Профиль

ActivistOUkr

ActivistOUkr

Украина, Киев

Рейтинг в разделе:

Москалі реєструють наші домени!

Доброго дня!
Сьогодні я зайшов на reg.ru, щоб подивитися, чи дешевше там коштує домен .com.ua, бо там все дешевше коштує. Виявилося, так. Коштує дешевше. Але настільки дешевше, що я не купив. Бо це мабуть лохотрон - домен за 50 грн.
Але мене зацікавило інше. Якщо реєстратор reg.ru може реєструвати українські домени, то кожен охочий росіянин може виконати такі кроки:
1. Зареєструвати домен начебно українського блогу
2. Взяти безкоштовний хостинг на amazon.
3. Поставити wordpress і під виглядом українського блогу гнати російську пропаганду.
В кінці кінців, реєстрація домену проходить через imena.ua. Тобто, imena є партнером російських реєстаторів. Чим це погано?
Якщо реєструє reg.ru, то в них з imena.ua такий договір, що без суду imena не має право видаляти домен, бо він належить reg. Зі своєї ініціативи reg ніколи не видалить домен з російською пропагандою, бо він - російський реєстратор!!!
Якщо реєструє imena, то по їх договору, як завжди, вони мають право видалити домен за своїм бажанням. Їм не потрібен скандал і якщо раптом в них буде домен з пропагандою РФ, то вони його як скоріше видалять. 
Я відправив в підримку imena.ua повідомлення про це. 
Тепер планую розголосити про це в соцмережах та на форумах, щоб воно набуло розголосу та створити резонанс і заборонити напряму російським реєстраторам реєструвати українські домени.
Також відмічу, що домен .ua реєструється тільки українськими реєстраторами разом з ТМ. Це означає, що будь-які домени, зареєстровані засобави медіа в доменних зонах не .ua, скоріше зареєстровані російськими чи закордонними реєстраторами і таким медіа довіряти ні в якому разі не можна.
Прошу коментувати дану проблему, а також написати листа в підтримку imena.

Альтернативні джерела енергії

http://activistofukraine.zzz.com.ua/index.html

Я от готуюся купити в olx вітрогенератор. А Ви?

Акція відмовся від газу

Акція запущена в дію активістами України. В зв'язку з підвищенням газових тарифів, пропонуємо людям, які не користуються газом, відмовитися від газу. Адже в нашій країні електрика коштує набагато дешевше, а чайник, який працює від електрики, закип'ячує воду майже в три рази швидше! Газові плити не ефективно використовують блакитне паливо і мають коефіцієнт корисної дії близько 25%. Ми пропонуємо перейти на електричні плити. Ви зможете економити до 1000 грн на місяць. Пропозиція не дієва для власників будинків з автономним опаленням. Просимо передавати дане повідомлення далі.
Акция запущена в действие активистами Украины. В связи с повышением газовых тарифов, предлагаем людям, которые не пользуются газом, отказатся от газа. Ведь в нашей стране эдектрика стоит значительно дешевше, а чайник, который работает от электрики, закипячивает воду почти в три раза быстрее! Газовые плиты не эфективно используют газ и имеют коефициент полезного действия около 25%. Мы предлагаем перейти на электрические плиты. Вы сможете экономить до 1000 грн в месяц. Предложение не подходит для собственников домов с автономным отоплением. Просим передавать данное сообщение дальше.
___________________________________
Держимо марафон, передаємо повідомлення далі - змусимо владу знизити тарифи на газ!