Профиль

Гринь Іван

Гринь Іван

Украина, Запорожье

Рейтинг в разделе:

Свежие фотографии

якими були тортури в старину над птицями з однаковим писком,

щоб відрізняти сусідську курку від своєї, до появи не токсичної, дешевої, яскравої фарби, якою сучасні фермери мітять для півня-зрадника. 

Щоб отримати компенсацію за інтимну близкість, якою "заманухою" в старовину приманювала до себе птиця-жінка птаха-чоловіка з іншого господарства? Чим її помічали для подружньої зради?

Ху із ху

Президент України - представник народів України, відповідальний гарант за цілістність країни, суверенітету і прочого народного майна. 

Парламент України - не відповідальний орган влади за зміни народного майна, суверенітету і цілістності країни. 
В чому різниця між парламентсько-президентською і президентсько-парламентською країнами в нелегкі для сусідів зміни історії?

Яка посада в ЖЕКу не вважається сезонною?

Приятель мріє про високий заробіток в зимній сезон бо, літо, для нього, вигадали селяни. Я порадив йому народне хазяйство, якому кожна квартира взимку сплачує таку данину, як за Монголів ніколи не було. 

За якими даними освіти та списками працевлаштування можна зайнятися бажаним в дружньому, сезонному, комунальному (не від слів "комуна" та "комуніст") товаристві?

що можна вважати за відпочинок?

Вирішив рушити у недалеку заморську країну до невеличкого Гавайського острова. Охорону своєї оселі призначаю тещі та, сама думка про те, що вона буде сьорбати чай на кухні, плюватися у ванній від шампуню і танцювати голою на моєму дивані під ритмічну музику не заспокоїть слабку нервову систему. 

Яке право обіцянки треба брати з вільної людини щоб вона вела себе культурно?

право на заробіток

Майже кожна країна має держслужбовців які отримують заробіток. Яка максимальна сума в національній валюті задекларованого доходу (ще не встановлена конституцією) буде звільняти з роботи за статтею трудового кодексу: вчителів, лікарів, директорів та інших народних обранців без попередження?

Які парфуми збагачують жагу до здорової їжі?

як нам стало відомо про Французів-парфумерів і з чийого лайна вони роблять аромати - зник апетит. 

Будь ласка, підкажіть - що треба понюхати щоб з'їсти, хоча б, курку цілком (якщо не барашку)

Чи треба вимагати у держслужбовця-олігарха заповіт?

Щоб вивчити життєві наміри людини та мати хоч малу надію на її тяжко-зароблені заощадження, нам достатньо осягнути розумом, дарованим природою, вміст тексту з назвою "Прізвище Ім'я - заповіт". 

Прохання до жартівників - не пишіть, будь ласка, типу: "а своєму сусіду-москалю передаю своє серцеве привітання". Повірте - це питання стане важливим для Вас бо дуже скоро Вам на голову звалиться велика купа грошей (а декому в іноземній валюті). Тому питання поставлене правильно. Бажаю успіхів у навчанні.

як не допустити конституційних змін в конгресі США?

Чи треба людей, що на попередніх виборах віддали свої голоси за: депутатів-втікачів, злочинців-хабарників, тих хто збираються в партію "Ледащо" або президента-вбивцю, примушувати приходити на нову процедуру обрання й надавати можливість гордовито та зверхньо ставити свій ієрогліф навпроти наступної жертви?