Розглянемо мамин телефон Е1200і

Модель  з Ютуб

Радіолюбитель  я давній  але телефонами не займався, можу  поміркувати:

віддав мамі свій  телефон  її  на стенд, треба довести, що він несправний, отже спостерігались  часті вибивання і переривання звуку.

Батарея  заряджена 50%  як дивитись  на індикатор телефону, сигнал  хороший.  Перша думка, що він справний.  Але  засік, що при  активному звязку, раптом  сигнал  спадає  до 1  поділки, якщо  звязок перервати  то сигнал плавно  повертається до норми, і так весь час.   

Поставив на зарядку, тепер заряд 100%, і спостеріг, що  глюк  є   але значно  менше, сигналу  спадає  до 3 поділки, тобто  при розряді батареї  сигнал  спадав  на  4 поділки, а заряджена батарея  втрачає  сигнал  лише на 1 (проміжки коливання).

Отже у мене версії:  мама  користувалась  на думку продавця  правильним зарядником і все ж  він був підібраний продавцем.  Не рідко  неправильний зарядник  збиває калібровку  заряду батареї  і може  не встигає заряджатись.  Купила зарядник  ДАВНО.

Або  просто  батарея  негодна..

Як  уточнити  чи  негодна батарея чи  контролер  заряду в  мобільнику?
157 298

Краща відповідь:

Можливий пробой в передатчику і при зв'язку набагато збільшується споживання. Передатчик зверху. Під час зв'язку перевірте чи не гріється верхня частина телефону зі сторони задньої кришки.

Питання закрите

0