Профілактика монітору LG
- 01.01.13, 01:10
Дивна властивість у мого монітору, думаю появляється через певний час напрацювання. В перші часи покупки, і певний час після гарантійного обслуговування(літом такого не помічалось) як переводиш в режим очикування чи вимикаєш монітор то він вичахає і перші хвилини починає тріщати поки не охолоне.
Я розумію, що ці фізичні скорочення від нагрівання, і вичахання від яких монітор аж лускає може збити пайку чи інші ускладнення.
Припустимо влітку була кімната теплішою, і різниця температур менша, а зараз від вікна він охолоняє. І все ж цікаво чому він раніше не помітно вичахав, а зараз з різними трісками, що там тріщить, чи болти розхитались?
Колись через два роки після покупки теж почав шумно вичахати, і в якийсь момент на екрані появився артефакт, в ремонті йому замінили деталь якої навіть в майстерні не було, і вони чекали замовлення.
Вивчити точно цей монітор не вдається можливостей бо немає на нього схеми і описання FLATRON w1942s
Може статись, що елементарна профілактика запобігне великих поломок.
Питання закрите
0
Відповіді
Владимирыч
1 03:32, 01.01.2013
Барахло китайское подсунули.
Гість
2 10:51, 01.01.2013
Схема есть, поискать надо было тщательней.
Лови:
http://archive.espec.ws/section675/file22092.html
Гість
3 10:22, 01.01.2013
У меня такой самый FLATRON w1942 t работает уже 4 год , никаких проблем . не трещит .
psw
4 12:29, 02.01.2013
Вскрыть монитор, добраться до платы блока питания и инвертора, отсоединить кабели, вынуть, взять кисточку и отчистить от пыли. Далее просмотреть на предмет вздутых конденсаторов (потеря емкости), если такие есть - заменить. Снова электролиты посмотреть у основания платы - бывает, что резинки выпирает вниз, а сверху они нормальные. Далее - очень внимательно посмотреть на выводы сетевого конденсатора (он самый большой, обычно на 400 или 450В) - смотреть надо на то место, где вывод входит в резинку, если в этом месте виден шарик, наплыв, неоднородность, то менять, иначе его искрение может привести к выходу из строя предохранителя, диодного моста, транзистора, микросхемы ШИМ-контроллера. Ну, дальнейшие действия перечислять пока не буду - выполните вот эту начальную процедуру.