Ви серйозно?

Всі, хто ниє про "фсьопрапала!", "гдепочьта?!", "нємедлєнна вєрнітє фсьо взад!" - вам що, гарантували безперебійну роботу сервісу? Чи може ви платите великі гроші саппорту, щоб забезпечував цю саму роботу, яка повинна бути безперебійною? І що це за бізнесмен, який втрачає через неробочий, безплатний (sic!) поштовий сервіс контакти і переписку?
А ви чули, бізнесмени мамкіни, що можна мати - внєзапно! - декілька поштових скриньок і навіть налаштувати агрегатор, щоб збирав пошту з усіх скриньок і пересилав куди скажете?
А прочитати відгуки користувачів різних поштових сервісів, звісно, не можна, бо це треба вміти читати.
А може чули, що є така штука, як хмарові сервіси, де можна зберігати навіть фотки вашого успішного бізнесу, не кажучи про переписку або контакти з телефону?
А чи може знаєте, що винайшли такі собі мессенджери, типу вайбера або телеграму, де можна тримати декілька десятків тисяч контактів разом з перепискою?
Може ви ще й факсом користуєтесь і голубиною поштою - "німагу атправіть пісьмо, ібо заболєлі все голубі"?..

Де купити мило?

Оце придбав гарний подарунковий набір вірьовок для спамерів. Порекомендуйте правильне мило, щоб їм було комфортно висіти.

Зачем тут пасутся спаммеры

Зачем вообще нужны ссылки из социальных сетей?

- Отсутствие рисков фильтрации. Социальные ссылки проставляются пользователями и не расцениваются как коммерческие. Они повышают естественность ссылочного профиля сайта, что имеет большое значение в условиях антиспам-алгоритмов Минусинск и Penguin.

- Ускорение индексации / переиндексации продвигаемых страниц. Поисковые роботы очень быстро реагируют на социальные ссылки, что значительно ускоряет индексацию продвигаемых страниц. Внесенные на сайте изменения будут отражаться в каждом текстовом апдейте, а это значит, что вы сможете увидеть результаты оптимизации в короткие сроки.

- Приток живого трафика. Ссылки из социальных сетей влияют не только на SEO, но и дают прямые заходы целевого трафика на ваш сайт. Этому способствуют размещение постов на страницах популярных групп и пользователей, а также привлекательные тексты, написанные нашими копирайтерами.

Поэтому, ребята, не тратьте время на разговоры с ними - их задача нагадить говносайтом и поскакать дальше окучивать интернет.

Ніхто не знає...

...у Львові затопило метро?

А правда, що торренти придумав Ісус?

...бо ж він взяв п"ять хлібин та дві рибини, а потім роздав їх п"яти тисячам вірян.

Фильтрация блого-ленты

Камрады, коллеги айтишнеги и просто заинтересованные лица!

А можно ли в блогах по какому-либо условию отфильтровывать посты? Скажем, с помощью пользовательских javascript-ов. В идеале желательно выпилить полностью. А то развелось в последнее время непотребной рекламы...