За групу допуска, електрикам повинні доплачувати, чи ні?

Моє питання стосується до колег по роботі, адвокатам і юристам.
Так от Мені в цьому році після проходження навчання і здачі екзамена підняли 5 групу з електробезпеки (вище 1000В), а була 4 гр. (до 1000 В). Спірне питання виникло вже після підвищення групи з ел.безпеки.
До того, як підняли групу мені говорив інженер-електрик, що після підняття групи і піднімуть з/п, але через місяць, коли отримував з/п побачив що з/п навіть на 100 гр. непіднялася, я став виясняти чому так вийшло, а мені ця ж людина вже говорить, що за групу непіднімають з/п. Я ж таки всеодно настоюю на своєму, і вважаю що за групу повинні піднімати, так як і за розряд, а в їхню нісенітницю я невірю.
Тому хто зтикався з оплатою за групи і розряди, прошу мені роз`яснити, хто правий: Я чи ті хто вважає інакше?
І ще було краще дати мені зсилку на ті документи, в яких описується оплата праці за розряди і групи з електробезпеки, щоб я знав і якщо я правий, то представити їм документ де все це прописано.

Що краще проектна діяльність чи велотуризм, чи обидві краще?

Проектна діяльність пов`язана з електрикою, яка зараз занепадає, і невідомо чи окупляться взагалі мої витрати з отриманням ліцензії і необхідних для цієї справи матеріальні речі і цінності, Хоча сама робота дуже цікава, потрібна і до того ж рідна до моєї спеціальності.
В велотуризмі потрібен хороший велосипед, який коштує більше 4000 - 5000 грн. Їзда велосипеді це моє любиме хоббі.
Так от допоможіть визначитися, бо я розгубився з вибором.