Що є для вас свобода?
- 19.08.21, 23:17
Спокійно собі вечеряю, і пю Чай. Раптом з телевізора іншої кімнати питають: що для вас є свобода?
Так народився заголовок, а значить і питання буде.
Ні фіга собі(гарно спитали, а ми ж українці як є питання то байдужими не залишимось)!
Уявіть до вас підійшли і кажуть: ну ось ти в одному човні, на тому кінці ряду загинуть і ти загинеш теж.
Чи можна назвати свободою як людина в одному човні і нема права і вибору, щоб виправити помилку та не загинути?
Питання закрите
0
Повернутися до відповідей
Fatuus
21:08, 22.08.2021
Для "нас" свобода — це коли труси ніде не тиснуть. А взагалі, вільним можна бути тільки в свідомості, та і то не завжди. На практиці всі є раби системи, всі залежні від певних зовнішніх і внутрішніх умов, параметрів, властивостей, можливостей... Багато- хто ще й до того є рабом "своїх" (в основному продиктованих системою) бажань, називаючи їх при цьому потребами. Але, якщо Ви ставите питання, на які самі маєте відповідь, то краще було займатися педагогічною діяльністю (але ще краще, якби нею чорти в пеклі займалися, з сучасними поколіннями егоїстичних, пихатих грошопоклонників.. ну але ж насправді не існує ніякого пекла, гіршого за те, що на Землі чи за те, яке люди створюють в своїй уяві).
Fatuus
21 09:04, 24.08.2021 Відповідь на 20 от Крилами віри
Комарів в мене в кімнаті немає, мух теж стараюся не допускати, але одна хараз літає.. Трохи вона мені не подобається, але не вважаю, що вона обмежує мою свободу. Теоретично, я з нею на тих самих правах на цій планеті, тільки трохи з різними можливостями. Та і "місії" в нас різні. Також немає вентилятора і не відчуваю в ньому потреби, ПК достатньо старий, практично зібраний з найдешевших компонентів, які були в магазині на той час, але мені вистачає і не маю бажання купувати новий. От це і є одна з умов свободи, коли нічого не хочеться. Інша умова — коли нічого не потрібно. Але це тільки на рівні розуму, бо тіло періодично диктує свої потреби. Але поки що не помер, а отже всього достатньо.. Ну хіба крім, здоров'я, натхнення, енергії, мети і смислу "грати в цю безглузду гру далі".
Fatuus
22 09:12, 24.08.2021 Відповідь на 20 от Крилами віри
Ще необхідні умови свободи: не жаліти себе, не вважати своє життя чимось особливим і дуже цінним. Тоді навіть відчуваючи біль, можна бути вільним. Залежним деякою мірою від цього світу і подій в ньому, але не прив'язаним до нього. "Світ ловив мене але не впіймав", як говорив дядько на 500 гривень.
Крилами віри
23 16:09, 24.08.2021 Відповідь на 22 от Fatuus
тобто лаконічно ви не змогли усвідомити свою свободу. Окрім того що не навмисне відповіли чому 500 грн. знецінилось за її курсом.
Fatuus
24 16:19, 24.08.2021 Відповідь на 23 от Крилами віри
Це було мксимально лаконічне пояснення суті. Свобода - це свобода від УСЬОГО (від думок, від емоцій). Максимально вільним може бути тільки мертвий. Йому нічого не потрібно, він нічого не хоче, нічого його не болить, нікому не заздрить, нікого не наздоганяє, не має ніяких докорів сумління... А 500 гривень - це не ціна того дядька, і не ціна поняття свободи, просто хтось вирішив намалювати його портрет на купюрі в 500 грн.
Крилами віри
25 16:44, 24.08.2021 Відповідь на 24 от Fatuus
ага а на іншій купюрі просто іншого. Або просто нічого не буває. Ну тоді ви ліквідували саме питання, що свободи не існує або заплутались у протирічі.
Fatuus
26 17:23, 24.08.2021 Відповідь на 25 от Крилами віри
Я не заплутувався, бо не бачу в чому плутатися (протиріч). Свободу можна на різних рівнях розуміти і відносно окремих потреб і обов'язків. Наприкла, я вільний від обов'язку ходити в школу, бо давно вийшов з того віку, але не вільний від потреби в їжі, хоча б інколи, якщо не хочу знущатися "над собою". Ну і, повертаючись до самого початку:якщо труси не тиснуть, то це теж певний рівень свободи. В абсолютному розумінні в житті "простого смертного" її не існує.
Крилами віри
27 18:57, 24.08.2021 Відповідь на 26 от Fatuus
Свобода неодмінно творча і змістовна річ: Школа дала навички і знання але відсутність їх, обмежує працездатність і спонукає брак їжі. Отже вільна людина завжди навчається з успіхом а праця її насичує. Колись я ремонтував радіолу це була майстерно виконана робота, замовник на радощах подарував мені моток резинки до трусів. ПК я зібрав на зароблені кошти, тепер ПК заробляє мені кошти на них я зібрав новий ПК, а тепер планую купити модем 4 Дж. Але одна помилка і нас паразитують проблеми.
Fatuus
28 19:32, 24.08.2021 Відповідь на 27 от Крилами віри
Школа дає знання тільки тим, хто хоче вчитися, чимось цікавиться (крім грошей), має якісь здібності, але в нашій системі освіти навіть в таких це бажання можуть відбити, замість того, щоб розвивати, створити сприятливі умови.. Ну, це вже зовсім "не в тему"..
Я довго обходився модемом на рівні 2Г-3Г, але вже більше року як перейшов на більш швидке і стабільне підключення (оптоволоконний кабель добрався навіть до таких віддалених від цивілізації місць).
А працездатність в нас в основному обмежує здоров'я, бо попит є на дешевих рабів в основному, науки нікому не потрібні, читати, писати якось навчилися і для поїздок на заробітки вже досить..Принаймні школа точно не сприяє отриманню якихось професійних знань, та і в вищих закладах вчать не так і не тому, що дійсно потрібно зазвичай..
Крилами віри
29 22:09, 24.08.2021 Відповідь на 28 от Fatuus
тепер дещо змінилось, Школа дає поштовх, далі йде опанування тобто самоосвіта. Ну що ж слова з Євангелії "пізнавай Істину й Істина зробить тебе вільним"
Попит завжди на рабів, а самоосвіта до опанування.
Крилами віри
30 00:01, 25.08.2021
Спробуйте заробити в Інтернеті: вам треба Віндовс або Андроід, швидкий та безлімітний Інтернет
ставите програмку https://r.honeygain.me/USPIH83306
не випадайте з моєї рефералки.
Коли програма відкрита вона має виділяти ресурс вашого Інтернету для різних кампаній за це сплачує вам заробіток, просто тримайте пристрій увімкненим. На місяць 20 долар має бути. Однак скоріше за все платитимуть Біткоіном, що теж не погано.
Сам випробувати не зумів бо обмежений Інтернет та нема Віндовс і Андроід теж не застосовую.
Виділяєте в оренду ресурс свого Інтернету за це вам платитимуть.