початок і закінчення робочього дня
- 10.06.15, 15:18
На підприємстві встановлений робочий день з 9.00 до 18.00. Працівник виявив бажання працювати з 8.45 до 17.45. Керівництво хоче піти на зустріч. Підприємство державне, а отже трудова діяльність контролюється і перевіряється.
Якщо брати ст. 57 КЗпПУ, чи можна оформити наказом в якому затвердити індивідуальний графік для одного працівника, щоб потім не "нагнули" нікого за порушення? Чи є якісь іньші способи оформлення? Хто у відділі кадрів тут з вас працював?
ПС. Раніше працівник просто уходив раніше і його табелювали за фактично відпрацьований час.
Питання закрите
0
Повернутися до відповідей
Гість
00:24, 11.06.2015
якщо цей чолові займає котрусь, окрему від інших, посаду, то проблем не має, можна навіть колдоговом закріпити,
а якшо це один з багатьох слюсарів, то дійсно його краще не виокремлювати.
як варіант, ви можете на нього покласти якісь обов/язки або перевести на якусь окрему посаду і тоді вже для як працівникацих на котрого покладені ці обов/язки або котрий обіймає цю посаду можна сміливо міняти графік.
правда, зовсім не зрозуміло навіщо працівникові приходити на 15хв раніше, кому, що вони (15хв) можуть вирішити і чому не можна просто відпускати його на 15хв раніше без інших умов, або перенести цей час на обідню перерву?
Лінкольн
1 08:06, 11.06.2015
Людина не встигає на електричку, а інша йде через 1,5 години. Кожен день відпускати на 15 хв просто так теж не вихід, все фіксується електронно. Тай що це за привілеї такі для одного. Просто його табелювали відповідно. а тепер він забажав щоб не було цих вирахувань. Але й в тім то і річ, що працівник нічим не відрізняється від іньших, і умови праці йому не змінюються, тому даному працівнику було відмовлено. Був би прецедент, тоді всім подавай індивідуальний графік.
Гість
2 09:01, 11.06.2015 Відповідь на 1 от Лінкольн
якщо "працівник нічим не відрізняється від інших, і умови праці йому не змінюються",
тоді й справді не має підстав
:(