Профиль

Цамокат

Цамокат

Мальдивские о-ва, Мале

Рейтинг в разделе:

Майкрософт — Майдан — Майамі?


Якось занесло мене у началі 90х в слідчий ізолятор, а пасажир, не першої ходки, мені пояснює — йду я  селом з розкритою сумкою, коли біжить куриця і запригує в мою сумку, ох уж ети животние, такіе не предсказуємие… .
Запитання такого характеру: - Хто з Вас придбав у ( не побоюсь цього слова, так як російський шахматист В.Крамник  – троєкратний переможець Всесвітніх шахових Олімпійських ігр) крамниці  собі ліцензійний Windows, пішов з ранку у крамницю, вибрав на свій колір і смак ОС, установив, виключив ввечері Пk, і ліг зі спокійною совістю дивитись колёрові сни(:?

Шахтные столбики-подпорки?

Бороздя просторы интернету - открылась страница недалёкого прошлого -

Невже хлопці не_розуміють, що чорний колір притягує сонячні промені?!
Наполеон, в Африці коли її завойовував, під час маршу спіткнуся, впав, потім розпростер руки й каже, "Неужели это всё Моё?!                  А попа- ди ця штурмова піхота теж в пустелюangel
Звідки останнім часом Донецькі шахти получали шахтні стопці -підпірки, та з чого вони зараз виготовляються?
Спасибі.

Ваша думка?

Скільки разів на рік неодружена людина може дивитись на наявність обручки у іншої людини, щоб не унизити людську гідністьlook???

k@ррррупппция?

на цій неділі бачив ручну ножівку гарної китайської підробки


 

@ також наблюдав на базарі за підробкою пилки під фірму "INTERTOOL" – (один з найвідоміших брендів на українському ринку інструмента) то я ще терпів, @коли мені запропонували в магазині культтовари для дітей і дорослих простий олівець за 14 гр. Європейської фірми Koh-i-Noor з наявними грубими дефектами - мій глас не витримав і ось що я у Вас Майданівці запитаю; хто нас з усім цим багажом прийме в Євросоюз?