Трекінгові(туристичні) палиці

Питання до тих хто реально використовував палиці в умовах походів.
Захотілось собі дрючка трекінгового, або й два. бачив що часто з одним ходять. і продаються інколи по одному.
само собою не для скандинавської ходи. так як ціновий діапазон від практично стогривньових і до а ну їх на. а також тому що я взагалі в них не розбираюсь (користувався мож раз-два, але ні марки ні назви не знаю), хотілося б пораду. бренди, назви, ціни, як підібрати, чи є сенс брати щось в середньому ціновому діапазоні? чи краще вірний дерев'яний дрючок. не хотілося б вкладатися в щось дороге, так як вилазки все рідше і рідше, а відвертої какашки також не хочеться. колись не доганяв навіщо їх взагалі носять, хіба що очі друг другу повиколювати. але вже не 17-ть і інколи під гірку дрючок дуже доречний.
то ж буду вдячний за пораду

порадьте принтер

точніше МФУшку, а якщо правильното БФП.
віджив своє старий кенон. купувався ще в кінці двохтисячних. піксма якась там. як і у всіх бюджетних друкарок, були зовсім не бюджетні картриджі. систему неперервної подачі чорнил не ставив, заправляли картриджі, які пару раз купувались нові.
от і стало питання що купити на заміну? думаю що краще- з вбудованою снпч, з ціною порядка 5к, чи простий, порядка 2-2.5к і докупити до нього снпч, ну або займатись дрочерством з картриджами.
принтер для дому. якби особливо багато і часто друкувати не потрібно, швидше іноді, але... коротше як завжди і рибку з'їсти і...
питання до тих хто в недалекому минулому щось таке купував, ну або стикається з даною темою. який саме бренд не критично. бажано щоб порада була на власному досвіді, компетентна і адекватна, а не типу читай характеристики і апрєдєлісь что тєбє нада.
На перед дякую.

фотоальбом

чи можна скопіювати свій фотоальбом повністю, для переносу на комп, чи наприклад інший ресурс весь скопом, а не кожен файл окремо?

порадьте термос

порадьте термос. на що потрібно звертати увагу при виборі? метал, чи скло? виробник. ну і само собою недорого. бажано від тих хто сам користується, а не догадки, теорії і т.д.

що за рослинка


Підігнала подружка вазон пару місяців назад. було два задрочених листочка і то один після перевезення завернувся. але бур"янець очухався, забуяв і досить активно і прикольно цвіте. Хочу пересадить в нормальну ринку, але хотів би знати що йому потрібно, яка земля, простір, освітлення і тд. як називається знайома не знає і в неті не знайшов. Підкажіть, хто в курсі