Вдалося опублікувати статтю, вперше. Та не впевненний у тому, що її не знімуть, чому? По перше зміст чомусь став понад усе, тобто стаття їде після змісту і друге, не вдається зробити підписи під логотипом, а саме основні дані, рік, назву статті і тд., звичайну картинку вставив але без пояснень. Як це виправить?

Вика - сама "виправить"! )))

Запис телефонних розмов.

Чому в запису деяких телефонних розмов не чутно співразмовника?

Гоооооооооооооооооооооол!

Почему когда забивают гол, голкипер, а также некоторые игроки команды, что пропустила мяч в свои ворота, поднимают одну руку, но не две?

Правда є?

в чем отличие между морем и бассейном?

- почему в бассейне можно спокойно плавать 60 минут, а в море не больше 5 - 45 минут, даже если хорошая погода, нет ветра, полный штиль и оч. прозрачная, чистая вода?

ПРО личное.

У кого такое было: изменил семь раз и не заметил? и как потм обещать быть хорошим :))  ?