Профиль

DAP

DAP

Украина, Монастыриска

Рейтинг в разделе:

DAP

DAP

Робота автомобільного кондиціонера.

При якій температурі повітря автомобільний кондиціонер може не працювати чи давати збої в роботі?

DAP

DAP

Програма для планшета щоб працював інтернет через модем.

Якщо є така програма, щоб працював інтернет на планшеті модель V90 (версія андроїд 4.4.2 ) з'єднаний з модемом (Київстар. Мобільний інтернет) за допомогою кабеля OTG, допоможіть знайти або підскажіть чи таке можливе з'єднання. В планшет карточка не вставляється. З інтернетом можна з'єднатися тільки через вайфай. Буду вдячний всім за будь-яку відповідь !

DAP

DAP

Чи існує версія програми Torque Pro (OBD2 ) на російській мові?

Підскажіть версію програми Torque Pro (OBD2 / автомобиль) в якій крім написів на англійській мові(деякі не підлягають перекладу), були на російській. Чи може є в налаштуваннях зміна мови. Буду вдячний за допомогу. 

DAP

DAP

Ручні гальма ШЕВРОЛЕ лачетті

Чи можна розробити тросік () ручніка ШЕВРОЛЕ лачетті ? Чи краще його поміняти ? 

DAP

DAP

Вихід на пенсію

Чи можна маючи 25 років безперервного педагогічного стажу виходиди на пенсію. Почав працювати в школі відразу після закінчення педінституту.

DAP

DAP

Чому світить червона лампочка алкотестера?

Чому світить червона лампочка алкотестера(прилад для перевірки алкоголю в крові людини) працівника ДАІ, коли людина (водій) в нього дує, але при цьому на сто відсотків впевнена, що вона твереза і не вживала спиртного?

DAP

DAP

Зібрав із запчастин трактор...

Зібрав із запчастин мінітрактор. Для власних потреб. Мені потрібно його реєструвати в ДАЇ? Чи дозволений виїзд ним на автодорогу районного значення. Які документи потрібно при собі мати? На даний час є тільки документ на двигун. В якому законі можна знайти відповіді на дані питання?

DAP

DAP

Порадьте, що зробити щоб не грілися запобіжники фар в автомобілі

Порадьте, що зробити щоб не грілися запобіжники фар в автомобілі ВАЗ-2106 при їх вмиканні.