Народе, як зветься жовта польова квітка від кашлю?

ось ця

https://drive.google.com/file/d/1EoBWDmvQENj1s-x1Z8Qix-w2hNwj8JxW/view?usp=sharing

Які марки українських авто?

Який український автомобіль є найкращим? І які взагалі існують?

Питаю не про зарубіжні марки, що мають виробництва в Україні, а чисто українське авто.

Як зветься повість про англійського злодія?

Написав її, здається, О Генрі.

Там розповідається як злодій займався дрібними крадіжками. Жив по принципу "украв - випив - в тюрму". В тюрмі він перебував в тісноті з іншими такими ж. Коли черговий раз він вийшов, то вирішив вкрасти чемодан. Сам того не чекаючи, в ньому виявились 2 млн. Тобто так випадково в нього вийшло. Зрозуміло, його зловили, знов посадили в тюрму.
Але тепер йому дали окрему камеру і всі послуги.
Тоді злодій зробив висновки про дрібних шахраїв і про крупних.

Український національний одяг. Чи носили таке?

Чи носили в Україні-Русі-Скіфії от таку пов'язку на голові (не знаю, як зветься)

Лічильник газу, після перевірки крутить вдвічі швидше

1. У кого була подібна ситуація?

2. Що тоді робили?

Виходить, в рекламі тюнера помилка?

Доброго дня!

Мабуть ви всі чули рекламу, де кажуть, що раніше ви приймали в селя 2-3 канали в поганій якості, а купите приставку Т2 - і буде вам 32 канали в цифровій якості.
Саме така ситуація у мене на дачі, де по антені ловить лише 2-3. Знайомий теж розхвалив Т2. Придбала. По тюнеру не ловить взагалі нічого. казали, що це проблема в антені, потрібен підсилювач. А нафіга мені тоді тюнер? Я його купувала, щоб більше нічого купувати. А інший сусіда сказав, що у нього і з підсилювачем не ловить.
Виходить, звичайна антена - краще ніж та ж антена з приставкою.
(вдома мені тюнер не потрібен, у мене там і так безкоштовно 72 канали у відмінній якості)

Чим добратись з Києва до Умані?

Добривечір!

Мені байдуже чим туди-сюди добиратись - автобусом, потягом чи чимось ще. Ключовим аспектом є ціна.
Просто цікаво, чи може хтось назвати адекватну ціну за перевезення?

Як застосовувати водно-спирто-гліцериновий екстракт?

Попалась мені така пляшечка, кажуть, що вона дуже хороша для здоров'я і таке інше. Але що з нею робити?

Всередину, по-моєму, гліцеринові не приймаються.

Якщо це кіно, то яка його назва?

Наснився мені сон, який був  схожий на кіно. Можливо я таке вже дійсно бачила і якщо таке справді існує, хотілося б побачити продовження. 
На те, що це кіно вказує все – мене у сні нема, люди говорять російською з оригінальною озвучкою на задньому плані, сюжет типово кіношний і дія відбувається в західних країнах десь середини ХХ ст.

Сюжет:
В готелі злодій знімає номер, одягнений він по-світськи і намагається подружитись з іншою елітою, яка там теж винаймає номери. Коли дізнається, що в номері власника нема, він вбирається в свій камуфляж, що складається з накладних бакенбард, парика і вус, та окрадає номер. Під час одного з таких його робочих буднів, він розуміє в який вдалий номер зайшов і вже збирається виносити з нього золото. Тут несподівано двері відчиняються і в номер заходить власниця. Злодій вже готовий розповісти історію, як переплутав номери, але тут помічає – вона втаскує ЙОГО чемодан!
Зметикувавши що тут є два таких представника однієї професії, вони одразу подружились. Може навіть більш того, завели роман. Принаймні жінка без тями закохується в, як він представився, містера Вілкі.
До номеру заходять їх світські друзі, схоже, щоб запросити кудись. Злодій моментально знімає свій камуфляж, бо ці люди його знають і можуть щось запідозрити побачивши на ньому незрозумілі бакенбарди. Злодійка в цей час стояла до всіх спиною і цього не помітила. Серед новоприбулих свого обранця вона вже не впізнає.  
Дні минають. Велике місто демонструє висотки, автостради, сірий смог. В готелі, серед цього всього, світські леви розважаються, злодії крадуть речі. А от у відомої нам злодійки тотальна хандра без свого нового друга. Злодій в цей час замишляє велику операцію: вирішує вивести всіх з номерів, спустошити готель, і тоді всіх обчистити. Він запрошує  на гру в гольф за містом тих, з ким вже подружився, тобто всіх. Але злодійка відмовляється. Злодій в своєму звичному вигляді без камуфляжу продовжує вмовляти її в неї в номері – не виходить, вона байдуже до всього відноситься і нічого не хоче. Тоді він зрештою здогадується в чому може бути річ і каже таємничо: «А мистер Вилки был бы рад». Ніби надія вселилась в злодійку, вона обіцяє будь-що прийти. Отже наступного дня - на гольф!
Ще вночі, до запланованої гри, той, хто назвав себе містером Вілкі в камуфляжі заходить до злодійки. Нестримна радість змушує власницю номера кинутись йому на шию. Наступний кадр показує як злодій прокидається на ліжку, де вони були вдвох і, поки та спить, тихо обшукує номер. Він зазирає у всі шухляди, чемодани, полички і різні ємності, але не знаходить, що шукає. Тоді він починає обстукувати стіни. Почувши за однією з дерев’яних панелей пустоту, він відкриває цей потаємний сховок. Але там нічого цінного не було. Лежали тільки якісь старі запилені папери та романи, у яких навіть між сторінками жодного долара. Розчарований злодій з силою захлопує сховок і злодійка прокидається. Одразу перший питає: «Крошка, где ты подела то золото, что я у тебя украл?». 
Та спросоння розмріяна сідає на ліжко: «Я такая рада, что ты пришел». Злодій теж сідає на ліжко, бере журнал, що лежав на столику з її сторони, каже: «Дорогая, несмотря на твой широкий круг интересов, ты довольно ограниченный человек. – Відкриває журнал. – Вот смотри»

І тут мене будять. Але якщо вже почали трансляцію фільмів у сни, то хотілося б побачити закінчення: чи вдасться та махінація з гольфом? І зі злодійкою теж? Зрештою, яку саме лекцію щодо людського розуму той збирався розповісти спираючись на журнальні статті, де все про все, а по-суті, нічого?
Не можна ж так обривати. Продовження мені наступної ночі теж не показали.

Мірко Сабліч це хто?

Казали, що це українські музиканти, а в неті, бачу, цим словом підписані Ленінград (на бтр-ах), Любе (гімн Донбасу). Може ще хтось є.

Страницы:
1
2
4
предыдущая
следующая