Профиль

Гречкосій

Гречкосій

Украина, Кропивницкий

Рейтинг в разделе:

Свежие заметки

Купив будинок. З чого треба починати? Забор? Дах? Стіни? Сараї?

Купив будинок. З чого треба починати? Забор? Дах? Стіни? Сараї? Садок? Усе треба робити. А як правильно по феньшую?

Перець.

Я в кулінарії не мастак, але знаю, що є перець гіркий, а є солодкий. А який це каєнський перець і чим він відрізняється від чілі?

Проблеми із зв'язком.

Задовбав вже цей КИЇВСТАР, майже десять днів перебої з покриттям, мобілка пише то "нема покриття мережі", то "сервіс тимчасово не доступний", то "тільки екстрені дзвінки". У нас в селі поставили вишку ІНТЕРТЕЛЕКОМ, і начебто після цього все й почалось. Хто тямить в цьому? чи це насправді так? Але був сьогодні в Кіровограді і теж знаходився поза зоною, поки не перезавантажив мобілку ( у мене SONY ERIKSSON K660I)/

Сміття та гроші?

Питання до Дніпрян. Хто стикався з проблемами вивозу сміття? В Жовтневому районі в приватному секторі зовсім не вивозять сміття і примушують підписувати договора з якоюсь сумнівною фірмою у якої навіть розрахункового рахунку немає. Можливо так в усіх великих містах??

Покращення вже рулить...

Настав Великий піст...

У піст треба їсти усе пісне, а секс теж повинен бути пісний?

Питання до кращої половини людства.

Скажіть, будь ласка, як часто Ви для свого коханого одягаєте сексуальну білизну?  (у кого що болить, той про те і говорить) 

Йододефіцит.

Нещодавно по телевізору (не пам'ятаю який канал) знову піднімали це питання. Чи справді це така велика проблема? І хто як її вирішує?

Тролі?

Хто зна, чи доплачують тролям за працю у вихідні та святкові дні? бо на всіх сайтах в коментах стільки всякой херні пишуть.

Хто дивився привітання Януковича?

Чи дивився хто новорічне привітання Януковича?

Підкажіть, будьласка,

до якого лікаря треба звернутись, якщо на яйці вискочив прищ, ще й болить...

13838 11537

Лучший ответ:

хотя можно и психиатру заглянуть.