Профиль

Vitaliyqwerty

Vitaliyqwerty

Украина, Бровары

Рейтинг в разделе:

Як зробити трансформатор Тесли?

Взяв схему із цього сайту:

https://geektimes.ru/post/258642/
Зібрав по-іншому. Намотав кошушку на корпус від ручки. Приблизно 1000 витків. Транзистор КТ 803 А. Замість резистора на 2 кОм поставив резистор 600 Ом, замість резистора на 150-200 Ом - резистор 300 Ом. Під'єднав зарядний пристрій від телефону, який видає 0.7 А і 5 В. Не працює (не летять довгі іскри, тільки радіо трохи шумить). Чому?

Я спалив трансформатор/Я спалил трансформатор

В мене був трансформатор. Опір первинної обмотки був 1.7 кОм, опір вторинної - 30 Ом. Я підключив цей трансформатор до розетки 220 В. На виході було 5 В і 3 А. Далі мені стало цікаво, що буде, якщо з'єднати один кінець вторинної обмотки і фазу розетки. Інший кінець вторинної обмотки в цей час був вільний. Бахнуло так... Дивно, але первинна обмотка чомусь не згоріла. Може і згоріла, але я розмотав трансформатор і побачив, що первинна обмотка не була в сажі.

Чому так сталося?
У меня был трансформатор. Сопротивление первичной обмотки было 1.7 кОм, сопротивление вторичной - 30 Ом. Я подключил этот трансформатор к розетке 220 В. На выходе было 5 В и 3 А. Дальше мне стало интересно, что будет, если соединить один конец вторичной обмотки и фазу розетки. Другой конец вторичной обмотки в это время был свободный. Бахнуло так... Странно, но первичная обмотка почему-то не сгорела. Может и сгорела, но я размотал трансформатор и увидел, что первичная обмотка не была в саже.
Почему так случилось?
Схема как я соединял/Схема як я з'єднував:


606 353

Лучший ответ:

По перше, звідки ти дізнався, що було саме 3 А? Але це так, ліричний відступ. При такому з’єднанні, як на схемі, ми отримуємо звичайний автотрансформатор. І, в залежності від того, де початок, чи кінець вторинної обмотки, ми отримаємо 225, або 215 В. Але ніякого Ба-бах бути не повинно.

Будь-ласка, підскажіть найдешевший інтернет

В мене підключений інтернет оператора peoplenet. Починаючи з 1 травня peoplenet перестає надавати послуги абонентам Київської та Запорізької областей. Тому мені потрібно швидко (за 2 дні) знайти нового оператора. Мені потрібен оператор, який надає такий тариф, в якому:

1. Пакет МБ надається кожен день, а не на цілий місяць і з "космічною" ціною.
2. Вартість інтернету не більше, ніж 200 грн/місяць.
3. В день надається як мінімум 1 ГБ інтернету.
Мені потрібен оператор, один з тарифних планів якого не дуже відрізняється від тарифних планів peoplenet або навіть є вигіднішим.
В середньому я завантажую 500 мб/день, але такий тариф не підходить, бо в одному випадку треба посидіти годину в інтернеті, а в іншому - скачати файл, розмір якого > 1 ГБ.
Чи не знаєте ви такого оператора, якого я шукаю?

780 458

Лучший ответ:

Подивися від інтертелекому. Скажу зразу,що на периферії він дуже часто гальмує і обривається. Але в великих містах,кажуть,що працює нормально.