Профіль

будуL@йf(

буду[email protected]йf(

Україна, Орджонікідзе

Рейтинг в розділі:

Рейтиґ?

Зачем пытаться понизить нереальному користувачу рейтиґ, якщо знизити його взагалі неможливо?) Анонимное дёрганьє за дойку, Вы уявляете здесь что?, Млечный ПУть?))

Реєстраційні данні сайту?

Навіщо людині вказувати під час реєстрації невірну інформацію? Якщо людина проживає у сільській місцевості, навіщо їй вказувати Місто (ґ0РОД)?, до того-ж зараз під час карантину до міста діючий транспорт відсутній. Навіщо в такім разі вказувати недійсну інформацію?

РЕйТИНґі?

Вот, ЧелоВек, випадкове фото показав і кучу лайків заробив, а тут стільки надав відповідей жодного zеленоґ0kубИЧКА)
http://photo.i.ua/user/2283748/389682/15737228/#p2


іґНорЛист

Странный фактор, после того как я внёс с карантинных соображений в свой иґнорлистик користувача „Сруль Нафсех“ він негайно зник з горизонту. Яким чином це пояснити?, не був же він тут тільки для того, щоб мені шкодити?

24+ Шлях до розгадки з причин Коронн@віруссу!?)

Що поєднує сутичку часів СССР (якщо не помиляюсь на Даманськім полуомтрові) і Уханьським кажаном?. Луч (вспомнив назву годинника Луч Білоруського виробника) - Промінь, і їжа. Лазерний і глазерний промінь. Китай чого був пішов тоді на СССР, їжа скінчилась, а як вона могла у них була скінчитись, якщо Китай Мав вихід до Океану? А тут спадає на думку розмова ДіяВола з lkсусом) на великій горі, то чи не була та гора рисовим водоємом якому зараз поклоняються Китайці, але ж царсtВія Морскія до земних не зовсім клеються, (вспомнив фільм Андрія Тарковського де дивно харектиризуеться Океан) та й якщо вірити вченим, життя в більшій мірі зародилось у Океані, тому й как-бы умовно Океан наш предок, а Ісус якось наголошував, що мерців нехай мерці й хоронять)) До речі, Ви чули як звучить слово Китай у Google переклададачі?, ні не чайНА, і даже не нечайно) - Zhongguo - Чонґ0, майже Чого) Пісня існує часів СССР Анатолія Горохова „Чунга-Чанга“) https://www.youtube.com/watch?v=tSq9jJwi7rM
Німців Росія назвала Німцями, ґітлер пішов на СССР війНОЮ, а може ТійШИНЕ не сподобалась як їх кличуть КИТ@й, й kинули нам кажана, того самого, з райського дерева, (накштайн тих Аеростатів що були повислі над Москвою у Другу Світову, ведь кажан підковик має до них дужеподібний вигляд) щоб ми закрили свої Німі пельки?)) @чем чёt 2020 не шутит))
Я вже не_знаю що й краще, далі шукати розгадку появи короновірусу, чи покірно змиритись з сложившимися обстоятельствами, щоб не накликати на себе більшої біди)) Все, Вистачить, з мене досить), є ТОрМОС, нехай вчені уМИ самі розбираються щщо діється в эТ0М Православном ґ@Ріме((:

Мультцеріал „Розчарування“?)

Мультсеріал „Розчарування“, це компъютерна графіка чи малюнок? Як робиться компъютерна графіка?, як вони рухають образи?
Анімація від Rough Draft Studios - Грубі Проектні Студії.

Навіґ@ціЯ у Google скринькі?

Заархівовані листи у Google пошті як ВіdЩукаТИ?)
"Коли ви архівуєте електронний лист у Gmail, він зберігається в новій папці "Архів" в іншій поштовій службі.
Щоб знайти заархівований лист в іншому обліковому записі, перегляньте папку "Архів""???

А можна знати хто мене плюсує?

Яким чином з'ясувати хто плюсує?

Сторінки:
1
2
4
попередня
наступна