Хто керує грошима?
- 04.04.12, 15:26
Не люблю... або майже не люблю коли ставлять питання з трьох слів, залишаючи заднє у невідомості. Бо треба питання розширити і обдумати в форматі кришталю, а потім вже ставити виважено.
Є так званні безкоштовні послуги та різні сервіси типу: безкоштовна лікарня, безкоштовна освіта. Навіть Біблія у мене безкоштовна, ну... точніше сплачена добровільною громадою, і хто після цього скаже, що ця книга безкоштовна?
Отже заходимо ми в лікарню, і з наших кишень гроші не тягнуть, так само і в школи, і в різні майстерні та інше... тягнуть гроші з кишень тільки коли заходимо в магазини.
Так виявляється є щось в житті безкоштовно?
Даю приклад: наразі почало розвиватись сервіс "Мої знання" з цього сайту ми можемо ретельно слідкувати за процесом навчання в школі дітей. Як раз моя мама вчителька пенсіонерка але і її цікавить з цього сайту перевірити чи добре вчиться онук?
Заходжу на сайт, а там цілий місяць нічого не оновлюється, ну звичайно ж мама розуміє своїх коллег такими словами "Ну так, це додаткова робота туди все записувати, а вчителям за це не доплачують"
Оп, кажу: і ти це називаєш "безкоштовна школа"? Виявляється "вчитель бюджетник" рахує кожну копійку і навіть розуміє як класти її на кожен зроблений крок? І при цьому такі вчителі дружньо критикують підприємців часників, приватників, платні лікарні і так далі?
Отже те, що ми називаємо "безкоштовно" в дійсності сплачується грошима які керуються призначеними людьми до керівництва чи як ми любимо казати "влади" тобто "державним бюджетом"
Які ознаки поганого керування грошима через бюджет?
А вже ж це знецінення чи як там кажуть "девальвація?" чи "інфляція?" Тобто невміння керувати грошима!
Нівякому разі, я не хочу зараз критикувати діючу владу чи поставленних до керування грошима людей сьогдні. Гривня летіла кубирком всю свою історію і при всіх керівниках в минулому! І мене це завжди біснувало. А Л. Кучма навіть всіх за це матюкав.
Як би було коли б грошима керували люди підприємці: школи, лікарні і будь хто який вміє робити і виконувати свою справу? Через рейтинги, торги та іншими способами.
Все починається з "таланту" тобто маленького і маленької копієчки на яку Ви не хочете навіть дивитись і за яку все важче стає щось купити чи щось почати.
Мій дід любив повторювати слова "Хрущев підняв копійку" Знаєте як?
Отже питання: хто керує грошима, і як Хрущев підняв копійку?
Краща відповідь:
Порівняй чистоту функції в сім'ї і родині де прибуток рахується в народженні дитини (збільшення дару Господнього), якщо ж дар закопують, то по поверненню хазяїна дар відбирається. Так само і гроші, якщо вкладувати в розширення і створення нового виробництва, то кількість їх буде збільшуватися без соціальних потрясінь, якщо ж закопувати їх в обшорні зони, то вони відберуться по поверненні свідомості всіх недооплачених, чи по накопичення злоби всіх обманутих.
Питання закрите
Повернутися до відповідей
kt315
19:29, 04.04.2012
промышленно-финансовые корпорации + военные.
Крилами віри
1 22:06, 04.04.2012
Ні в це їх швидше вкладають, а потім очикується назад з відсотками.
Колись мама зробила внесок в якусь акцію... давнооо. От мені цікаво: як там справи і що сьогодні вони можуть повернути.
В що вкладати і чого очикувати назад, це наша особиста справа.
Крилами віри
2 22:09, 04.04.2012
Стосовно військових то кажуть: СССР знищив самих себе вкладаючи капітал в озброєння.
А сьогодні те ж саме америка коли намагається платити злом за зло.
kt315
3 02:20, 05.04.2012 Відповідь на 2 от Крилами віри
союз не в счет. Америка тоже - паразитирует на земном шаре.
Корпорации через военных высасывают бюджет, а потом вкладывают деньги в землю, недвижимость, выгодные предприятия, добычу ресурсов - т.е. в то, что в отличие от бумажек ценность не теряет - при ПРАВИЛЬНОМ хозяине :)
Крилами віри
4 16:32, 05.04.2012 Відповідь на 3 от kt315
Здається Ви завів мене в ліс.
Військові беруть гору у владі при надзвичайному положенні, це називається "тимчасовий режим" або "переворот чи революція"
Наприклад маленький переворот в 1991 році(дай Бог памяті) але військовий режим не вдався. От і замисліться чому?
До чого тут корпорації і військові то мені взагалі не зрозуміло.
Далі Ви говорите про бюджет і на кінець про господаря.
kt315
5 20:43, 05.04.2012 Відповідь на 4 от Крилами віри
я не говорил что "так и есть". IMHO
ну к примеру, самый жирный кусок - это госбюджет, а в госбюджете - в сильных странах - ВПК. Там определяется что будет выпущено, сколько, по каким ценам закуплено. Под ВПК - корпорации, лоббисты (у них), воры - у нас. Все это крутится благодаря политикам, банкам, войнам. Еще нужны рабы. Для них печатаются бумажные денежки. Хороший раб получает денежек много (по нашим меркам) и думает что "свободен". Это - только один "сектор" :)
kt315
6 20:46, 05.04.2012 Відповідь на 4 от Крилами віри
ps
"Військові беруть гору у владі при надзвичайному положенні,"
--
военные - это "посредники", вроде телохранителя, которые несет хозяйский чемодан с деньгами, и иногда "метелит" когонить по команде фас :)))
Крилами віри
7 20:55, 05.04.2012 Відповідь на 6 от kt315
Зрозуміло... військові теж друзі.
Я думав армія це те саме, що й школа.... тільки для старшекласників.
Крилами віри
8 21:07, 05.04.2012 Відповідь на 5 от kt315
У Вас така детективно-режисерська і я би сказав: жартівна манера передачі думки.
Не хвилюйтесь, політика нашого порталу це: реклама
Ну держбюджет взагалом не стійка одиниця бо кожного разу складають на нього програму, і зазвичай її немає(фінансова криза).
Складається враження, що жирний кусок це тіньова економіка
kt315
9 21:22, 05.04.2012 Відповідь на 8 от Крилами віри
комплимент шикарный, спасибо, оценил :)))
Шас если всерьез об этом думать можно умом тронуться.