Який кращий процесор Intel чи AMD?

Збраю новий комп і не знаю що краще Intel чи AMD. Інтел 2-х ядерний виходить, а АМД 4-х. Я підібрала материнку і процесор окремо для  Intel та AMD, але не знаю що краще.Підкажіть і обгрунтуйте вашу думкуя, що краще?

http://deshevshe.net.ua/motherboards-asrock/asrock_socket_1156_h55_h55mle.html

http://deshevshe.net.ua/cpu-intel/intel_core_i3_540_tray.html

або AMD

http://deshevshe.net.ua/cpu-amd/cpu_desktop_phenom_ii_x4_945.html

http://deshevshe.net.ua/motherboards-asus/asus_m4a88tmusb3.html

16 8

Лучший ответ:

Зависит от того, для каких целей вы его приобретаете. Процессоры AMD лучше подходят для выполнения одного, требовательного к ресурсам процессора приложения. Intel лучше подходят для одновременного выполнения нескольких задач. Материнские платы предпочтительнее Intel, Gigabyte, MSI... В примерах по ссылкам могу сказать, что Intel больше подойдёт для офисных компьютеров и приложений. Из недостатков сходу можно назвать наличие интегрированной видеокарты, которая будет потреблять дополнительные ресурсы ОЗУ и процессора.. Из достоинств - долговечность и стабильность. AMD - лучше оптимизирован для игр. Из недостатков по сравнению с Intel в примере - ниже частотность, менее долговечен. Такой процессор лучше подходит для домашних системных блоков.

Вибрати принтер

У мене вже 4 роки принтер (МФУ) hp C3100 працює добре, та от останнім часом (тобто десь вже рік напевно) час від часу коли я його включаю пише що не бачить картріджа, і кожен раз приходиться по декілька разів то витягувати то вставляти цей картрідж. Вже дістало це робитиstenastena stena . Останній раз як він так зробив то чуть у вікно не вилетів.

Вот хочу новий принтер купити та не знаю який і якої фірми чи hp чи Canon. Він має бути струйний, кольоровий, зі сканером та щоб можна було без проблем самому заправляти.

Порадьте який краще купити (десь так до 1000 грн.)

Стаж водія!

Як нараховується чи визначається стаж водія? Від якого моменту йде стаж  водія, як його визначити?