Почему разная цена, в одном магазине, на одну модель телефона?

На сайте одного интернет магазина (название писать не буду) продаётся одна модель телефона, только цвета корпуса разные у этих телефонов, все параметры обсолютно одинаковые, только цена существенно разная, почему так?

Смартфон Samsung Galaxy A21s Blue (SM-A217FZBOSEK) цена: 4.399 грн.

Смартфон Samsung Galaxy A21s 3/32Gb Blue (SM-A217FZBNSEK) цена: 3.999 грн.

Смартфон Samsung Galaxy A21s 3/32Gb Black (SM-A217FZKNSEK) цена: 4.899 грн.

Что не так? Один магазин, одна модель, все параметры и производитель одинаковые, кроме цвета корпуса... В чём подвох? На других сайтах цена примерно от 3.700 до 5.200, но это разные магазины, но чтоб в одном такой разнобой, не понимаю....
2 0

Краща відповідь:

1. Як вже згадували, є ціна на апарат, і окремо ціна на гарантійне обслуговування. Довше -- дорожче. 2. Як вже згадували, деякі кольори вважаються престижнішими -- дорожче. 3. Якщо модель давня або вже не виробляється, є ймовірність, що деякі магазини продають т. зв. "відновлений" товар. Це, наприклад, повернуті протягом гарантійного терміну б/у апарати. При цьому дехто вказує маркування Refurbished (REF, відновлений). Дехто не вказує. Але для відновленого товару характерним є найнижчий рівень ціни. 4. Знижки через наявність майже не помітних дрібних механічних пошкоджень. Про всі ці деталі можна телефоном запитати у менеджера магазину. Це не гріх.

Питання закрите

1