Профиль

О_о о_о о_О

О_о о_о о_О

Украина, Сумы

Рейтинг в разделе:

Армія, мобілізація, АТО

Чи є можливість потрапити в АТО замість строкової служби ? Мені 21 рік, підлягаю призову, але, здається, на строкову

Медицинське страхування

Що думаєте про медицинське страхування від хвороб в Україні ? Чи ватро оформлювати, як складно отримати виплати ? Можливо хтось застрахований, буду вдячний за відповіді

Робота в Польщі

Панове ! Порадьте, будь ласка, хороше кадрове агентство для пошуку роботи в Польщі. Бажано Суми, Харків, Київ. Щоб надійні люди були. Можливо знайомі ваші чиїмись послугами користувалися. Буду вдячний будь якій інформації ~:)

Інтернет і струм

Доброго часу доби ! У нашому місті планують вимикати у години пік струм. Запитання - чи працюватиме в цей час інтернет ? Якщо, наприклад, мережевий кабель вставити у ноутбук ? Дякую

7896 7892

Лучший ответ:

если ваш провайдер установил ибп на протяжении всей сети (т.е. везде, где поставил свичи), т обудет. но я сомневаюсь что он сделал это - т.к. сеть тогда выходит почти золотой. наверное придется вам сидеть в час пик без интернета.

Негри і політкоректність

У Сполучених Штатах та Європі "Негр" - образливе слово - це однозначно. Але в Україні воно не несе жодного негативного забарвлення. Негр - це темношкіра людина, і все. То ж чи ображаються українські негри (зокрема їх багато у ВУЗах, переважно з Африки та Близького Сходу) якщо їх називають неграми ? Можливо у когось є особистий досвід ? Дякую =)

Футбол, футбол

Якщо на чемпіонаті світу у певній групі команди на 2му і 3му місці набрали однакову кількість очок, що тоді ? Поясніть, будь-ласка

Купівля диплому

Як ви ставитеся до людей які купують дипломи, або навчаються в універі певний час, але жодної контрольної самі не зробили і жодного параграфу не вивчили ?

І знову Майдан

Доброго дня ! Вчора спілкувався зі знайомим. Він мешкає в Іспанії. Його оточення - 5 хлопців Українців. Два з Західної України, один з Кіровограда, один з Дніпропетровська, один ще звідкись зі сходу. Мій знайомий після спілкування з ними усіма зробив висновок стосовно всієї України - хлопці з Заходу і один з Кіровограду проти існуючої влади і системи, двоє інши горою стоять за зека і кажуть, що родини їх повністю підтримують. Тому моє запитання таке: невже дійсно всі як один мешканці Запоріжжя, Дніпропетровську, Миколаїва, Одеси та Херсону підтримують теперішню владу ??

P. S. Співробіткик мого знайомого з Іспанії сказав що на майдани в цих містах виходять лише приїжджі з інших областей, а корінні мешканці цих міст категорично проти майдану.

Дякую

Плоскостопість. Армія

Скажіть, будь-ласка. Чи беруть в армію з плоскостопістю 2го ступеню з АРТРОЗОМ таранно-ладдєвидного суглобу ?

Анонс фільму Пірати Карибського моря.Євромайдан

Що скажете про цей ролик на каналі 1+1 ? Фільм повинні показати 9 січня, але анонс від диктора - завуальований оптс подій Євромайдану. Згодні ?

Страницы:
1
2
3
5
предыдущая
следующая