби щось там розтлумачити. Ну, і звичайно))) з якого він металу?
          Пошук в гуглі за картинкою дає масу подібних за вишуканістю прикрас. Видно, це якийсь рядовий сучасний ювелірний виріб, що не може бути високовартісним. Але картинок другого такого ж виробу немає. І, крім того, оте символічне наповнення зацікавило. Далі я кручу одну і ту ж картинку, щоб все роздивитися і не крутити голову і монітор ))
        У верхньому промені короновані чоловік і жінка доторкаються до дерева,
"плодами" якого є маленькі "сонця" і "зірки" і весь сюжет освітлює велике сонце в правому кутку.

Далі якісь чоловіки звичайного вигляду в головних уборах доторкаються до "колони" увінчаної двома хрестами типу єгипетських анкхів і з птахом. Сюжет освітлюється "місяцями" з обох боків. Подібної "колони" доторкаються довговолосі дівчата, але тепер вже під чотирьохконечною зіркою

Нарешті в тій же ролі / позі короновані крилаті дядьки)) Сонце чи навіть два... А над деревом щось схоже на знак, що зустрічається на сучасній радіо- чи комп'ютерно-мережевій техніці...

Зворотна сторона гладка. Затерте місце біля вушка свідчить про якесь складне гальванічне покриття з двох шарів: верхнього білого (типу срібло), далі йде темний шар (можливо, оксидний). Але цей шар не твердий - дряпається шилом, і під ним йде знов білий метал...

          Ювеліри, дівчата (чи хлопці), які розуміються на сучасній моді в цих штучках, а також спеціалісти у давніх символах! Я наперед вдячний, якщо хтось повідомить щось толкове стосовно цієї речі, ну, і про походження і значення символів.  

Інтернет від Інтертелеком

Розглядаю доцільність придбання модема і сім-картки у мобільного оператора Інтертелеком. Він має 1,3 млн абонентів. Тому, мабуть, серед реальних знайомих користувачів цього оператора поки не знайшлося - все тільки гіганти: мтс, лайф, київстар...
Основною перевагою 3G від Інтертелеком, як вони пишуть на сайті, є висока швидкість передачі даних - до 14,7 Мбіт/с в режимі 3G Турбо.
Перед тим, як йти і слухати їх, цікаво було б почитати якусь інформацію та відгуки реальних користувачів зв'язку Інтертелеком, а особливо, користувачів їхнього інтернету. Наскільки відповідає покриття, обіцяне на їхній карті у Вашому місці, реальному покриттю, якості сигналу, швидкості інтернету? Наскільки стабільне в часі їхнє покриття? Чи варто йти на цю авантюру? Чи є якісь кращі пропозиції стосовно бездротового інтернету?

Зберегти звук з ютуба...

Чи можливо і якою програмою зберегти у себе на компі звукову доріжку ролика на ютубі у вигляді mp3 файла? 

Спілкування глухонімих

Подумалося, а як такі люди можуть передавати інформацію, знаходячись у повній темряві. Чи є на додачу до жестової мови (для сприйняття якої необхідно світло) ще якийсь, так би мовити, тактильний мінімум мови глухонімих? І чи глухонімі різних національностей розуміють одне одного?

До кінологів, чи що...

Собаки наші друзі. Каюся, але іноді їх хочеться вбити. Проблема полягає в тому, що мої риють в саду та дворі. Ланцюг чи тотальне бетонування території не прийнятне. Нагримати або дати різкою по сраці в момент "злочину" не виходить - вони то роблять уночі. Що їм шепнути, щоб вони не робили цього, хоча б в декількох місцях, де це зовсім не бажано? Може, щось приготувати, чого собаки терпіти не можуть, і полити в тих місцях? Це проблема, я вам скажу...

Вибір клавіатури

Хто знає, де поділися клавіатури Mitsumi? Днями постало питання купити клаву. Ясно, що задав запит на цю марку (просту, дешеву, надійну та довговічну: конкретні зразки клав, на яких я працюю на роботі і вдома, служать десь з 2003 -4 років). Але, якщо я не помиляюся, Mitsumi вже не присутня на ринку України (((
Ще питання. Чи надійні в експлуатації безпровідні (на радіозв'язку з системою) клавіатури і миші в наш час? Варто чи не варто їх купувати? Якщо варто, яких фірм?
Дякую за пару слів тим, хто має досвід користування.

Плями і розводи на куртці після прання.

         Верх куртки зі звичайної плащової тканини типу "болонья". Пошив Китай. Про що офіційно повідомив: мейд ін чайна. При покупці продавець казав, що тканина верху просочена рідиною, що надає їй кращих водовідштовхувальних властивостей. І от після прання і висихання пішли по тканині білуваті плями і розводи. Повторне (і навіть потрійне) полоскання не усувають проблему, лише міняють конфігурацію "малюнків".
         Терти в сухому вигляді іншою тканиною в принципі допомагає, але доводиться досить багато попрацювати. І все ж лишається трохи видно, якщо приглядатися.
          Хтось стикався з цією прикрістю? А може є простий спосіб, як цьому запобігти при пранні чи полосканні? Чи може є якісь загальновідомі правила прання такого роду тканин? Буду вдячний за підказку.


від 3 грудня 1:06

Зразу ж хочу зауважити користувачам jovani68 та С-а-н-ч-о-с, хлопці, це не через порошок чи його надлишок,
тут справді не типова ситуація. Інакше б щось подібне ми спостерігали
на інших речах. Завжди вважали, що використовуємо правильний порошок: це
або персіл, або аріель. До того ж, як на наш час, ми швидше недосипаємо
порошок, ніж пересипаємо.

Тим не менш,
я дуже-дуже вдячний ВСІМ вам за відповіді!
Всі вони ретельно вивчені. Маховик ідей закрутився, і сформував таку
стратегію догляду на наступний раз. Прати з використанням рідкого засобу
(гелю) за стандартним циклом машини в ледь теплій воді (30 град). Якщо і
при цьому будуть плями, спробувати додатково ручне полоскання + трохи оцту.

Будівельні суміші

Для приклеювання пінопласту до стіни використовував спеціальну клеючу суміш (суміш для приклеювання полістирольних плит). Не вистачило трохи. Для приклеювання останніх плиток пінопласту використав залишок суміші для вирівнювання підлоги (щоб не купувати додатково першу суміш і не створювати нових залишків). За спостереженнями ці дві суміші однакові на вигляд, що в сухому, що в готовому стані, однаково пластичні. Здається, навіть запах однаковий. Спосіб приготування однаковий. Результати застосування також поки однакові. Виникли питання. Чим принципово різняться між собою дві суміші вказаного вище призначення? Які можуть бути наслідки використання суміші не за призначенням в моєму випадку?

Соцмережі.

Не розумію причини популярності фейсбуку. Досить примітивно там все наліплено. Надзвичайно некомфортний для користування чи спілкування сайт. Яким там медом помазано, що туди народ тягне? Що там можливо, чого не можливо на тому ж і.uа? Чому на новинних сайтах є "Зайти через фейсбук", через твітер, гугл+, вк.ру чи однокласники.ру, а немає "Зайти через  і.uа"? Не підкажете, що не так з і.uа?

Страницы:
1
3
4
предыдущая
следующая