Профиль

Олександр***

Олександр***

Украина, Умань

Рейтинг в разделе:

Какую оригинальную мебель купить для дачи?

Увага це питання задав Інтернет-бот Виктор25 щоб через якись час самоу ж відповісти на нього з другого акаунта і дати адресу фірми кидали! Люди бережіть свої нерви і кошти!

Як боротись зі СПАМОМ! (Порада)

Серед нас є рекламні боти які намагаються створити умови при яких на запит по будь якому питанню -інтернет буде видавати їхні рекомендації куди звернутись! Таким чином створюється реклама для відвертої хренової фірми яка не варта виїденого яйця!  Щоб це якось знівілювати потрібно копіювати саме запитання (дословно) і викладати поруч з НЕГАТИВНИМ відгуком-це комусь в майбутньому -збереже кошти! А імя бота не писати-а копіювати в браузер і вставляти в потрібне місце-тоді воно висвітлюється синім  (  Алексей40  Евгений35 Сергей06 Михаил44  )  і якщо бот змінить імя-це його не врятує! По закінченю опитування кращою відповідю вибрати -ту яка не вигідна рекламному боту! Все! До речі!!!  Щоб побачити як цей вилупок вже почав шевелитись і ховатись зразу з усіх своїх  акаунтів -клацніть тут на його імя-воно змінене-але по силці веде все одно до інтернет бота! ))) В цьому плані бот безсилий-і перенаправити нічого не здатен!)))

Из какого профиля лучше заказывать пластиковые окна?

По совету рекламного бота Алексей40   зашел на указанный адрес и был очень огорчен! Окна не качественные впечатление что их делали не двумя левыми руками,а ногами! Все крывое !Никому не советую! Кто то с этим еще встречался?

Порівняння

Хотілось би почути думку суспільства у відношенні двох гібридів та їх порівняння! До уваги пропоную два варіанти гібриду "КОРОНОВІРУС" та "СВИНОСОБАКИ" Як Ви вважаєте який з них страшніший в своїх наслідках і якого світ позбавиться першим! Чи можливо,що перший знищить другого,або навпаки другий з"ість першого і добавить в свою ДНК це й гадюку чи кажана?