Профиль

ПокойНіk)

ПокойНіk)

Украина, Орджоникидзе

Рейтинг в разделе:

Кінець Інтернет-Інформ Світу?

"Ученьє свет, а неученьє не_свет"!
Невдовзі після того, як залишаю сторінку "otvet.i.ua", та знов вертаюсь - браузер повідомлює, щоб знову прописав логін, та пароль!?.
У Вас теж такий ґлюk, чи це звичайНИЙ @борт штучним інтелектом?))

Понизити температуру електродуховки за допомогою чого?

У духовці електропічки початкова температура 100*, що для розтойки тіста занадто висока, та й сама духовка швидко втрачує температурний режим після відключення. Якщо у мережу електродухового шкафа потужністю 1kіло ватт (з урахуванням, що буде увімкнений тільки один електротен) увімкнути послідовно діоди, то чи це не зіпсує прилад? Якщо ні, то які діоди можна у даному випадку застосувати, декілька штук "Д 242", підійдуть, чи потрібні більш потужні, подібно таким, які застосовуються у сварочних агрегатах - Великі Зелені, чи що порадите? Ставити у духовку кастрюлю з гарячою водою процесс трудоёмкій, а інколи й не сувмісний по об'ему камери, а розташовувати електрогрілку де готуються мучні страви, ніби то не естетично.
То може і_діод?)
Дякую.

Який існує засіб від (проти) крику диких голубів?

Який існує засіб від (проти) крику диких голубів? Горлопанять з ранку до пізньої ночі так, ніби щось просять, інакше як публічним пташиним домом і не назовеш. Цікаво як вони "це" роблять?) От одне із близьких слів, що вони горлопанять, - "кукушку", дуже цікаво, яким чином це роблять кукушки з длінними хвостами?))
Може диким присвоїти цивільну назву, раз вони вже (внедрились) на територію людського просtранства?, одним словом, а не двума?, допоможіть будь_ласка з назвою для сизого голуба, згідно його кольру, або-ж того, що вони кричать, або по іншим художньо-літературним критеріям)
До речі, який у них колір забарвлення, як він називається?, сірий?, як і вовків?? А может их прозвать волки паскудныє, или к примеру "волхвы позорныє?) Вот!!!, Свершилось Великоє Чудо!!! Только я начал писАть на руссом, дикоголубиный помёт немедленно скінчивсь!) Слава Святому Духу!!! Вот, только заговорил про Святого Духа, вновь розпочали горолопанити, ніякої на них нема управи, куди тому до них майдану)) Придумайте будь_ласка їм достойну назву. Сидять під вікном і так гучно оруть, ніби-то в них всилився слон.
Пробував наливати їм воду, але потім злітаються до води оси. Ось, сидять на гіляці і оруть; "подушку","подрушку","подушку на дурку, задушу подушкой", угрожать? Раз вони тиснуть психологічно на підосознаність пневматикою, то може їх теж з пнематики?, чи достатньо поганяти із рогатки з алюміневими скобками, так поки я буду з тою рогаткою за ними бігати, сусіди викличуть до мене "швидку" допомогу.
Присвойте їм будьласка назву без слова "дикі".
Дяkую!

Електродуховка. Ваш житъЄвий досвід?

Що скажете відносно такого райського яблучка? https://vinis.ua/c/175/o/1408/l/2/
І обєм гарний і потужність добра, і таймер аж на 90хв.!,але навіщщо робити нагрів тільки зверху, якщо відсутній нагрів тільки з низу, з урахуванням того, що теплий воздух підіймається з низу до верху?!?

Ел.духовка. ViL grand 1,3кВт./49л.?

В_перше зустрічаю, щоб на такий великий обєм була така маленька мощність, і, що головне, користувацький відклик каже, що швидко нагрівається.
https://severodoneck.prom.ua/p763763634-pech-elektricheskaya-vilgrand.html
Інші духовки 36л. об'єм з 1,5кВт., яку б вони термоізоляцію не мали, теж розігріваються до 250градусів!!? І, що цікаво, у чевоній духовці є вертел, а інструкція про його мовчить?.
Може порадите щось подібне 40-50літрів, 1,5-2кВт., без вертела, але з конвектором, не обов'язково в середині емаль, нагрів від 40 градусів, (а не 100) щоб було можна робити в ній розстойку тіста, підсвітка, а якщо колір білий, то можна й без підсвітки, за ціною близько 2000 гр.. Обшукав увесь інтернет, і нічого подібного не знайшов.
Получив субидію, і не хочу вибросити її на вітер.
Буду дуже Вам вдячний, якщо до 8.06.2019р. порадите мені эл.духовку за ціною до 2200гр. з вище перечисленими параметрами.
Дяkую!
3.06.2019р.

3драстє!?

Што-то я про морг ал, когди з'явилось в укр.мові слово "Здрастьє"?)
Спасибі.

Чому безалкогольне пиво дрожче алкогольного?

Щоб із алкольного пива видлити спірти, достатьньо його спочатку на деякий час зоставити відкритим, а потім придати газообробці. Ви ж не міркуєте, що государство нас бажає споїти?)
До речі, Ви не зустрічали пиво безалькогольне у літровій розфасовці?

Бан, а що далі?

Наприклад Вас забанили як "реального користувача", далі Ви відмовились продовжувати користуватись старт.пакетом, і, звісно, через рік на ваш номер оператор випускає інший стартовий пакет?, якщо так, то як та людина зможе зареєструватись знову на цім сайту??

Клімат та врожай

Погодні умови на західній частині України,Закарпатті, наче нічИм не відрізняються від центрального регіону України, а у них не сьогодні-завтра зізріють помідори, і плодові дерева вже почали давати врожай, то в чім секрет такої різниці при аналогічних температурних режимах??
https://tsn.ua/groshi/na-rinku-z-yavlyatisya-ukrayinska-chereshnya-yagoda-udvichi-dorozhcha-nizh-torik-1351761.html

Електродуховка без освітлення

Чи не знеєте, які має переваги ел.духовка без внутрішнього освітлення, і чи дійсно те освітлення має сенс?
Дяк)

Страницы:
1
2
3
предыдущая
следующая