Профиль

Chёrt IIIIIII

Chёrt IIIIIII

Украина, Кривой Рог

Рейтинг в разделе:

Борис Николаевич Ельцин

Сьогодні наче Україна збираЄться розірвати товаришські стосунки з РосіЄю?, але повернемось до часу, когди розірвались стосунки у нас з СССР і прийшов у Росії до влади Ельцин. Ми-ж Українці народ не жадний, і давайте з Росією поділимосья буквою "Є", і тоді, щоб Росії не писати один звук двума буквами ЙЕльцин, як на мій погляд буде у Росії гарне слово "Єльцин"? В Ураїні ж існє подібне слово, таке як Євген (їв геніально, або-ж генетика матерії)?))

R і стo р і Я

Вот, лепил, лепил, и герб України зліпив)))
Цікаво,де поділись Татари з Татаро-Монгольського іґ@.
Кажуть,що kримські татари,до нації з Татаро-Монгольського іго ніякого відношення не мають,тоді чому "Чорне Море" созвучно з "Чумне Горе"?, і як могло так статись,що 2 різні нації мали одинакову назву і одна з них пропала безвісті?

Десять років томУ

https://www.facenews.ua/news/2018/431678/
"Глава МИД Литвы Линас Линкявичюс заявил, что лидер РФ Владимир Путин на заседании Совета НАТО–Россия, который проходил в 2008 году, попытался отговорить Альянс сотрудничать с официальным Киевом.

Во время пресс-конференции Линкявичюс вспомнил, что тогда глава Кремля назвал Украину «ошибкой истории».

«Президент Путин, как обычно, пытался поучать союзников НАТО: «С кем вы сотрудничаете? С Украиной? Это - не страна, это какое-то искусственное образование, ошибка истории», - сказал дипломат.

После этого представители государств НАТО с недоумением отреагировали на слова президента России."
--------------------------------------
"После этого представители государств НАТО с недоумением отреагировали на слова президента России." - після чого представникт НАТО відреагували на слова Путина?, після коментарія Глави МИД Литвы відносно сказаного Путиним на засідані де й були прсутні тіж представники НАТО?)))
СТАТЬЯ конечьно kрень, але якщо то все правда, то невже лисина у Путіна, не ошибка природы?) Може то у його на голові @покаЛісіс?))

З чим можна зрівнити?

З чим можна порівняти конфіскацію росією українських кораблів?, з арештом майна Януковича?, тотоді до чого тут арешт Українських моряків??, компенсація за особисту охорону Януковича в Росії?, так а до кого у Росії і хто повинен був звернутись,щоб В.Януковича дєзградіровали до міста приписки?
Коли підписували газовий контракт з росією, при Ющенко, поїхав Премєр Міністр до Путіна домовлятись без Президента?, то тепер який з Путіна спрос, що він не хохоче з Українськими Президентами абчаца?))