Бетонная площадка для авто
- 21.08.17, 12:09
Краща відповідь:
Нормальний бетон не схильний кришитися від погодніх факторів аж... на наступний рік ............. 8-О Він служить багато десятків років. Припущення, чому так вийшло: 1. Цемент - гівно. 2. Економія на цементі. 3. Занадто дрібний щебень (чи взагалі гранвідсів в якості наповнювача). 4. Недотримання технології заливки: 4.1 Недостатнє ущільнення (можливо через надлишок щебеню, коли і не можливо його втрамбувати, щоб потонув, і щоб поверхня була більш-менш гладкою) 4.2 Заливання у спеку під прямою дією сонця і занадто швидке видалення води при його твердінні. 4.3 Пропущено поливання водичкою готового бетону протягом хоча б 3-5 днів після дня заливання 4.4 Несприятлива геометрія поверхні залитої площадки, що перешкоджає стіканню з неї атмосферної води
Питання закрите
Повернутися до відповідей
Lulu
13:50, 21.08.2017
Нормальний бетон не схильний кришитися від погодніх факторів аж... на наступний рік ............. 8-О
Він служить багато десятків років.
Припущення, чому так вийшло:
1. Цемент - гівно.
2. Економія на цементі.
3. Занадто дрібний щебень (чи взагалі гранвідсів в якості наповнювача).
4. Недотримання технології заливки:
4.1 Недостатнє ущільнення (можливо через надлишок щебеню, коли і не можливо його втрамбувати, щоб потонув, і щоб поверхня була більш-менш гладкою)
4.2 Заливання у спеку під прямою дією сонця і занадто швидке видалення води при його твердінні.
4.3 Пропущено поливання водичкою готового бетону протягом хоча б 3-5 днів після дня заливання
4.4 Несприятлива геометрія поверхні залитої площадки, що перешкоджає стіканню з неї атмосферної води
Lulu
1 13:57, 21.08.2017
До застиглого бенону новий бетон надійно ніколи не пристане. Якщо щось тонке десь там підмазати, підштукатурити, воно теж потримається не більше 1 зими.
Я б рекомендував використати вже залиту площадку, як основу. А поверх неї налити ще шар бетону, хоча б 5-7 см, але з дотриманням всіх правил бетонування, бажано з сіткою арматури.
Якщо звісно можливо.
Philosoffer
2 21:37, 23.08.2017
В мене двір викладено саморобною плиткою, в основі якої відсів. Плитка заливалася в форми по місцю. Тобто ніяких вібростолів. За 7 років жодних ознак руйнації. А щодо якості цементу, швидкого висихання на сонці - згоден на 100 відсотків.
Lulu
3 21:58, 23.08.2017 Відповідь на 2 от Philosoffer
Спорити не буду. Значить, Ви підібрали, або знали оптимальну пропорцію між відсівом і цементом.
У мене, а також ще одного сусіда, якого знаю, негативний досвід бетонного лиття на основі гранвідсіву. Імовірно це трапляється, коли до нього підходять з пропорціями, відпрацьованими на класичному бетоні пісок+цемент+щебень середніх фракцій 20-60 мм. Я пробував ситом відділити пил від порівняно крупних частинок відсіву і вважав пил за пісок. Цим ситовим аналізом я визначив % пилу у відсіві (менше 1 мм). Розрахував і дав об'єм цементу М500 у пропорції до цього "піску" як 1:3 (тобто як у звичайному бетоні). Але те, що вийшло, після повного твердіння (20-30 днів) обсипалося, коли його потерти пальцями. Стало ясно, що на цей матеріал треба більше цементу, щоб отримати "бетон" тої ж марки.