Профиль

ДеВаш@ватар?)

ДеВаш@ватар?)

Украина, Кривой Рог

Рейтинг в разделе:

ГУМ@неtарка?

Куманітаркой) не може передаватись капроновірус?))
Купив було до Пk руль, а він люфтить, резистор стояв хфальшивий, поки розібрався що до чого, 14 днів скінчились, а він був не на гарантії, а до цього я у тім магазині купляв м'ясорубку, вона теж, швиденько зіпсувалась, то я відніс її їм під магазином зоставив) Потім, після зіпсованого руля сів за швейну машинку, і у мене з'явилось відчуття блаженства, подібно МостВантед!!! А раніше, мого предка була фамилія Кравцов, мабудь від українського „кравець“, тоді я зрозумів, що це моє ремесло, і рішив (це-ж не грішно?) навчатись пошиву на тканині з гуманитарки (та що реалізується в останній день завозу і має явне пошкодження, але для навчання розпошиву гарно підходить) але не ТУt то было, з'явився Китайський Дур@k0Н і перепаскудив усю М@линkу) То чи не передається kитайський похороновірус) ґуманітаркою, хто чув? Формальдегідом же обробляється гуманітарка, як і покійники?, а я збираїсь її (гуманітарку) розпошивати, це в рамках гуманності?)

Яка допустима відстань

біжущщей на Вас лаяющей соб@kі?)

Відмовив три в однім

Засохла головка принтера, принтер розібрав, прочистив головку містер мускулом, зібрав, але результат дюз не на відмінно, потім придбав у магазині спеціалізований очіщувач, знову прінтер розібрав, промочив головку, але коли збирав прінтер, звернув увагу, що шлейф до головки має деффект у точці з'єднання, я кінцівку шлейфу обрізав, далі кінець шлейфу залудив, гарно зачістивши мілкою наждачкою, і вставив вже білу клему у паз, але прінтер відмовився включатись, зовсім не включається, не може-ж не включатись із за укорочення кінчика шлейфу до головки прінтера?
Спа сибі.

Б@ґ

Раніше такого НЕбуло, а з пів роки тОму у моєму Нокіа Х2 браузер UC почав на сайті 'і' випендрюватись, пише „Failed to load web site.
Pleas, switcn off AD blocker and refresh the page.
Ошибка загрузки сайта. Если у вас включен блокіровщік рекламы, выключіте его, и повторіте порытку.
Виключіл блокіровку рекламы, але ніяких змін. Не можу у блогах общатись, тому щщо на екрані поверх блога з'являється сайт знайомств...

Клуб Весёлых „і“ Невесёлых?)

Что может являться причиной, что люди, которые принимают активну участь у блозі „і“, не примати) участі у наданні відповідей? Може у них по 2 скриньки, але навіщщо?? Хто буде читати чийсь блог, якщо тій людині ніколи відповісти ніна) ваше запитання, ні на запитання інших??), А якщо ви не хочете поболтати зі мною у блозі, то навіщщо мені здались ваші випадкові турботи?) Скажете сім'я, діти, Вам ніколи блох чісати?, а яке діло мені тут до ваших ідей, а тим більш до вашої жінки?))