Профиль

Curaki

Curaki

Украина, Николаев

Рейтинг в разделе:

Можна в Україні вирощувати Фуа Гра ???

Можна в Україні вирощувати Фуа Гра  ???

Мєнти не можуть встановити особу людини) Як довго можуть тримат

Уявіть ситуацію коли мєнти затримують людину на мітингу і ця людина відмовляється повідомляти свої данні. Ну от взагалі нічого не каже от просто жодного слова. І мєнти не можуть встановити її особу. В цієї людини відсутній телефон щоб можна було в контактах поритися відсутні документи. Тобто вони не мають жодних даних які моглиб встановити хто це такий. Вони шукають по всіх базах  в усіх реєстрах і не можуть встановити хто це,  ні відбитки пальців ніщо не дає жодної інформації.  А людина тупо МОВЧИТЬ не каже жодного слова ніби не вміє говорити.  Питання Як довго вони при таких обставинах можуть тримати нашого МОВЧУНА ?   І чим це може для нього скінчитися в цілому ??? 

Що це за будівля в серіалі ПАРК АВЕНЮ 999

В серіалі ПАРК АВЕНЮ 999 події розвертаються в шикарному готелі. Мені дуже хочеться знати, що це за будівля в РЕАЛЬНОМУ ЖИТТІ?  фографія будунку знаходиться за цим посиланням  https://corpuscula.blogspot.com/2012/10/666-park-avenue-1.html

Перенесення столиці України

Хто має право перенести столицю України в інше місто ?  Президент чи парламент ? 

Що це за патрони ????

Скажіть мені будьласка що це за патрони ???? Я такин ніразу не бачив хочу про них почитати ...    http://clip2net.com/s/6Tx9gi

Підключення телика до комп'ютера!

У мене є телевізо з тюльпанами і ком'ютер.  Я хочу запутити фільм на комп'ютері щоб він відображався на телевіорі прицьому я мігби своїми справами займатися за компютером тобто щоб сигнал з одним фільмом пішов на телик а другий фільм я мігби вільно дивитися по комп'ютеру прицьому на компютері і по телику булиб різні фільми ! Як це зробити ???  У мене стоїть і операційна система віндовс і лінук )

Ассоціація з европою та митний союз ,???

Навіщо нам підписувати ассоціацію з евпропою або вступати в митний союз якщо у нас існують підписані документи з СОТ  в який входить як европа так і россія ? Адже СОТ повинно звільнити нас від перевірок та обмежень чи я помиляюся поясніть будьласка дурню)

В якій валюті краще зберігати гроші ?

У моїх батьків  є трішки грошей близько 20 тисяч гривень. Я знаю що в нас економіка чим далі тим гірше. І що наша гривня штучно підтримується . У мене запитання МОЇМ БАТЬКАМ міняти гроші в долари чи в може в якусь іншу валюти чи всетаки залешити все в гривнях ?????

Банківські ставки в доларах та в гривнях

Поясніть мені будьласка тару річ. В приватбанку  ставка по дипозитах 19 % на рік в гривнях.  А в доларах 9% річних.  Беремо для прикладу 1000$ тобто 8000 гривень грубо. 1000$/100% = 10$ і тепер множемо на 9% = 90$ прибуток за рік в доларовому еквіваленті.  Беремо 8000грн/100% * 19% = 1520 гривень.  Беремо і переводимо  90$*8 в гривню = 720 гривень на рік.  У мене постає запитання чому  банки роблять стаки в долаорому еквіваленті такими низькими що в перерахунок в гривню всеодно буде менше ніж в гривневому депозиті  ? 

Чому болять яйця коли по них вдарити ???

У мене виникло питання чому болять яйця коли по них вдарити ??? Навіть коли  при  досить сильних дотиках може виникнути легкий дискомфорт повязаний з невеликим болем...  Як цього можна позбутися, як позбутися надмірної чутливості яєчок ?  Або можете кинути мені ссилочки які мені допоможуть в цьому розібратися....

Страницы:
1
2
3
предыдущая
следующая