Профиль

б@kЛажаН

б@kЛажаН

Украина, Никополь

Рейтинг в разделе:

блоґі

В0Лбу горит Zвезд@,
В носу торчит маґніть - (путь_інь),
Я знал Вас НеВсегда,
Скажите, Вы бандит?,
Кто звал вас друґ сюда,
Шиzофренійний інвалід?)
- Взяв аватар kрадіЯ який підозрюється згідно як Українського, так і Російського Законодавства, в крадіжці в особо крупних розмірах під час Народної спілки у столиці України м.Київ, що розцінюється як грабіж, грабіж з застосуванням огнепальної зброї, , зареєструвався в співтоваристві "і", мало того що пише Туt всякі друрниці, ще й коментувати забороняє, а значить радить приєднатись до його співтовариства, емблема якого схожа на синВОЛ (Інь-янь),,, п'яна обезьянь)
То може В.Путин і тримає Українських моряків, щоб припинити цю антипутинську путину?))
Цікаво, скільки було на Його твариство підписчиків, під час "@решту" Януk@пу?))

http://blog.i.ua/community/2647/2296767/

$@м$@н

Яким чином Самсон міг передчувати про Енштейна з розпущщеними волосами? Якщо у Германії була служба СС, а також існувало СССР, то ніяк тут не обійтись без пророчіства Самсона
https://RU.m.wikipedia.org/wiki/%D0%A1%D0%B0%D0%BC%D1%81%D0%BE%D0%BD
A t@кож, з відки Нам знати, що цей сайт, не був створений росіянами?, й вони його зараз не контролюють?, то може "вони" й "пригласили" до себе ВфЯнуковича для "йоґ0" власtності? Ви скажете, що синій колір в настройках можна змінити на інший, але-ж по інициативі росіян на сході kраїни також русскоє подвластиє!!!
PS; "і"!, не навагайтесь приховати цю замітку, Я її скопіював, а також соскріншотив), ніж проорав щойно Ваш півdeнь))
Гарного настрою)))
21.07.2019/14:14

Їхали, їхали, й незнали що приїхали?))

Звільнили всих, окрім іуди й Петра?)
https://www.eurointegration.com.ua/news/2019/07/19/7098690/
Вірно, жінка у Ватикані, то Матріархат, а Фан Том@с - наслідки П@тріАрХату!?):

Коси коса пока Росса?

Невже російська мова така агресивна в ранковий час?, в голові не вкладується, що росіянин здатний на такі варварські вчинки, в той час, коли Гітлер напав на СССР у 4 години ранку!?, чи що, ще не навоювались?!, чи то такий аффект після переходу з української на російську??
https://focus.ua/ukraine/434155-boeviki_na_donbasse_obstrelivaiut_vsu_iz_zmeia_gorynycha__informnapalm

УМЕРотворённый МРТ Мирный@ТОМ - РиМ@ТоН?)

Чи Вы пробували читати в зворотім напрямку РиМ АтоН?))
https://uk.m.wikipedia.org/wiki/%D0%90%D1%82%D0%BE%D0%BD
Дивишся на ті Аєро гліфи і дивуєшся, бачиш що Вони дивляться на тебе, бачиш ніс, бачиш рот, і одне заплющене око, яке безсумнівно має не тільки форму, але й образну структуру з наявністью в нім чорної діри) То невже в ті давні часи люди володіли теорією абстрактнї подібності краще нас? Чи може їм робити було нічого, і вони розвили таку наблюдательність), а якщо їм відкрився сам Бог, то що Він хотів людям повідомити про стан прикритого Оk@? Ведь ще когды про Рай шла мова, коли Адам з Євою втратили Вічне життя - "і відкрились у них очі", несумнінно тоді й наш місяць має подібність до заплющеного ока, ну й бог з Ним, нехай відпочіває, менше радіації), Я якось пробував ходити з заплющеним оком, закривая їх поперемінно, але мене супроводжувало відчуття неповноцінності, но ведь земля, по відношенню до сонця має наклонну конфігурацію, то може спробувати пройтись ще й з однобоко наклоненю головою?, бо в мене таке передчуття, що якщо ходити з опущеною в перед до низу головою в кінці кінців "зіграєш в ящіk")

24+ Шлях до припинення БойовихДій?)

Чи може сучасна наука на ряду з Біблією припинити воєнні дії?
https://www.google.ru/url?sa=i&source=web&cd=&ved=2ahUKEwiBr-bLmZTjAhULMuwKHWAYAWwQzPwBegQIARAC&url=http%3A%2F%2Fwww.dsnews.ua%2Fpolitics%2Fpochemu-na-sammite-g20-govorili-o-razvale-ukrainy-30062019120600&psig=AOvVaw1YBFk-9m33Q8b-B12_uk7M&ust=1562086976071428
Звернемось до розділу Абстрактна порідненість Теорії Відносності;
1). Прапор України має синьо блакитний колір.
2). При змішуванні цих кольрів маемо Zелений.
3). Якщо Герб України пофарбувати у зелений колір получимо кактус, у жовтій пустині з блакитним небом.
Далі складуємо обставини - співвітчизники з Донецька змінили місце житла подібно Моїсею до Єгипту, в усякім разі в більшості випадків.
4), Щоб Вони пройшли через розверзшеєся (чорноє) Море, может следуєт начать в Донецкой обл. вести добычу угля открытим методом? В Краматорске, Донецкая обл. Існує завод виробництва шагающіх екскаваторів, а Сполучені Штати Америки мають чи малий досвід в справі подібного роду по видобутку вугілля роторною методикою)

ВЗеленский Патриарх?

Володимир ніби-то має корні Єврейської національності, Він же повинен розуміти, що просто виграти тендер недостатьньо, що Він повинен буде перемогти також і на слідуючих виборах, інакше його політична помилка - "Всесвітній потоп" - крах віри у Єврорелігію?))

Мобільний зв'язок

Закінились хвилини на інші номери, (до іншої активації чекати пів місяця), але зосталось 3 Гіга інтернету. Навіщщо мені у мобільнім пристрою стільки інтернету,якщо 3Джі не працює?, і чому дзвінки такі дорогі в порівнянні з інтернет??)

3157 2839

Лучший ответ:

тому що вони так далекі від народу(

я ваабще не понимать, что происходить?

,Что это такоє? https://112.ua/mir/es-otkazalsya-vozobnovit-peregovory-po-usloviyam-brexit-479395.html