Право на труд - маємо. Право на гроші?

Майже у всіх школах є програма Трудове Навчання за яке не платять гроші та не зараховують виконану роботу до дитячого трудового стажу.
Чи може вчитель притягнути до відповідальності батьків того учня який вимагає гроші і оформлення Трудової Книжки?
дуже б хотілось почути думки справжніх будівельників світлого майбутнього.

Дозвольте вам згадати назву фільму.

  • 01.08.17, 10:03

В не далеких від України космічних просторах банда піратів з вождем-інвалідом (колишній науковець) захопило вантажний корабель. З цікавості відкрили вантаж і майже всі роботи-вбивці були активовані. Почалась смертельна бійка. Виходу не було але в мужнього голови розбійників був пульт вимикання страшних створінь, яких він колись сам створював, тяжко працюючи за ковток води й окраєць хліба на жадібного до чужого майна царя-загарбника. Війна - війною але запас (як я пам'ятаю) позитивно-заряджених частин в пульті закінчився. Залишилися - дівчина, в яку палко закохався безстрашний ватажок вільного народного руху. Не покинули свій пост і кілька хлопців-офіціантів з обслуговування вантажівки, яка, через втрату керування або ж головний комп'ютер збився з завданого курсу, сповістила про зайву вагу. Було вирішено не викидати ліки для поранених повстанців а добровільно у космос скинути якусь людину. 

Картина хоч і не дуже старенька але про її продовження ще не згадувалось, а тому хто пригадав цей фільм я дарую волю написати його назву.

83 50

Лучший ответ:

Дозволяю. Згадуйте.

якими були тортури в старину над птицями з однаковим писком,

  • 25.04.17, 11:40

щоб відрізняти сусідську курку від своєї, до появи не токсичної, дешевої, яскравої фарби, якою сучасні фермери мітять для півня-зрадника. 

Щоб отримати компенсацію за інтимну близкість, якою "заманухою" в старовину приманювала до себе птиця-жінка птаха-чоловіка з іншого господарства? Чим її помічали для подружньої зради?

Ху із ху

  • 01.04.17, 18:32

Президент України - представник народів України, відповідальний гарант за цілістність країни, суверенітету і прочого народного майна. 

Парламент України - не відповідальний орган влади за зміни народного майна, суверенітету і цілістності країни. 
В чому різниця між парламентсько-президентською і президентсько-парламентською країнами в нелегкі для сусідів зміни історії?

Яка посада в ЖЕКу не вважається сезонною?

  • 13.02.17, 07:49

Приятель мріє про високий заробіток в зимній сезон бо, літо, для нього, вигадали селяни. Я порадив йому народне хазяйство, якому кожна квартира взимку сплачує таку данину, як за Монголів ніколи не було. 

За якими даними освіти та списками працевлаштування можна зайнятися бажаним в дружньому, сезонному, комунальному (не від слів "комуна" та "комуніст") товаристві?

що можна вважати за відпочинок?

Вирішив рушити у недалеку заморську країну до невеличкого Гавайського острова. Охорону своєї оселі призначаю тещі та, сама думка про те, що вона буде сьорбати чай на кухні, плюватися у ванній від шампуню і танцювати голою на моєму дивані під ритмічну музику не заспокоїть слабку нервову систему. 

Яке право обіцянки треба брати з вільної людини щоб вона вела себе культурно?

право на заробіток

  • 10.11.16, 12:48

Майже кожна країна має держслужбовців які отримують заробіток. Яка максимальна сума в національній валюті задекларованого доходу (ще не встановлена конституцією) буде звільняти з роботи за статтею трудового кодексу: вчителів, лікарів, директорів та інших народних обранців без попередження?

Які парфуми збагачують жагу до здорової їжі?

  • 14.10.16, 12:54

як нам стало відомо про Французів-парфумерів і з чийого лайна вони роблять аромати - зник апетит. 

Будь ласка, підкажіть - що треба понюхати щоб з'їсти, хоча б, курку цілком (якщо не барашку)

Чи треба вимагати у держслужбовця-олігарха заповіт?

  • 24.08.16, 11:15

Щоб вивчити життєві наміри людини та мати хоч малу надію на її тяжко-зароблені заощадження, нам достатньо осягнути розумом, дарованим природою, вміст тексту з назвою "Прізвище Ім'я - заповіт". 

Прохання до жартівників - не пишіть, будь ласка, типу: "а своєму сусіду-москалю передаю своє серцеве привітання". Повірте - це питання стане важливим для Вас бо дуже скоро Вам на голову звалиться велика купа грошей (а декому в іноземній валюті). Тому питання поставлене правильно. Бажаю успіхів у навчанні.

як не допустити конституційних змін в конгресі США?

  • 06.08.16, 22:28

Чи треба людей, що на попередніх виборах віддали свої голоси за: депутатів-втікачів, злочинців-хабарників, тих хто збираються в партію "Ледащо" або президента-вбивцю, примушувати приходити на нову процедуру обрання й надавати можливість гордовито та зверхньо ставити свій ієрогліф навпроти наступної жертви?

Страницы:
1
2
предыдущая
следующая